Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi Lancer Sahipleri Buraya (242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.965
Cevap
41
Favori
515.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lancerın ortalama fiyatı diye sorunca cevaplaması zor oluyor tabi. Km, model bir sürü faktör var. Fiyat konularını umuma açık yerde konuşmak çok doğru olmaz ama saydıklarınız içinde en iyi seçenek Lancer diyebilirim.

Magane Bravo bunlara yanaşmayın bence. Bütçeniz kısıtlıysa Nissan Primera da çok güzel bir seçenek. Aynı lancer gibi, edepli kullanıldığı sürece usta yüzü görmeyen arabalardan. Ben üç tanıdığıma aldırdım hatta birine zorla aldırdım şimdi üçü de Allah razı olsun diyorlar. Güvendiğiniz bir ustayla gidin almadan önce ön takımları bir kontrol edin, ön takımda sorun yoksa gerisine ben kefilim

Lancer'da kararlıysanız şu an internet ilanları içinde bir iki tane temiz ve -biraz pazarlıkla- fiyatı makul lancer var. Ben rengini beğenmediğim için hiç aramadım. Doğrudan yönlendirmek istemiyorum, incelerseniz gözünüze çarpacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: devletrgt

Lancerın ortalama fiyatı diye sorunca cevaplaması zor oluyor tabi. Km, model bir sürü faktör var. Fiyat konularını umuma açık yerde konuşmak çok doğru olmaz ama saydıklarınız içinde en iyi seçenek Lancer diyebilirim.

Magane Bravo bunlara yanaşmayın bence. Bütçeniz kısıtlıysa Nissan Primera da çok güzel bir seçenek. Aynı lancer gibi, edepli kullanıldığı sürece usta yüzü görmeyen arabalardan. Ben üç tanıdığıma aldırdım hatta birine zorla aldırdım şimdi üçü de Allah razı olsun diyorlar. Güvendiğiniz bir ustayla gidin almadan önce ön takımları bir kontrol edin, ön takımda sorun yoksa gerisine ben kefilim

Lancer'da kararlıysanız şu an internet ilanları içinde bir iki tane temiz ve -biraz pazarlıkla- fiyatı makul lancer var. Ben rengini beğenmediğim için hiç aramadım. Doğrudan yönlendirmek istemiyorum, incelerseniz gözünüze çarpacaktır.

Üstad lar araba 2011 60 bin km LPG li değişen yok. Bi iki parça boya var toplam 3 bin değil hasar kaydı. Hb model. 41500 yazmış. Yani ikinci eli çok güçlü değil diye sordum pek bilmediğim için sunroof da mevcut. Yani fiyat normal mi iyidir mi fazla mı yorum alabilirsem on oniki güne de satılmaz ise ciddi ciddi almaya gideceğim gibi. Onun dışında da bi focus var 2010 LPG 67k km de onunla bunun arasında git gel yapıyorum.

• Hocam yönlendirme yapabilirsin ama 90 bin den düşük araç bakıypeım km olarak fiyat da en fazla 40 şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Üstad lar araba 2011 60 bin km LPG li değişen yok. Bi iki parça boya var toplam 3 bin değil hasar kaydı. Hb model. 41500 yazmış. Yani ikinci eli çok güçlü değil diye sordum pek bilmediğim için sunroof da mevcut. Yani fiyat normal mi iyidir mi fazla mı yorum alabilirsem on oniki güne de satılmaz ise ciddi ciddi almaya gideceğim gibi. Onun dışında da bi focus var 2010 LPG 67k km de onunla bunun arasında git gel yapıyorum.

Bahsettiğin arabayı hatırlıyorum sunroofluydu galiba ve istanbuldaydı araç. Eğer ist da ikamet ediyorsan git bir incele arabayı derim. Sunrooflu lancer az olduğu için fiyata yansıtıyorlar ama bence yine de azıcık tuzlu gibi. Hb olmasıyla bir problemin yoksa git gör pazarlığını yap derim. Ben hb arasam peşin 38 verirdim o arabaya.

