Şimdi Ara

YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.932
Cevap
34
Favori
176.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kesinlikle haklısın ama bu büyük şirketleri devlet gibi düşün abartmayayım ama devletten daha beter bürokrasi var , çok basit bir şey deveye Hendek atlatma olayı olur yinede buna şükür 👐

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende daha önce yazmıştım sol üstten benzer sesler geliyor diye..Daha önce antalya bilallere götürmüştüm bakımlarını da orada yatırmıştım aracın.bilaller o sese aracın normal esneme sesi diyip gecistirmisti.. otokoç halit ustayı aradım biz hallederiz o sesi getir dedi dün götürdüm aracı..birlikte yaptığımız sürüşte direk duydular sesi ve hallederiz dediler Bugün de aradılar hallettik diye bakalım bugün gidip alicam aracı inşallah kesmişlerdir

• Antalya otokoç Halit Ustaya götürdüm ben aracı sesi tamamen kesmişler hiçbir sıkıntı kalmadı araçta ses ile ilgili..tamamen sükunet ortamı sağlandı araçta :) nasıl bi işlem yaptıklarını öğrenemedim ama henüz aracı otokoç kapandıktan sonra guvenlikden teslim alabildim çünkü..öğrenip yazarım buraya yine

• Mondeo sahipleri gerçekten şanslılar. Daha önce 2012 mondeo insignia sportage golf c5 kulandım ama mondeo cidden farklı olmuş. Herşeyiyle olmuş mondeo. Sınıfına aşan bir süspansiyonu ve yAlıtımı var. Süspansiyon sanki yere temas etmiyor değişik bir hissi var. Eksi olarak manüel ecoboost yok ve şanzıman az gaza bassan da vites düşürüp hızlanıyor yol sesi çok çok az ama benim c5 daha iyi bu konuda. Onun dışında mondeo mercedes ayarında olmuş kim ne dersi desin passat falan hikaye cidden. Sürüş keyfi rakipsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yıl bakımına 580 lira verdim sizce nasıl .

Yapılan işlemler

Hava yağ polen fitre değişimi motorun kanal temizliğiydi yanlış hatırlamıyorsam

Genel kontroller

• quote:

Orijinalden alıntı: hidayet-38

İlk yıl bakımına 580 lira verdim sizce nasıl .

Yapılan işlemler

Genel kontroller

Bu 580 tl içinde yazmadığınız mazot filtresi var ilkinde değişiklik yapılmayıpikinci bakımda değişiyor.Benimde ay sonunda yapılacak yol bilgisayarı git deyip duruyor😊

• quote:

Orijinalden alıntı: ODAKLAN

quote:

Orijinalden alıntı: hidayet-38

İlk yıl bakımına 580 lira verdim sizce nasıl .

Yapılan işlemler

Genel kontroller

Bu 580 tl içinde yazmadığınız mazot filtresi var ilkinde değişiklik yapılmayıpikinci bakımda değişiyor.Benimde ay sonunda yapılacak yol bilgisayarı git deyip duruyor😊

İlk yıl bakımı olduğu için mazot filtresi yoktur.Fiyatlar artmış görünüyor.Mazot filtresi ile 700 tl yi bulur rahat.

• İlk yıl bakımını 365 liraya yaptırdım daha geçen hafta. Ford akköprülü.

• Merhabalar. Bazı hayalet göstergelerin orta kısmında hız dijital olarak görünüyor. Sanırım SYNC 3 olanlarda. Bunu bizim araçlarda herhangi bir kodlama falan yaparak açmak mümkünmü acaba. Deneyen araştıran bilgisi olan varmıdir 😀

• Pardon ben ikinci bakım anlamışım, ama diğer arkadaş nasıl bukadar ucuza yaptırmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halil Can ACAR

Merhabalar. Bazı hayalet göstergelerin orta kısmında hız dijital olarak görünüyor. Sanırım SYNC 3 olanlarda. Bunu bizim araçlarda herhangi bir kodlama falan yaparak açmak mümkünmü acaba. Deneyen araştıran bilgisi olan varmıdir 😀

Resimdeki araç style degilmi ?klima göstergeleri titanium dan farklı?

• ODAKLAN kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum 😀 Youtubede videodan aldım resmi. Dijital hız gözüküyor araçta biraz inceledim sağ taraftaki ok tuşuyla inebildigimiz yerde

Navigasyon

Telefon

Eğlence

Hız

Diye seçenekler var bende hız yok.

• Ford Mondeo MK5 Titanium Sync2'de olan orijinal navigasyonu, bir yıllık araştırma ve son bir aylık geceli gündüzlü çalışmalarım sonucu Ford Mondeo MK5 Style Sync2 aracıma kurabildim. Çok büyük emek var.

Bu konuda ben de araştırırken çok talep olduğunu gördüm. Talep eden olursa, aracına bedeli karşılığı kurabilirim. Yurtdışından SD Kart da getirdim. SD Kart dahil herşeyi 1.5 saat içinde kurup, teslim edebilirim.

Geri görüş kamerası hariç, onu kurmadım. Geri görüşü serviste orijinal taktırmak daha mantıklı. Biraz pahalı ama, en sağlamı ve güzeli bu. Ben de öyle yapacağım.

Aynı şekilde Sync2 ekranı bulunan Focus, Kuga vb. araçlara da SD Kart dahil orijinal navigasyon kurabilirim.

