Şimdi Ara

Yeni Mobil Öğrenci ile 1000 dk ücretsiz konuş ve üzerine TL Kazan !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
23.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Ne sürprizi var Mustafa..Herşeyden daha sonra yararlanıyorsun, bazı kampanylar sana uymuyor bile..Sadece AVea diyor..

Klup için dersen ona bişey diyemem :..

Ancak dakikası 20 kuruş uygulaması ile Avea içi bile fahiş bir fiyat olan Taraftar hatlarını bu tarife ile karşılaştrmak yemin ederim bu tarifeyee ihanettir..

Ha dersenki kısa görüşmeler için uygun ::) Ona bişey diyemem

maç bilet forma v.s.gibi süprizleri var.

ayrıca burada verilen dakikalarla sadece mobil öğrencilerle konuşuyorsun.

üstelik mobil öğrencide 30 tl yüklemen gerekiyor taraftar hatlarında 20 tl.

verilen 1000 dakika haricinde başka dakika kazanamıyorsun ama taraftar hatlarında 20 tl daha yüklersen yine hediye dakika kazanabiliyorsun.

Peki o Bedava görüştüğün dakikalar için Kazandığın "10 tl" ne olacak ::)

Zaten 4 ayda 1 maç bileti alıyorsun kızda kullanırsa 2 ayda ;) (yeni açık)

kazanılan 10 tl'yi maç bileti almak için kullanamıyorsun,ekstra dakikada alamıyorsun.

Örnek verdim..

Sms ve İnternet için kullabilirsin ::)

elde olan 20 tl ilede sms ve net alabilirsin.taraftar hatlarında.

sonuç:taraftar hatlarının bana göre çok daha fazla avantajı var.

• bu tarifenin bence büyük bir memnuniyetle karşılanması gerekirken şöyle iyi değil böyle kötü falan diye eleştirilmesini anlamakta güçlük çekiyorum.
    zamanında eski mobil öğrenciyi kullanmış biri olarak o zaman kontörlü hatlarda uzun konuşabilmek için bir devrim yapmıştı avea, ayrıca patlıcan ile 180 dk hediye de veriyordu. sonra ne olduysa hepsi bitti, mnt çıktı doğal olarak insanlar avea kullanmak için bir neden kalmadığını görüp operatör değiştirdiler.
    bence avea hatadan döndü ve tarifeyi kontörlü hat bazında oldukça şahane bir alternatif haline getirdi.

bence cep öğrenciyle değil belki ama cep özgürle kıyaslanabilirdi, fakat o da her ne hikmetse diğer yön aramalarını dk 40 kuruş olarak ayarladı ve bu tarife de başlamadan bitti.(bir insanın hiç mi diğer yönle işi olmaz!!). yani diyor ki 2 cep taşıyın biriyle vodafone la doya doya konuşun ama diğer yön için diğer hattınızı kullanın!! (bir de 25 yaş sınırı var)
    şu anda ben de dahil çevremde en sık konuştuğum insanlar vodafone ama bu tarifeyi tavsiye ettim hepsi olumlu karşıladı

eleştirildiği zaman en acımasız şekilde yüklenilen avea bence bu tarifeyle en azından takdiri haketmektedir.
    evimde avea sinyali zayıf olduğu için konuşmalar pek sağlıklı gerçekleştirilemiyor, bununla ilgili mh mail attım bakalım @syruse gibi başarılı olabilecek miyim

• Ooooo süper olmuş, geçtim bile.

Bu arada bu 11000 sms i iptal etmemiz gerekiyormu? Yoksa her ay kendiliğinden yenileniyormu?
  • tartışmasız en iyi faturasız tarife olmuş. yalnız avea biraz abartmış. hem 1000 dakika hediye veriyor hemde bunu harcadığın için 10 tl daha veriyor. böyle bir saçmalık olamaz
    bence insanları yeniden mobil öğrenciye geçirmek için yaptılar bunu ama fazla süreceğini sanmıyorum 2-3 ay sonra bu 1000 dakika olayını kaldırırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyahbap

tartışmasız en iyi faturasız tarife olmuş. yalnız avea biraz abartmış. hem 1000 dakika hediye veriyor hemde bunu harcadığın için 10 tl daha veriyor. böyle bir saçmalık olamaz
    bence insanları yeniden mobil öğrenciye geçirmek için yaptılar bunu ama fazla süreceğini sanmıyorum 2-3 ay sonra bu 1000 dakika olayını kaldırırlar.

