Şimdi Ara

YENİ MİTSUBİSHİ ATTRAGE TÜRKİYEDE [TÜM KONULAR] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
13.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @leminat Araç elbette yorulmamıştır ama ben sizi yormuştum, yani sürücüyü ve yolcuları yoruyor mu?
  • bilgi@sayar
    Beni yormadı açıkçası
    Yolcu babam vardı yanımda ameliyatlı
    hiç sıkıntı yaşamadı
    bence güzel

Hanım kullandığı içinde onu yoracağını sanmıyorum.
    Diğer aracı o yormuştu bunu yoramaz :) 1.2 :))))

Haa düz vites olur diyorsanızda Nissan Yeni Note 1.5 dci tekna :)
    şahsen isterdim ama İstanbul trafiğinde çekilirmi bilmiyorum.
    Ama aklımda o var 50 civarı alınabilir sıfırı sanırım.
    Yakıt mükemmel donanımda diye düşünüyorum.
    Tek sıkıntı otomatiği yok
  • Alan kullanan varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 10 gün önce aldım otomatik modeli. Performans olarak tatmin edici. İlk gaz tepkisi yavaş biraz. 800 km kadar yol yaptım. Şu andaki ortalama tüketim 6,8 lt.
    Yalıtım B segmenti Japon arabaları standartında. 2. aracım Nissan Note. Yol ve motor sesi her iki arabada da aynı.
    3 silindirli motorun ilginç bir sesi var. Hoşuma gitti diyebilirim.
    Fiyat olarak 45500'e aldım. Ucuz değil kesinlikle. Donanımı iyi ama 5000 TL az ödesem çok daha mutlu olurdum.
  • carrbonn C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız belasız. ekonomi açısından çok iyi bir seçim benim hoşuma gitmeyen tek yönü tasarımı. küçük dokunuşlarla halledilebilirmiş ama herhalde aerodinamik yapısı bu karoserde anca bu şekilde bulabilmiş olabilirler diye düşündüm :) Güzel araba çokta acımasız olmamak lazım yorum yaparken. acımasız olanlara gelsin ;) :)

YENİ MİTSUBİSHİ ATTRAGE TÜRKİYEDE [TÜM KONULAR]
  • quote:

Orijinalden alıntı: leminat

Yalıtım maalesef çok iyi değil ama çokta rahatsız etmiyor
    araç yoruldu diyemem sıkıntısız durmadan geldim.
    az önce performans ve tüketim olarak diğer araçlara bakıyorum da
    tercihimden kesinlikle memnunum :)
    yarış yapmicam, kuş uçuşu gitmicem, içindeki donanımlar aile için ideal,
    dış görünüşü gözardı ederseniz ki bu fiyata normal
    bence kesin tercih sebebi
    Dizel gibi yakıyor :)

tavsiye ederim
    ama önce test sürüsü yapıp araç sesini falan dinleyin beni rahatsız etmedi sizi ederse bişey diyemiyorum

saygılarımla

Hocam şuan kac km desiniz 100 km/ lt nedir aracınız CVT mi manuel mi ilk aldığınızda olmasına ragmen rakam lpg li 1.6 dan az vr sürat de gayet iyiymiş. Bende broadway imi sattım almayı düşünüyoruz nasipse inşallah

• Şu karlık çok ama çok güzel yakışmış ya alırsam aynısından taktırmak istiyorum
  • isa_001453 İ kullanıcısına yanıt
    Adı karlık mı body kit mi bilmiyorum ama Mitsubishi Türkiye bu arabayı o ön tampondaki aksesuar ile birlikte satmalı bence. hatta ön& arka tampon, marşpiyel ve bagaj ucu spoiler ile birlikte vermeli. test videolarında genelde karlık vs var. böyle araç tipi düzelmiş.
  • Önümüzdeki dönemlerde 40bin TL altında baz modeli de gelecekmiş. kaynak temsa motorlu araçlar ;)
  • Otomatik versiyonunda yol bilgisayarı varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exlusive37

Otomatik versiyonunda yol bilgisayarı varmı?