Ankara'dayım ama diğer şehirlere de gelip 1.5 saat içinde tam navigasyon kurulumu yapabilirim.

syn2navi@yandex.com' mail atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

• Sayın Sync2navi benim aracı titaniyum ve ilk aldığımızda kartı para ile satmaya kalktıkları için kızdım ve almadım daha sonrada güncelleme yapmayıp her sene yeni kart almaya bizi mahkum ettikleri için almadım.Şimdi siz bu

Kartı satarım ve çalışırmı diyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sync2navi

Ford Mondeo MK5 Titanium Sync2'de olan orijinal navigasyonu, bir yıllık araştırma ve son bir aylık geceli gündüzlü çalışmalarım sonucu Ford Mondeo MK5 Style Sync2 aracıma kurabildim. Çok büyük emek var.

Bu konuda ben de araştırırken çok talep olduğunu gördüm. Talep eden olursa, aracına bedeli karşılığı kurabilirim. Yurtdışından SD Kart da getirdim. SD Kart dahil herşeyi 1.5 saat içinde kurup, teslim edebilirim.

Geri görüş kamerası hariç, onu kurmadım. Geri görüşü serviste orijinal taktırmak daha mantıklı. Biraz pahalı ama, en sağlamı ve güzeli bu. Ben de öyle yapacağım.

Aynı şekilde Sync2 ekranı bulunan Focus, Kuga vb. araçlara da SD Kart dahil orijinal navigasyon kurabilirim.

Ankara'dayım ama diğer şehirlere de gelip 1.5 saat içinde tam navigasyon kurulumu yapabilirim.

Sync2navi ne kadar bir ücret karşılığı kuruyorsunuz öğrenme şansımız var mi.. Eğer ücret makulse ben düşünebilirim

• Ford Motor Co, ilk kez Sync 3 donanımlı 2016 model araçlarına Android Auto ve Apple CarPlay ekleyerek giderek yaygınlaşan "kablosuz" yazılım güncellemeleri alanına giriyor.

Ford'un interaktif dokunmatik ekran sistemi olan Sync 3'e yapılan son yükseltme, tıpkı akıllı telefonlardaki gibi, Wi-Fi kullanarak kablosuz güncelleme (OTA) yolu ile gerçekleştirilecek. Tesla'nın 2015 yılında OTA'ları başlatması ile birlikte geleneksel otomobiller de yeni teknolojiyi yavaş yavaş benimsemeye başladı. Hizmet gelirlerini kaybetmekten endişe eden bayilerin itirazları ve güvenlik kaygıları süreci biraz uzattı. Şimdiye kadar, otomobil üreticileri emniyet sistemleri için OTA'ları kullanmadı, yalnızca bilgi-eğlence sistemi gibi kritik olmayan sistemler için bu kablosuz güncellemeler yayınlanıyor. Müşteriler ayrıca, bayilerini ziyaret ederek veya bir USB sürücüsü kullanarak da güncellemeleri alabiliyorlar. Android Auto ve Apple CarPlay, Google ve Apple'ın sürücülerin akıllı telefonlarını araçlarının ekranına bağlamasına izin veren işletim sistemleri.

Ford'un ilk OTA'ları kullanacağı haberi, çoğunlukla daha önce cep telefonları üzerine çalışan Blackberry Ltd firmasından 400 mühendisi bağlantı teknolojileri için işe almasından hemen sonra geldi. Blackberry QNX, Ford'un Sync 3 sistemine güç veriyor.

OTA'lar, müşteriler için daha uygun olmanın yanı sıra, garanti kapsamındaki problemlerin büyük kısmının bu yöntemle düzeltilebilmesi nedeniyle, otomobil üreticilerine maliyet tasarrufu da sağlayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ODAKLAN

Sayın Sync2navi benim aracı titaniyum ve ilk aldığımızda kartı para ile satmaya kalktıkları için kızdım ve almadım daha sonrada güncelleme yapmayıp her sene yeni kart almaya bizi mahkum ettikleri için almadım.Şimdi siz bu

Kartı satarım ve çalışırmı diyorsunuz.

Sn. odaklan,

Evet, benim aracımda çalıştı. Sizin aracınızda da çalışacağını düşünüyorum. Bu haritalar her sene güncelleniyor evet, bende 2016 için geçerli F5 kodlu Avrupa haritası var. Ben bunu bir kaç yıl kullanmayı düşünüyorum.

Her sene güncellemek gereksiz masraf bence. 2017 henüz yayınlanmadı diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan724

quote:

Orijinalden alıntı: sync2navi

Ford Mondeo MK5 Titanium Sync2'de olan orijinal navigasyonu, bir yıllık araştırma ve son bir aylık geceli gündüzlü çalışmalarım sonucu Ford Mondeo MK5 Style Sync2 aracıma kurabildim. Çok büyük emek var.

Sync2navi ne kadar bir ücret karşılığı kuruyorsunuz öğrenme şansımız var mi.. Eğer ücret makulse ben düşünebilirim

Hakan bey, sakıncası yoksa belirttiğim mail adresine ulaşabilirseniz, bir goruselim. Bulunduğunuz şehire göre zamanımı ayarlamak gerekecek.

• sync2navi S kullanıcısına yanıt
    Kartı aldıktan sonra zaten çalışır navigasyon.Önemli olan o haritayı güncelleyebilmek.Güncelleme yapamadıktan sonra orjinal sd kartı almak daha mantıklı.Sizin yaptığınız kurulumun avantajı nedir anlayamadım?

• ODAKLAN kullanıcısına yanıt
    Bizim araçlarda zaten navigasyon var.Sadece harita eksik.Bu arkadaş navigasyonu kartı takıp çalıştırdığını söylüyor ama bizim araçlar zaten kartı takarsan çalışıyor .Ben burdaki detayı anlayamadım açıkcası.Sync 2 sisteminde farklı bir harita sistemi çalıştırma yapabiliyorsa çok iyi ama Ford bu sistemi sadece kendi navi. kartı ile çalışacak şekilde tasarlamış.

Daha detaylı açıklama yapması lazım bu arkadaşın.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.