Şimdi Ara

YENI MITSUBISHI L200 PICK UP HAKKINDA... (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
113.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 x 4 ile 4 x 2 arasında ki farklar nedir? MTV vergisi farkeder mi? Bu araçların özelliği 4x4 olması mıdır yoksa şehir içi 4x2 ile aynı mıdır? Benim fiyat açısından tercihim 4x2 olduğu için yardımlarınızı rica ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetozant

4 x 4 ile 4 x 2 arasında ki farklar nedir? MTV vergisi farkeder mi? Bu araçların özelliği 4x4 olması mıdır yoksa şehir içi 4x2 ile aynı mıdır? Benim fiyat açısından tercihim 4x2 olduğu için yardımlarınızı rica ediyorum.

MTV:
    4*4.....2.160,00 YTL
    4*2....... 658,00 YTL

4*4 modelinde arazi vitesi vardır. İster 4*4 (4WD-4HLC-4H-4LLC) ister 4*2(2H) olarak kullanılabilir

düzeltme:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 9 Mayıs 2007; 13:32:08 >
  • l200 de pajeronun all mode 4x4 sistemi var arazide navaradan birkaç gömlek üstün ama lukse gelince navara daha iyi zaten fazladan luksü bedava vermiyolar aradaki fiyat farkının fazlalığı malum
  • bakın çamurdan nasılda çıkıyor L200 hangi pick up bukadar iyi arazide

http://www.youtube.com/watch?v=V-m0qZibuT8&mode=related&search=

YENI MITSUBISHI L200 PICK UP HAKKINDA...

• rallitronic kiti ile L200 teknik verilerin vereyim,
    Bu değerlerle navara ilegüç farkıda ortadan kalmış oluyor.
    Ayrıca 4x2 versiyonuna da sanırım sorunsuz uygulanabiliyor.

• Bu sınıfta Navara listenin başındadır...

İkinci eli de unutmamak gerekir..L200 çok fazla değer kaybeder
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemoki

rallitronic kiti ile L200 teknik verilerin vereyim,
    Bu değerlerle navara ilegüç farkıda ortadan kalmış oluyor.
    Ayrıca 4x2 versiyonuna da sanırım sorunsuz uygulanabiliyor.

Telefon etmiştim 4*2'ye uygulama yapmıyoruz demişlerdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: devrim1972

Yeni L200 ile ilgili arastirmalarim devam ederken, birkac kisiden de su sekilde bir yorum aldim:
    - Bu arac, henuz yeni cikti, hatalari olabilir, bu yuzden hemen almamak, biraz beklemek gerekir. Bu arada, ilk kullanicilardan yansaiyan hatalar telafi edilir ve daha duzgun bir araca binme sansin olur, diye bir yorum var.
    Sizce de gercekten oyle mi olur, yani piyasaya yeni cikmis bir arac hemen alinmamali, biraz beklenmeli ve ilk hatalari duzeltildikten sonra alinmali?

direksiyondan müzik sistemi kontrol edilemiyor bu beni çok rahatsız ediyor ..çok fonksiyonelli direksiyon isteruk .. kontağı açmadan cd yi açan bir adam olarak mitsubishinin bu konuda daha hassas olmasını beklerdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyokushin

l200 gerçekten güzel ama navara daha heybetli bu tarz araç alıp arazide kullanan olduğunu pek sanmam varsada azınlık 4*4 l200 yerine 4*2 navara alınabilir hilux dışardan güzel içine binince çok vasat bu 2 siyle kıyaslanmaz belki skystar ile

aynen katılıyorum hilux yorumuna ..dün bizim haritacının hiluxuna bindim nasl diye .. içi kesinlikle zevksiz ve otomatik viteste değildi.. gardaş dedim ( çukurovalıyız ya ) neden bunu aldın tercihini neye göre yaptın dedim .. l200 ü görmemiştim dedi .. pişman yani.. bunu tavsiye edermisin dedim .. yok dedi l200 daha şık dedi .. sonra kendisine sahibinden com da m5 bmw filan baktık kola içtik sallama çay ikram ettik sigarayı nasıl azaltsak onun üzerine konuştuk burçlardan vesaire vs ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 9 Temmuz 2007; 17:36:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: altin-orfoz

quote:

