Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi Outlander (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
21.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    mehmet ercan
    mersin de yaşıyorum,öğretmenim.
    2006 colt 1.5 dıd kullanıyorum 4 yıldır.
    arabamın performansından gayet memnunum,yalnız yaşadığım yol şartlarına pek uymuyor.
    yollarımız çok bozuk,arada yayla yollarına girmek zorunda kalıyorum
    arabya yazık ediyorum açıkçası.geçenlerde sol arka bilye ses yaptı değiştirmem gerekti
    bilye foryayla beraber satılıyormuş serviste 750tl,sanayide bilye alıp uydurduk(250tl tuttu) bu sefer
    abs sensör okumadı abs iptal.servise gittim,çıkma forya bul takalım dediler,şuan onunla meşgulum.
    en sonunda arabayı değiştirmeye karar verdim.
    aradığım araç clt gibi seri,hafif araziye uygun olmalıydı.
    bütün araziye yakın araçları arştırdım,benim beklentime uyan bir tek outlendir olduğuna karar verdim.
    yukarıdaki yorumları okudum,ama tatmin edici bulmadım.
    bu araçtan kullananların tavsiyelerini bekliyorum.teşekkürler...

• arkadaşlar selam.

2007 model-yeni kasa 20000km'de 3.0-mivecV6 motor outlander buldum 55000-TL.
    Araç full donanımlı (18" jant, anahtarsız giriş ve çalıştırma, 18 hava yastığı, otomatik vites, deri döşeme, rockford fosgate müzik sistemi vb)
    vergisi biraz yüksek olacak ama en azından LPI taktırarak 0,25-TL/km yakıt sarfiyatı olabilir diyorum.

Fiyat nasıl uygun mu sizce? Araç sanırım temsa çıkışlı değil. Bu yüzden özellikle motor parçalarında sorun yaşar mıyım? Bildiğim kadaıyla türkiyede V6 outlander satışı yapılmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

arkadaşlar selam.

2007 model-yeni kasa 20000km'de 3.0-mivecV6 motor outlander buldum 55000-TL.
    Araç full donanımlı (18" jant, anahtarsız giriş ve çalıştırma, 18 hava yastığı, otomatik vites, deri döşeme, rockford fosgate müzik sistemi vb)
    vergisi biraz yüksek olacak ama en azından LPI taktırarak 0,25-TL/km yakıt sarfiyatı olabilir diyorum.

Fiyat nasıl uygun mu sizce? Araç sanırım temsa çıkışlı değil. Bu yüzden özellikle motor parçalarında sorun yaşar mıyım? Bildiğim kadaıyla türkiyede V6 outlander satışı yapılmadı.

Öncellikle hayırlısı olsun sizin için evet dediğiniz gibi türkiyede v6 outlander satışı yapılmadı. Motor parçalarında sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum ancak yinede almadan önce herhangi bir mitsubishi bayisinden yahut bizzat temsayı arayıp bilgi almanızda fayda var.

Araca gelince bizde 2008 model 2.0 dizel motorlu outlander var yaklaşık 3 yıldır kullanıyoruz şu ana kadar en ufak bir sorun yaşamadık ayrıca çokta performanslı bir araç ( 2.0 dizel motordan bile çok memnunken 3.0 v6 motor kullanmak nasıl olur acaba çok merak ediyorum ) gerçi siz tüp taktırmayı düşünüyorsunuz performansı bundan ne derece etkilenir bilemiyorum. Neticede alacağınız kişinin güvenilir olduguna inanıyorsanız kazası değişeni vs yoksa servistede gerekli bilgileri aldıktan sonra gözünüz kapalı alabilirsiniz kesinlikle pişman olmayacağınız bir araç

• quote:

Orijinalden alıntı: XTReme660

arkadaşlar,siteye yeni üye oldum.
    mehmet ercan
    arabamın performansından gayet memnunum,yalnız yaşadığım yol şartlarına pek uymuyor.
    arabya yazık ediyorum açıkçası.geçenlerde sol arka bilye ses yaptı değiştirmem gerekti
    bilye foryayla beraber satılıyormuş serviste 750tl,sanayide bilye alıp uydurduk(250tl tuttu) bu sefer
    abs sensör okumadı abs iptal.servise gittim,çıkma forya bul takalım dediler,şuan onunla meşgulum.
    bütün araziye yakın araçları arştırdım,benim beklentime uyan bir tek outlendir olduğuna karar verdim.

yaklaşık 3 yıldır outlander kullanıyorum yukarda da araçla ilgili bir çok yorumda bulundum bunun dısında sormak istediklerin olursa cevaplayabilirim ayrıca pm de atabilirsin ama öncelikle söyleyeceğim aldıktan sonra pişman olmayacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: ertu.aa

quote:

Orijinalden alıntı: XTReme660

arkadaşlar,siteye yeni üye oldum.
    mehmet ercan

yaklaşık 3 yıldır outlander kullanıyorum yukarda da araçla ilgili bir çok yorumda bulundum bunun dısında sormak istediklerin olursa cevaplayabilirim ayrıca pm de atabilirsin ama öncelikle söyleyeceğim aldıktan sonra pişman olmayacaksın

Selamlar Mehmet Bey;

Almayı düşündüğüm araç da mersinde. Belki görmüş bile olabilirsiniz. Beyaz renkli bir outlander. Kısmet olursa önümüzdeki günlerde izmirden görmeye geleceğim aracı. belki siz de mersin'de görmüş olabilirsiniz aracı. varsa yorumunuz alabilirim. genel de eşim kullanacağı için bej renkli deri döşemelerinin ve içinin temiz olması da önemli. tabi resimlerden anlaşılmıyor temizlik. görüp öyle karar vereceğiz.

teşekkürler...

• sene 2010 şu araca hala otomatik vites seçeneği eklenmedi,ayıptır ya.Temsa mitsubishiye hiç bir zaman asil evlat muamelesi yapmadın,yazıktır şu markaya.
    Bu arada sahibinden.com da beyaz outlander i almayı düşünen arkadaş,o araçtan türkiye de tek.Şanslı adamsın,senden başka kimse de o kasa oto. vitesli outlander olamayacak.Gerçi aracın donanımında 2.4 Intense yazmış ama motor hacmine 3000 litre diyor.İnşallah 2.4 litredir motor hacmi,vergisi az olsun.Şimdiden güle güle kullanın diyelim.
  • Arkadaşlar nerde bu outlander dizeller ? Bu araç çok az mı satıldı yoksa alan satmıyor mu? Sahibinden de her dönem 1 veya en fazla 2 tane ilan oluyor. Eski kullanıcılardan yeni yorumlar var mıdır?
  • Bende konuyu hortlatıyım bu aracın kullanıcıları sanırım az. Arkadaşlar pejo 4007 aldık bir de ne gorelim aracın ici benim lancer. arastırma yapınca pejo mitsubishi ortak bir arac uretmiş outlander ile 4007 hatta suan parca arastırıyoruz. malzeme kodu bile mitsubishinin kodu :) dusunun . Ama güzel ben begendim arka koltukları kendi kendine katlanıyor :)) entresan bir özellik

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.