Var ama daha iyi olabilirdi.

• Yol bilgisayarının ekranı kadranda hız göstergesinin altında. Bu sınıfta normaldir. Fakat bilgiler arasındaki geçiş için direksiyona yada sinyal/silecek koluna buton koyulmamış. Kadrandaki o uzun düğmeye uzanmanız lazım.

• carrbonn C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carrbonn

Yol bilgisayarının ekranı kadranda hız göstergesinin altında. Bu sınıfta normaldir. Fakat bilgiler arasındaki geçiş için direksiyona yada sinyal/silecek koluna buton koyulmamış. Kadrandaki o uzun düğmeye uzanmanız lazım.

Birde klasik bir eleştiri vardır 1,2 motor çekişi kötüdür diye.

5 kişi ile klima açık %8-10 bir eğimde çekişte çok bariz bir sıkıntı olur mu?

Bu şekilde bir tecrübeniz oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svelto -- 21 Mart 2015; 15:14:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Svelto

Ben 3 aydır kullanıyorum çekişi gayet iyi. Karadeniz bölgesinde kullanıyorum siz düşünün rampaları henüz çıkamadığım rampa yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

quote:

Ben 3 aydır kullanıyorum çekişi gayet iyi. Karadeniz bölgesinde kullanıyorum siz düşünün rampaları henüz çıkamadığım rampa yok.

Bunu duyduğum çok iyi oldu, bende SAMSUN'dayım o nedenle etrafımdakilerin o araba çekmez söylemleri üzerine sordum. Çekişi ile ilgili sorun olmaması güzel.

Birde tanıtımlarda direksiyondan kumanda ve direksiyonda krom çizgiler mevcuttu ama carrbonn arkadaşın eklediği resimler çok sade görünüyor. Tanıtımdaki hali aksesuarlı olduğundan mı? Bunlar standart değil mi araçta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svelto -- 23 Mart 2015; 10:12:09 >

• quote:

quote:

quote:

Bunu duyduğum çok iyi oldu, bende SAMSUN'dayım o nedenle etrafımdakilerin o araba çekmez söylemleri üzerine sordum. Çekişi ile ilgili sorun olmaması güzel.

Birde tanıtımlarda direksiyondan kumanda ve direksiyonda krom çizgiler mevcuttu ama carrbonn arkadaşın eklediği resimler çok sade görünüyor. Tanıtımdaki hali aksesuarlı olduğundan mı? Bunlar standart değil mi araçta?

Bende Samsun'da yaşıyorum. Sizin yayınladığınız resim doğru resim, direksiyonda o kromaj çizgiler ve kumanda sistemi var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende Samsun'da yaşıyorum. Sizin yayınladığınız resim doğru resim, direksiyonda o kromaj çizgiler ve kumanda sistemi var.

Teşekkürler, merak ettiğim sorular hep olumlu yönde cevap buldu.

Şimdi iş icraata geçmekte, yaz gelmeden bu işi bitirmek lazım.

• Svelto kullanıcısına yanıt
    Mitsubishi bayisinde beyaz manuel füme cvt vardi en son gördüğümde. Park sensorunude mutlaka hediye olarak isteyin.

• 2 ay oldu alalı çok çok çok memnunum. Yakıt İstanbul şehir içi 5.5-6 arası geziyorum. Lpg taktırdım lovato obs 2 mükemmel uyumlu. Şehir içi 17 kuruş yakıyor inanılmaz bir motoru var. Şehirler arası yol yapmadım ama 13-14 yakar diye düşünüyorum. Bırakın bundan az yakanını bunun yanına yaklaşacak araba bulamazsınız. Otomatik CVT şanzıman harika. Vites geçişleri hiç hissedilmiyor bile. Sanki araba tek vitesli. Bundan mantıklı, sorunsuz, az yakan, arka diz mesafesi daha geniş araç bulamazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.