Şimdi Ara

YENI MITSUBISHI L200 PICK UP HAKKINDA... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
113.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: devrim1972

iste size, L200 un resmi

YENI MITSUBISHI L200 PICK UP HAKKINDA...

Herşey iyi güzelde arka kasa sanki japonla tutturulmuş gibi duruyor.

Yoksa bana mı öyle geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramerturk -- 11 Ocak 2007; 3:12:06 >
  • ben kasada araçla arka kısımın birleştiği yeri pek beğenmedim sanki jipten bozma gibi duruyor
    arka tampon ve maripiyelerde sonradan bir yerde yaptırılmış edasında duruyor bakınca
    57000 ytl bence büyük bir para değermi bilmiyorum
    iş yapabilecek başka araçlar var iş yapmak içinse L200 e bu kadar para vereceğimi sanmıyorum.
  • eğer alma niyetinde olan arkadaşlar varsa bu araç doğalgaz işiyle uğraşan,pvc pencere işiyle uğraşan,deri işiyle uğraşan,zemin kaplama işiyle uğraşan vb. ağır ve hacimli yük taşıması icabeden kişilere ve işlere uygun değil.4*4 olan modeli 4*2 olan modelden çok farklı bence isimleri dışında pek ortak yönleride yok.

deneme sürüşünde bindim bu araca özel ayarlanmış ufak bir parkurda arazi performansını görme imkanım oldu, bu araç kesinlikle bir arazi aracı.zaten arazi için pajero altyapısı kullanılmış.

çok heybetli bir yapısı var,içi geniş,çok güzel bir dijital ekranı var(yükseklik,eğim,barometrik bilgi vb),kullanılan malzemeler ve işçilik gayet kaliteli,aracın içi çok sessiz,kullanımı ise bu ağırlıkta bir araç için çok kolay özellikle firen performansı benim çok hoşuma gitti.

arazide sorento,x5 gibi heybetli bir çok aracı çok rahat gerilerde bırakır diyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: devrim1972

iste size, L200 un resmi[simage][/simage]

şu aracın arka lastiklerden itibaren kesip atsalar , arka kasanın üstünü de station olarak kapatsalar, süspansiyon sistemini de 500 kg taşıma kapasitesine göre ayarlayıp satsalar, bana göre süper bir araç ortaya çıkmış olur, 6 ay bekleme sırası olur.
  • ben olsam 4x4 toyota hılux alırdım 4x4 advance yani full modeli 45 civarı heralde ama gercekten iyi arac.dısardan baktıgında belki bi kamyonet ama içine bindiginde tam bir binek arac konforunu veriyor.ben olsam bunu alırdım
  • hilux güzel bir araç. ama motor 102 hp rakiplerine göre az. ama hiluxa güç arttırıcı kullanılabiliyorsa hilux'u tek geçerim
  • Forumda Yeni L200 için arkadaşlar pek çok bilgiyi paylaşmışlar.
    BMW 520D arabamı garaja çektim. İşimde personeliminde kullanacağını düşünerek pick-up maksatlı satın aldığım Mitsubishi L200 4x4 aracımı kullanmayı personelim daha çok bekliyecek. Bir ay boyunca her marka pick-up araştırması yaptım, Kasım başından beri L200 e SUV araç niyetine biniyorum. (Otomatik vites,lux). Tereddütsüz tavsiye ederim. Full box kabin için araştırma yapıyorum-orijinali çok yakışıyor ama 4500 YTL biraz fazla- Satışa yeni çıkmış bir araç olduğu için aksesuarda şimdilik Temsa tek seçenek...
  • Hilux'ün yeni versiyonları daha güçlü motorla geliyor. Isuzu D-max de düşünülebilir. Bu tür araçlar zaten hız için alınmıyor. Motor gücü çok da önemli değil bence. Hemen hemen hepsinin motor performansları tatmin eder. Önemli olar bu araçları dayanıklı olması. Toyota, Isuzu Mitsubishi bu işi gayet iyi yapıyorlar.

Edit:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenuz -- 18 Ocak 2007; 11:46:19 >
  •  YENI MITSUBISHI L200 PICK UP HAKKINDA...
  • işte yukarıdaki arac bence bu sinıfta cok ii.özellikle içi sedan gibi cok süper
  • bence L200 HILUX ten kat kat daha şık ve sportif duruyor hele o siyah renkli L200 varya o resmi görüce.....
  • valla tasarımı harıka olmus bence
    hatta buyuleyıcı pıck up ıcın tabı

ama herkesın bıldıgı gıbı ıc dızaynı cok cok sade
    gercı butun japonlar boyle
    neden bıraz daha ustune dusmuyorlar ıc dızaynın anlamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: meganehb

bence L200 HILUX ten kat kat daha şık ve sportif duruyor hele o siyah renkli L200 varya o resmi görüce.....

tabiki arkadasım herkesin kendi görüsüdür.ama bence hılux 1 numara
  • Ben de yeni l 200 almayı planlıyorum.Araç dış görünüş olarak gerçekten çok hoş.İç konforu da çok hoş.Bence içi sade falan değil sadece gereksiz ayrıntılar yok o kadar.Bu araba alınırda içinde DVD mi izlenir?Ayrıca navara pathfinderın kasalısıdır doğru fakat l 200 de efsane pajeronun kasalısıdır.Ben bu arabayı alıp arka tarafını orjinal sitesindeki resimdeki gibi camlı kabinle kapatmak istiyorum.Fakat nasıl görünür diye merak ediyorum.Acaba kaba mı olur veya çok mu uzun ve ince görünür diye şüphelerim var.Aracı bu haliyle gören arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoasus -- 18 Ocak 2007; 20:58:46 >
  • l200'ün resimdeki tek kabinli tipi gelse hiç beklemeden alıcam. Ama ne yazıkki temsa bu konuda net bir bilgi vermiyor. Türkiye'de satılıp satılmayacağı bile meçhul.

• 17.Ocak.2007 Tarihli cevabımda bahsetmiştim.Hangisine binmeyi tercih ettiğimi...L200 den şaşmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fikara -- 11 Şubat 2007; 13:22:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.