Şimdi Ara

Yeni modem alsam hızımda bir farklılık olur mu yardım lütfen

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Modemler >> Yeni modem alsam hızımda bir farklılık olur mu yardım lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    282 Mesaj
    TTnet 35 mbps hipernet kullanıyorum. Şuandaki mevcut modemim: TP link Td-w9970v3. Sabah kalktığımda modemin aşırı bir şekilde ısındığını fark ettim ve hızda bariz bi düşüş vardı. 35 mbps kablo ile sorunsuz alıyorum eğer yeni bir modem alırsam bana ne gibi bi faydası olur ve ya almam gereklimidir? Şimdiden teşekkürler.

|
    |
    ★Anakart: Asus Maximus X Hero || ★İşlemci: İ7 8700K (4.8 Ghz O.C) || ★Ekran kartı: Asus Strix 1080ti || ★Sıvı soğutma: Nzxt Kraken x52 || ★ Ram: Corsair Vengeance Red Led 3200Mhz 2x8 ★ || ★Kasa : Nzxt H440 || ★HDD : Seageta 1TB || ★SSD : Samsung 960 EVO M.2 250 GB || ★PSU : Fsp Hydro 80 Gold 750 W★ ★Monitör : Asus Rog PG279Q || ★Kulaklık : SS Arctis 7 || ★Mouse : SS Rival 700 || ★Mouse Pad : Asus Rog Steath || ★Klavye : Corsair K95 RGB Platinum
  • Binbaşı
    1961 Mesaj
    Yeni modem alırsan wifi kapsama alanında bir değişiklik olur normal hızında öyle gözle görülür bir artış olmaz.

Orijinalden alıntı: berkay_53

Yeni modem alırsan wifi kapsama alanında bir değişiklik olur normal hızında öyle gözle görülür bir artış olmaz.

Anladım hocam teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ★Anakart: Asus Maximus X Hero || ★İşlemci: İ7 8700K (4.8 Ghz O.C) || ★Ekran kartı: Asus Strix 1080ti || ★Sıvı soğutma: Nzxt Kraken x52 || ★ Ram: Corsair Vengeance Red Led 3200Mhz 2x8 ★ || ★Kasa : Nzxt H440 || ★HDD : Seageta 1TB || ★SSD : Samsung 960 EVO M.2 250 GB || ★PSU : Fsp Hydro 80 Gold 750 W★ ★Monitör : Asus Rog PG279Q || ★Kulaklık : SS Arctis 7 || ★Mouse : SS Rival 700 || ★Mouse Pad : Asus Rog Steath || ★Klavye : Corsair K95 RGB Platinum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.