Şimdi Ara

YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.932
Cevap
34
Favori
176.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmet_turedi

Araç Led far hariç en dolu model.Led far ben aracımı alırken olmazsa olmaz donanım tercihimdi ama sizin için 2.planda bir donanım ise şu hali ile bu araç gerçekten alınası duruyor.

Led paketten mi bahsediyorsunuz hani sağa sola dönen farlardan. Sizin aracınızdaki bunlardan mı? İlan daki araçta yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacksat B kullanıcısına yanıt
    Evet ondan bahsediyorum.Sizin ilanda belirttiğiniz araçta normal halojen mercekli far var.Uzun far asistanı var ama adaptif değil.Bildiğiniz sarı far mercekli far yani.Benim aracımda Led far var direksiyonyönüne, hıza ve dış ortam ışığına göre aydınlatma modu değişiyor.Açıkcası çok kullanışlı ve araca ayrı bir hava katıyor.
  • merhaba arkadaşlar uzun bir süre sonra tekrardan aranızdayım benim bir sorum olacaktı 2016 Model SYNC 2 li sistemlerde göstergeler arasındaki ekrana dijital hızı getirebilen oldu mu ??
  • göstergeler arasındaki hız sadece sync3 de var

2 lerde hız kadrarının altına açılabiliyor.

HaliCan Kardeşimiz bu konuda bilgi yazmıştı geçmiş sayfalara
  • Bugün 2015 1.6 tdci tektonik gri renk ford mondeo titanium elektrikli deri masaj özellikli hafızalı koltuk ve techno paket ve sanrufu ile alarak aranıza katıldım. İlk izlenimim araç çok rahat ve konforlu 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksat
    Bugün 2015 1.6 tdci tektonik gri renk ford mondeo titanium elektrikli deri masaj özellikli hafızalı koltuk ve techno paket ve sanrufu ile alarak aranıza katıldım. İlk izlenimim araç çok rahat ve konforlu 👍

Harika 👍

Çok iyi yapmışsınız. Hayırlı uğurlu olsun.

Bir kaç gün kullanımdan sonra ilk izlenimlerinizi ve zaman içinde kullanıma dair yorumlarınızı -fotoğraflarıyla birlikte - bekleriz :)

Kilometrenin bu kadar düşük olması konusunda sizi tatmin eden bir beyanı oldu mu satıcının acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgun -- 15 Eylül 2017; 18:32:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hung up

göstergeler arasındaki hız sadece sync3 de var

2 lerde hız kadrarının altına açılabiliyor.

HaliCan Kardeşimiz bu konuda bilgi yazmıştı geçmiş sayfalara

eyvallah kardeşim saolasın
  • Arkadaşlar uzun süredir tatilde olduğum için siteye giremedim.

Aracım 2015model titaniyum 34bin km de.

tatil süresince 2100km yol yaptım ve klima sürekli açık durumda ortalama hızm100ile130aralıgında kaldı ve yakıt ortalaması 5.2.

Sizce ortalama nasıl.

• ODAKLAN kullanıcısına yanıt
    Valla süper ortalama.Ben 3.300 km yaptım dediğiniz hızlarda biraz 160-180 arası gittiğimde oldu ortalama 6.2 oldu.Bana fazla gibi geldi anlamadım.Geçen sene daha az yakmıştı aynı yolu 5.8 ile bitirmiştim.Arabam fazla yakmaya başladı gibi.

• ODAKLAN kullanıcısına yanıt
    Bence de güzel bir tüketim miktarı.

Ben de klima tamamen açık, yarısı şehir dışı 100 - 120 km hız ile, yarısı da tatil yöreleri virajları olmak üzere, 2850 km'de 5.6 lt ortalama tüketim yapmıştım. 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgun -- 17 Eylül 2017; 20:0:8 >
  • Kocaeli-Manisa arası 4,6 ortalamayla gitti sonra İzmir ve rampalarda helede Sakar gecidi ancak bu kadar olur dedi bizim arslan parçası,benim bir taktiğim var rampalarda verdiğim yakıtı inişlerde geri alma, bunu mümkün olan her zaman yaparım çünkü sizlerinde bildigi gibi yakıt sıfırlanıyor gaza basmayınca.
    birde 1.5 tonluk araba içinde üç yetişkin bir çocuk bagajlar en iyisinden 1,8 ton gerisini siz düşünün ,değerler gerçekten çok iyi.
  • 2015 titanium mondeo mu yeni aldım o yüzden soruyorum acaba araç ayarlarında anahtarsız araç kapısı açma ve kilitleme özelliğini pasif hale yada aktif hale getirme olayı varmı? Benimkinde çalışmıyor da. Anahtardan açıp kapıyor m

Aracınız hayırlı olsun , bizim araçlarda o özellik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ODAKLAN

Aracınız hayırlı olsun , bizim araçlarda o özellik yok.

Titanium da yokmu yani aracın özelliklerindemi yok anahtarsız giriş?

Evet anahtarsız giriş olayı Türkiye versiyonlarında henüz yok.Pasif yada algılayıcı sensörler eksik tam bilmiyorum.Aslında kapı kollarında bulunan tırtıklı kısım anahtarsız giriş sensörleri algılama noktası için yapılış ama bizde malesef kullanılamıyor.
    Ekstra özellik diye yakında yeni modellere koyarlarsa şaşırmayın :)
    Anahtarsız giriş şu an en üst versiyonda bile bulunmuyor maalesef. Araç kapı kollarının sensörlü olması gerekiyor. Bunlar öyle değil.

Anahtarsız giriş sensörü olan 4 adet yeni kapı kolu alıp, araç rengine boyayıp, kapı kollarını değiştiriyorsunuz ve elm327 cihazı ile obd2 arayüzü üzerinden sistemden açıyorsunuz. O zaman çalışıyor. Masraflı bir iş.

Ford Almanya, bunu koymaya başladı. İleride rekabet sürecinde belki bize de gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgun -- 18 Eylül 2017; 15:39:2 >
  • Bende var diye sevinmiştim fiestamda vardı cok rahat oluyordu. Neyse yapacak birşey yok Mondeo nun diğer artılları bana yeter😊

Mondeo'nun artıları çok tatmin edici evet Hele sizdeki modeli 👍

Fiesta'da olduğunu bilmiyordum, hem şaşırdım hem sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgun -- 18 Eylül 2017; 20:49:27 >
  • Avrupa için resmi olarak yayınlanan Sync3 versiyon 3.0'ı, aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

https://mega.nz/#!JMxHgaAQ!TlZFMWCpB-a-NYhK7tFXkSg5m22JE3V9WfONh9v1jeQ

Kurulum, uzman bir profesyonel tarafından yapılmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgun -- 18 Eylül 2017; 22:49:7 >
  • vgun V kullanıcısına yanıt
    Araci wifi ile baglasak indirmezmi acabba
    Debeyen oldumu hic.
    Yada link ten indirip kuran

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.