10 TL kazanma olayı zaten 31 aralığa kadar geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

quote:

tartışmasız en iyi faturasız tarife olmuş. yalnız avea biraz abartmış. hem 1000 dakika hediye veriyor hemde bunu harcadığın için 10 tl daha veriyor. böyle bir saçmalık olamaz

bunu bilmiyordum ama 3 ayda olsa fena sayılmaz. 1000 dakika hediye ile ilgili bir bilgi var mı acaba ne kadar süre geçerli olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

quote:

bence yanlış politika, belki uzatırlar. insanları zaten kullandığı şeylerden kolay kolay vazgeçiremiyorsunuz,(zar zor mnt yapan ne gerek var kullanıyoruz işte şimdikini de diyen insanlar da var)
    bence zaten 10 lira olmadan bile sadece bu 1000 dk olayıyla bile süper bir tarife;
    ama bu 10 lirayı sms ya da internet paketi olarak değerlendirecek arkadaşlar olabilir, bu reklamla tarifeye geçenler 2-3- ay sonra bu opsiyonun kalktığını görünce biraz yadırgayabilirler.

siz bunu yazınca insanın içine de ister istemez kurt düşüyor bu 1000 dk olayınında yakın bir zamanda kaldırılma durumu olabilir mi diye,
    çünkü ben de çevreme tavsiye etmeye başladım aramızda bu şekilde konuşabileceğiz diye, sonra insanlar sen bize böyle anlatmıştın demesin

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis
    mobil öğrenciye ücretsiz geçiş metodu hakkında ar-ge yapıyorum. Birkaç gün içinde belli olacak

MNT ile geçildiğinde kesinti oluyormu ?

olmuyormuş..

MobilÖğrenci Tarifesi'ne numarasını taşıyarak gelen abonelerden, herhangi bir tarife geçiş ücreti alınmamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 29 Eylül 2010; 16:34:43 >
  • quote:

mobil öğrenciye ücretsiz geçiş metodu hakkında ar-ge yapıyorum. Birkaç gün içinde belli olacak

ciddi ciddi bekliyorum ve merak da ettim açıkcası.
  • sonunda bır kampanya cıktıda sıteye donebıldık :d
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kontorcu56

sonunda bır kampanya cıktıda sıteye donebıldık :d

paranın kokusunu aldın demi yine.

REISaclıktan kırılıyoruz ya cocuklar masaları kemırıyordu da sayende bugun bısıler kazandık yarına allah kerım. :D
  • Ya ben gsmobile kullanıyordum . Her yöne 2 dksı 20 kuruş ama 30 lira yüklemek gerekiyor bunun için .

Kararsız kaldım bu tarifeye geçsemmi diye ..
  • Süper tarife olmuş gerçekten vodafone hesabını blen tarifeden geçerim artık buna
  • arkadaşlar şöyle bir sorunum var.. numaramı aveaya taşıdım tarifem mobil öğrenci ve gerekli kayıtları yaptıktan sonra 30 tl yükledim fakat 1000 dakika hediye gelmedi.. iki defa müşteri hizmetlerini aradım ilkinde biraz bekleyin gelir dedi ama gelmedi.. ikinci kez aradım karşıdaki şahıs hallettiğini ve dakikaların yüklendiğini söyledi ama öyle birşey olmadı ayak üstü adam kandırıyor resmen terbiyesiz herif