Orjinalden alıntı: devrim1972

Yeni L200 ile ilgili arastirmalarim devam ederken, birkac kisiden de su sekilde bir yorum aldim:
    - Bu arac, henuz yeni cikti, hatalari olabilir, bu yuzden hemen almamak, biraz beklemek gerekir. Bu arada, ilk kullanicilardan yansaiyan hatalar telafi edilir ve daha duzgun bir araca binme sansin olur, diye bir yorum var.
    Sizce de gercekten oyle mi olur, yani piyasaya yeni cikmis bir arac hemen alinmamali, biraz beklenmeli ve ilk hatalari duzeltildikten sonra alinmali?

direksiyondan müzik sistemi kontrol edilemiyor bu beni çok rahatsız ediyor ..çok fonksiyonelli direksiyon isteruk .. kontağı açmadan cd yi açan bir adam olarak mitsubishinin bu konuda daha hassas olmasını beklerdim

niye güncelledin bu konuyu anlamadım...

daha da günceli var dıo zaten

http://forum.donanimhaber.com/m_14510985/mpage_1/key_/tm.htm

• Dizayn olarak bence sınıfındaki en güzel pikap. Özellik olarakta Nissan Navaradan sonra ikinci gelir. Ama navaranın full olanının 70 kusür bin YTL olan fiyatı bu pikapı biraz daha cazip kılıyo. İlk çıktığı aylarda en çok satan pikap oldu. Bence hobi amaçlı kullanım için en iyi ve güzel alternatiflerden birisi.
  • şu adamlara bakın hele canım arabaya ne yapıyorlar.işte videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=DZsSpJqm_Rg&mode=related&search=
  • Tüm yorumları okudum ısuzu,ford,toyota,nissan 4*2 çift kabinleri inceledikten sonra mitsubishi L200 4*2 nin tartışmasız lider bir araba olduğunu tespit ettim.36 milyarlık fiyatı ile 4*4 görüntüsünü (1 milyarlık aksesuar) yakalayan fevkalade şık ve sağlam olduğunu söyleyebilirim
    Test ettiğim otomatik vites 4*4 L200 daha önce kullandığım patfhender 3.3 98 model jipten çok daha iyi arazi kabiliyeti olduğunu gördüm . Ayrıca 2,5 litre DID motor çok az yakıt harcayacağındanda eminim. Otomobil konusunda bizden çok daha tecrübeli olan İngilterede dahi övgüler alan araca bende tam not veriyorum....
  • selam,
    Yeni L200 4x4 intense lux u nihayet aldık.
    istanbulda, bu aracın kasasının tente veya branda türü bir şey ile kapatabilecek aksesuarcı biliyor musunuz?
  • slm... birkaç yorumu okudumda bizde 2005 ranger xlt modeli war dayımda yeni L200 aldı L200 u gorene kadar ranger hastasıydım L200 geldikten sonra ranger yanında eşşek olusu gibi duruyodu L200 çalışınca motorun sessizliğinden tutunda konforuna kadar çok mukemmel bir araç navara ile karşılaştırmak yanlış sınıfları bile ayrı navara şu an piyasada bulunan pick-up ların en iyisidir,,, almayı düşünenler için full navara sonra l200 ve yeni rangeri oneririm toyota,nıssan filan bence bunlarla bir tutulmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersoy512

slm... birkaç yorumu okudumda bizde 2005 ranger xlt modeli war dayımda yeni L200 aldı L200 u gorene kadar ranger hastasıydım L200 geldikten sonra ranger yanında eşşek olusu gibi duruyodu L200 çalışınca motorun sessizliğinden tutunda konforuna kadar çok mukemmel bir araç navara ile karşılaştırmak yanlış sınıfları bile ayrı navara şu an piyasada bulunan pick-up ların en iyisidir,,, almayı düşünenler için full navara sonra l200 ve yeni rangeri oneririm toyota,nıssan filan bence bunlarla bir tutulmaz

bence navara şu anda en havalı ama en iyi değil hatta en kötü pick up. ncap tan yarım yıldız almış bi araca en iyi diyemeyiz değilmi?
  • arkadaşlar benim aracın (yeniL200) 10bin bakımı geldi daha önce yaptıranlar bu 10 bin bakım ücretini yazabilirlermi?
  • Navara komedi ya 80000ytl lik fiyasko
  • karadenizli arkadaşları toyota sayfasında "karadeniz sahil yolu" topiğine bekliyoruz (diğer arkadaşlarıda bekleriz)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.