Ekleme: Benim gibi çabuk sıkılan tip değilsen focusu düşünme bence hocam. Uzun süre kullanacaksan lancer daha iyi. Focus çok kullandım ama konfor hissedemedim direksiyonu bile kazık gibi :) Ama hakkını yemeyim debriyajı sayesinde sol bacağım sağımdan daha kaslı hale gelmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahtumkulufiraki -- 3 Ekim 2016; 1:19:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Bahsettiğin arabayı hatırlıyorum sunroofluydu galiba ve istanbuldaydı araç. Eğer ist da ikamet ediyorsan git bir incele arabayı derim. Sunrooflu lancer az olduğu için fiyata yansıtıyorlar ama bence yine de azıcık tuzlu gibi. Hb olmasıyla bir problemin yoksa git gör pazarlığını yap derim. Ben hb arasam peşin 38 verirdim o arabaya.

Ekleme: Benim gibi çabuk sıkılan tip değilsen focusu düşünme bence hocam. Uzun süre kullanacaksan lancer daha iyi. Focus çok kullandım ama konfor hissedemedim direksiyonu bile kazık gibi :) Ama hakkını yemeyim debriyajı sayesinde sol bacağım sağımdan daha kaslı hale gelmişti

Eyvallah şefim. 41500 yazmış 39000 felan derse hemen alacağımda bakalım. bi 15günü var. Focus birazdaha ikinci eli için düşünüyordum hocam ancak bu araç 60binKM'de alırsam herhalde 3-5 sene Allah'tan birşey gelmezse değiştirmem.

Fordu araba cazip kılan bi özelliği var Cruse Control istediğim bir özellikte. Onun içinde araba modeli değiştirilmez diye düşünüyorum. Araba ilk arabam olacağı için aslında çok çabuk sıkılırmıyım onuda bilmiyorumda. Bu araba çok hoşuma gidiyor alırsam herhalde kolay kolay sıkılmam..

Size biriki teknik soru sorsam.,

Bakım masrafı, kronik çıkabilecek sorunları varmıdır onlar çok takılıyor kafama. Soğuk iklimde kullanacağım (Sivas) yetkili servis bi tane var. gerçi kayseri yakın oraya giderim en kötü de. Bunu dışında LPG uyumu nasıldır acaba ?

• Seçim senin tabi ama bence boş ver hocam cruze controlu sanki her hafta uzun yola mı gideceksin

Teknik konularda lancer sahipleri daha iyi bilgi verir. Geçmiş yazıları okursan faydalı birçok bilgiye ulaşırsın.

Ben bir tek şunu söyleyim soğuk iklimde japon arabaları genel olarak başarılı. Askerde şahit oldum, sabahın körü hava -30 dereceyken marşa bastığın an çalışan bir tek corolla vardı. Öbürleri biraz nazlanıp bir iki öksürüp ondan sonra çalışıyorlardı

• bende yeni 1.5 lancer aldım beyler köpekbalığı yıllardan beri hayalimi süsleyen bi araçtı ve tipi ve japon olduğu için almak istiyordum 1.5 lpgde kullanmama rağmen gaza bastığımdaki o tepki beni şok etti 34 bintl ye aldım full evo body kit vardı üstünde 112bin km de inşallah bi sıkıntı yaşamam
    ama kullanan arkadaşlara bi sorum olacak araç servisinde onarım görmeden bakım uyarısını sildirebiliyormuyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jquair -- 4 Aralık 2016; 4:2:27 >

• Jquair kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, çok güzel görünüyor. Ekranda km bilgisi varken info tuşuna basılı tutarsanız sıfırlanıyordu galiba.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    denicem bunu teşekkür ederim
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de bir kaç gün içinde 2008 model bir mitsubishi Lancer 1.5 invite otomatik sahibi olacağım inşallah. Araca daha önce LPG takılmamış. İstanbul'da oturuyorum. Acaba LPG kiti ve ustası konusunda yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu aracı gerçekten çok beğeniyorum. Ancak yakın zamanda da inanılmaz zam görmüş. Nerede ise 70bin tl 2015 model sıfır otomatik. 2 yaşında bir araç için bana yüksek geldi. Gerçi benzer donanımlı corolla ve civic in 2016-7lerinden hala daha ucuz.

Yurtdışı sitelerinde 2017 yılının son üretim yılı olacağı ve yeni kasayı herhangi bir ortak bulamadığından ve maliyeti de yüksek olduğundan Mitsubishi'nin lancer 2018 yeni kasa çıkarmadan ürünü bitireceğini okudum. Bunun yerine attrage i 2018 de makyajlayarak büyüteceklermiş az daha.