herneyse arkadaşlar var mı böyle bir sorunla karşılaşan.. kontörümü sordurduğumda 1000 dakika ile ilgili birşey demiyor normalde şu kadar süreniz vardır diye belirtmesi lazım öyle değil mi kullananlar bilgi verebilir mi acaba? bu arada 3030 dan kaydımıda yaptırmıştım tabi...
  • Senelerdir Avea kullanıyorum ama bu tarifelerle bu kadar oynaması canımı sıkmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ
    arkadaşlar şöyle bir sorunum var.. numaramı aveaya taşıdım tarifem mobil öğrenci ve gerekli kayıtları yaptıktan sonra 30 tl yükledim fakat 1000 dakika hediye gelmedi.. iki defa müşteri hizmetlerini aradım ilkinde biraz bekleyin gelir dedi ama gelmedi.. ikinci kez aradım karşıdaki şahıs hallettiğini ve dakikaların yüklendiğini söyledi ama öyle birşey olmadı ayak üstü adam kandırıyor resmen terbiyesiz herif

herneyse arkadaşlar var mı böyle bir sorunla karşılaşan.. kontörümü sordurduğumda 1000 dakika ile ilgili birşey demiyor normalde şu kadar süreniz vardır diye belirtmesi lazım öyle değil mi kullananlar bilgi verebilir mi acaba? bu arada 3030 dan kaydımıda yaptırmıştım tabi...

dakika hiçbiryerde görünmüyor.bi tane m.ö. Arayıp deneme yapmalısın. Bilgi yaz 3031 e gönder.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

-Aboneler söz konusu kampanyada 30 günde bir tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri yüklemelerde, sadece aynı tarifedekilerle 1000 dakika ücretsiz konuşabilecektir.

· Konuştukça kazanıldığı söylenen 1 kuruş ise sadece aynı tarifedekilerle konuşmalarda kullanılabilen 1000 dakika harcandığı zaman kazanılabilmekte olup, 1000 dakikanın aşılması durumunda konuştukça ilave 1 kuruş kazanma hakkı da yitirilmektedir.

· 1000 dakika tarife içi konuşmalar dışında yapılan aramalardan herhangi bir kazanım olmayıp, tarifede aylık maksimum kuruş kazanım tutarı toplam 10 TL'dir.

· Yepyeni Cep Öğrenci tarifesini seçen aboneler şebeke içi 10 dakikası 40 kuruşa konuşabilirken diğer operatörde bu fiyat 20 dakikası 50 kuruştur. 10 dakikayı geçen konuşma miktarı çok az olduğu için aslında konuşmaların çoğunda Vodafone’da 40 kuruş ödenirken, diğer operatörde 50 kuruş ödenmektedir.

· Söz konusu tarifede kayıt olarak faydalanılabilen heryöne 10 dakikası 50 kuruş ücretlendirmesinde de aynı durum söz konusu olup, kaç dakika konuşulursa konuşulsun en az 50 kuruş ödenmektedir. Kısa konuşmalar için ilk 10 saniyesi 10 kuruş olarak duyurulan ücretlendirmede ise, 10 saniyeden az süren konuşmalar çok az olduğu için, aboneye sunulduğu iddia edilen fayda aslında gerçekçi değildir

Not: Karşılaştırma amacıyla koydum

git kendi forumunda yaz ya english village people seni :)

• avea,
    Harbi Tarife
    HerYöne
    Katlayan Tarife
    HepsiBir
    Hediyeli 55
    Saniyeli Mobil

tarifelerinden birini kullanıpta, mutlaka ve mutlaka mobil öğrenci tarifesine geçmek isteyen ve geçiş ücretini ödemek istemeyen, en az 1 yıllık forum üyesi olan, mobil operatörler bölümünde adı-namı duyulmuş arkadaş varsa benimle irtibata geçsin. yeni üyelere ve tanıdık olmayanlara bilgi verilmeyecek. pm ler 48 saat içinde cevaplanmaya çalışılacak.
  • Hediyeli 55 i kolay kolay bırakmam
    Ama mobil öğrenci de 1 mesaj da on kr olursa geçebilirim
  • "hediye 1000 dakika 2,5 saatte nasıl bitirilir" konulu konferansımıza herkes davetlidir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.