Şimdi Ara

Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
6
Favori
16.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam orada da robot cevap veriyor insan değil

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DGrayMan kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kaç cümle yaz cevap veremediğinde canlı müşteri hizmetlerine bağlıyor

• admcpr kullanıcısına yanıt
    hocam ne kadar teşekkür etsem azdır oldu. :) çok zor bağlandım bir kaç kere 4k yazdım.

Yeni modüllü üyeler için 4k kanalı açıldı!

• Frekans değişti mi acaba. 11305v30000 di sanırım ve site siteminde bu frekans boş çıkıyor bende.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DGrayMan kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim.Sizin adınıza sevindim hocam

• ingiltere liginide 4k verseler ne güzel olur

• Bende şimdi modül üyeliğine aktif ettirdim 4k servisini aylık 6 TL dediler fiyat değişme durumu var mı dedim taahhütlü olduğu için fiyat değişmez dediler 12 aylık 60 TL yaptırmak istedim aslında onu göremiyorum yıllık seçenek yok dedi temsilci aylık 6 tl yaptırdım bende

• 60 tl olan paketi faturasız abonelere veriyorlar heralde

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Aylık olarak aldım.ekim 1 gibi başlatmak daha mantıklıydı.kasim iki hafta kullanıp iptal vericem.aralik sonuda üyelik baslaticam.dunya kupası olacağı için boşuna boşuna 4k para vermek mantıklı gelmiyor.gunluk bazı 0.20 kuruşa geliyor.12 ay da 60 tl bakarsan 9 aylık gibi kullanıp olacak.

• Şimdi online işlemlerden tekrar yazdım aylık 6 tl 4k servisi açtırdım fakat yıllık 12 aylık 60 tl paketi yapmak istiyorum dedim aylık 6 tl iptal edip yıllık 60 tl tanımladılar.

• admcpr kullanıcısına yanıt
    Faturalı benimde şimdi online işlemlerden bağlanıp aylık 6 tl iptal ettirip yıllık 60 tl yaptırdım

Maçlar için kullanacağım için aylık daha mantıklı geldi.istedigin zaman arayıp iptal edebiliyorsun.kullandigin gün bazına göre fatura çıkar.zam gelirse 1080i devam yani.Oktay mailine anket gönderecekler müşteri hizmetleri görüşme konusunda ek olarak engelli olarak belirtip normal üye ile engelli üye aynı ücreti ödüyor.bunla ilgili çalışma yapılabilir dedim.sende ankete yazarsan belki faydası olur.aslinda bana sorarsan modül üyelere paket içeriğine tanımla olması lazımdı.aylik 6 tl ücret mantıklı gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 25 Eylül 2022; 17:30:51 >
  • Anket gelirse belirtirim hocam

• aylıktan yıllığa geçirdim zam falan yaparlar belli olmaz

• 60 TL yıllık açtırdım ben de . Bu sene güzel fiyatlara spor keyfi yapıyoruz .
    Onaylıyorum der demez açıldı kanal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomik şartlar ve ihale tl bandında olduğu için tl hergun değer kaybettiğinde dolayı bein işine geliyor.ayrica paket fiyatları yüksek olduğu için satışda yok mecburen dsmart modelini uyguluyorlar eğlence Avrupa yıldızı paketi 89 aylık kredi 79 tl yıldız dolu paketi almış oluyorsun.film dizi nexflix amazon disney digital kaydığı için film dizi box office bir anlamı kalmadı.film dizi paketleri neredeyse her pakete hediye tanımlanıyor.box office birçok filmi internette buluyon izliyorsun.box office paketin içeriği bile aşırı zayıfladı.film anlaşmalari yok bein için süper lig ve premier lig ayakta tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 25 Eylül 2022; 18:21:14 >
    Aynen hocam bende dün 6 tl ye yaptırdım yıllık yok dedi bugünde bir sürü müşteri hizmetleri ile görüşüp yıllık 60 tl ye düzelttiler şükür bunlara bir şey yaptırmak deveye hendek atlattırmakla aynı..

• Emrecan3321 E kullanıcısına yanıt
    Ben de sizinki gibi düşündüm 25 tl lik kutu üyelik var bunlara güven olmaz..

• Maç dişinda açmıyorum bende her yer film dizi dolu netflix tekiler yeter de artar zaten..

• fener16 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam ilk aramamda telefonla 3-4 kere üstüne basarak söyledim 12 aylık 60 tl yaptıranlar da var diye yok dedi illa aylık 6 tl oluyor dedi sonra online işlemlerden yazışma ile yıllık 60 tl yaptırabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 25 Eylül 2022; 18:50:5 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.