Sizce yine de tüm bu haberlere rağmen 0 lancer alınası bir araç mıdır? alırsam 5 yıldan az binmem. şu anki aracım 8 yıldır benimle. prensip olarak 0 araç alıyorum ve asla 5 yıldan az binmiyorum.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgurcay

Merhaba arkadaşlar. Ben de bir kaç gün içinde 2008 model bir mitsubishi Lancer 1.5 invite otomatik sahibi olacağım inşallah. Araca daha önce LPG takılmamış. İstanbul'da oturuyorum. Acaba LPG kiti ve ustası konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar aracı aldım. İstanbul'dayım ve 1-2 gün içinde LPG montajı yaptırmayı düşünüyorum. Atiker gold için 1500, Brc seq32 için 2300 fiyat aldım. Ben aracı yılda 30-50 bin km civarı kullanan biriyim. Yani hangi kiti taksam her türlü parasını çıkarırım ama yine de boş yere fazla para vermek istemiyorum elbette. Bu bağlamda sizce hangi kiti tercih etmeliyim. Ayrıca fiyatları Candan Mühendislikten aldım. Nasıl bilirsiniz? Başka usta tavsiyeniz olur mu?

• Uygun fiyata SIFIR Michelin 205 60 16 lastik satıyorum. Bayideyken söküp kışlık lastikleri taktırdım kesinkle sıfır ihtiyacı olan iletişime geçsin takım fiyatı 1300 tl

Ben 850 ye veriyorum
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Ben de bir kaç gün içinde 2008 model bir mitsubishi Lancer 1.5 invite otomatik sahibi olacağım inşallah. Araca daha önce LPG takılmamış. İstanbul'da oturuyorum. Acaba LPG kiti ve ustası konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar aracı aldım. İstanbul'dayım ve 1-2 gün içinde LPG montajı yaptırmayı düşünüyorum. Atiker gold için 1500, Brc seq32 için 2300 fiyat aldım. Ben aracı yılda 30-50 bin km civarı kullanan biriyim. Yani hangi kiti taksam her türlü parasını çıkarırım ama yine de boş yere fazla para vermek istemiyorum elbette. Bu bağlamda sizce hangi kiti tercih etmeliyim. Ayrıca fiyatları Candan Mühendislikten aldım. Nasıl bilirsiniz? Başka usta tavsiyeniz olur mu?

prins silverline fiyatı alın brc ile aynıysa tercih edilebilir. ben alırken arada 100 lira oynuyordu. 60 bin km oldu sorun yok.

• Arkadaşlar aracı aldım nazar değdi sanırım. Trafikte biri arkadan çarpıp kaçtı. Sağ arka jant kırıldı. Kaynak falan denedik ama olmuyor. Çıkma 5 kollu orijinal jant arıyorum. Baya yere sordum ama bulamadım. Var mı tavsiyesi olan?
  • Lancer 1.8 cvt ile 1.6 invite arasında kaldım. Bu ikisi arasında öenmli donanım farkı varmı. 1.6 nın yakıt tüketimi ve 0-100 ü hoşuma gitti 1.8e göre. 1.8inde otomatik olması ve 8+1 ses sitemi ve 18 inç jantları etkiledi beni. ama bu yazdıklarımdan başka fark varmı bilmiyorum. Başka fark varsa neler var , siz hangisini önerirsiniz ?
  • sgurcay kullanıcısına yanıt
    sahibinden de ilanlar olması lazım. bu kadar zor bulunur bir jant değil.
  • Daha önce mitsubishi web sitesinde sadece 2016 ve 2015 model lancerlar ve onun fiyatları yer alıyordu. Geçen baktım sadece 2017 lancer fiyatları koymuşlar. Acaba üretim devam mı ediyor?

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle olmuş, hiç haber felan da yapmadılar, 2017 Yeni Lancer yazmışlar, 86.500TL'de fiyatı var. Masaüstüne geçince bir inceleyelim bakalım "yeni" bir şeyler var mı?

• 2017 dedikleri son partiymiş galiba öyle yazılmıştı biyerde tam bir bilgim yok yinede.

Şu sis farlarının yanındaki gündüz farı mı ne diyolar ordaki ledler ve jantlar dikkatimi çekti direk daha önce varmıydı bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabivo -- 12 Mart 2017; 17:47:24 >
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.