Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi ASX Sahipleri Buraya.... (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.632
Cevap
40
Favori
177.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adres63

aradaki 20bin tl farkı benzin/dizel yakıt farkından kaç sene veya kilometrede amorti edeceksin onun hesabını yap derim. Benzinli araçlar dizele göre daha keyifli ve performanslı kullanırsınız.

Benzinli araç dizele göre daha seri ve keyifli kullanırsınız derken ciddi değildiniz umarım. Önceki aracım benzinli ASX şimdiki dizel, çekiş olarak arada ciddi fark yaşadığınız yer rampası bol bir yerse benzinli araçta sürekli yüksek devirde sürmeniz lazım dizelde düz veya rampa farketmiyor her zaman yüksek tork veriyor araç. Zaten güçleri aynı son hız konusunda fark yok. Yılda 30.000 km ve üstü için dizel tavsiye ederim ama bende sizinle o konuda hemfikirim
  • zivrisinek kullanıcısına yanıt
    Babam 2-3 yıla emekli olacak, emekli olunca mezara kadar kullanacağı bir araba istiyor. Yani alacağımız arabayı uzun yıllar kullanacağız. O yüzden 2si arasında kararsız kaldık. 4 yılda bmw ile 50bin km yaptık. Çok gezen bir aile değiliz yazdan yaza memlekete gidip geliyoruz o kadar. Ve daha önce hiç dizel araç kullanmadık.
  • 2015 model asx sahibiyim. Araçta blaupkunt navigasyon lu teyp mevcut. Geri görüş kamerayi destekliyor. Ancak arkada kamera yok. Sanirim plaka aydınlatma yanına takılıyor. Ancak tesisat varmı yokmu emin değilim.bir de hangi kamerayi almalı internette yurtdışı alışveriş sitelerinde birden fazla model var. Hangisi araca uygun ve kaliteli dir. Ne alalım taktiralim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flogger

2015 model asx sahibiyim. Araçta blaupkunt navigasyon lu teyp mevcut. Geri görüş kamerayi destekliyor. Ancak arkada kamera yok. Sanirim plaka aydınlatma yanına takılıyor. Ancak tesisat varmı yokmu emin değilim.bir de hangi kamerayi almalı internette yurtdışı alışveriş sitelerinde birden fazla model var. Hangisi araca uygun ve kaliteli dir. Ne alalım taktiralim.

En uygun olanı arka tampona büyük delik açtırıp geniş ve büyük gerçek led li kamera taktırın gayette şık duruyor. Plakaya taktıracaklarınız bir süre sonra tırt oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridefree45

Babam 2-3 yıla emekli olacak, emekli olunca mezara kadar kullanacağı bir araba istiyor. Yani alacağımız arabayı uzun yıllar kullanacağız. O yüzden 2si arasında kararsız kaldık. 4 yılda bmw ile 50bin km yaptık. Çok gezen bir aile değiliz yazdan yaza memlekete gidip geliyoruz o kadar. Ve daha önce hiç dizel araç kullanmadık.

2. el 2013 sonrası benzinli intense ASX alın o halde en mantıklısı bu olacaktır
  • Teşekkür ediyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: zivrisinek

quote:

O değil de Ergin ustayla gelsene sen de buluşmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

quote:

Nerde olacak haberim bile yok :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

quote:

Nerde olacak haberim bile yok :D

buraya da yazdımhttp://forum.donanimhaber.com/m_112967318/tm.htm 15'i bildirim için son gün.

Sevgili zivrisinek. Asx konusunda engin deneyim ve tecrübelere sahip olarak bu öneriyi getirdiginizin farkındayım. Ilginiz içinde teşekkür ederim.lakin tamponu deldirmek istemiyorum. Plakaliga takilan kameralar yurtdışında oldukça ucuz fiyatlara satiliyorlar. Farklı kalitede ürünler mevcut ama her nedense türkiye fiyatları oldukça yüksek. Ben uygun fiyata iş görecek birşey ariyorum. İllaki full hd görüntü vermesi de gerekmiyor. Zaten navigasyon teyp ekranında arka tarafın görüntüsü çıksın yeter. Gece geri vites lambasi beyaz renk ışığın ne kadar yeterli olacağı konusunda şüpheliyim sadece. Ek led aydınlatma gereklimi yoksa led aydınlatma olsa bile yeterli aydınlatma saglamiyor mu. Bunları merak ediyorum.

• Sevgili zivrisinek. Asx konusunda engin deneyim ve tecrübelere sahip olarak bu öneriyi getirdiginizin farkındayım. Ilginiz içinde teşekkür ederim.lakin tamponu deldirmek istemiyorum. Plakaliga takilan kameralar yurtdışında oldukça ucuz fiyatlara satiliyorlar. Farklı kalitede ürünler mevcut ama her nedense türkiye fiyatları oldukça yüksek. Ben uygun fiyata iş görecek birşey ariyorum. İllaki full hd görüntü vermesi de gerekmiyor. Zaten navigasyon teyp ekranında arka tarafın görüntüsü çıksın yeter. Gece geri vites lambasi beyaz renk ışığın ne kadar yeterli olacağı konusunda şüpheliyim sadece. Ek led aydınlatma gereklimi yoksa led aydınlatma olsa bile yeterli aydınlatma saglamiyor mu. Bunları merak ediyorum.
    Sevgili zivrisinek. Asx konusunda engin deneyim ve tecrübelere sahip olarak bu öneriyi getirdiginizin farkındayım. Ilginiz içinde teşekkür ederim.lakin tamponu deldirmek istemiyorum. Plakaliga takilan kameralar yurtdışında oldukça ucuz fiyatlara satiliyorlar. Farklı kalitede ürünler mevcut ama her nedense türkiye fiyatları oldukça yüksek. Ben uygun fiyata iş görecek birşey ariyorum. İllaki full hd görüntü vermesi de gerekmiyor. Zaten navigasyon teyp ekranında arka tarafın görüntüsü çıksın yeter. Gece geri vites lambasi beyaz renk ışığın ne kadar yeterli olacağı konusunda şüpheliyim sadece. Ek led aydınlatma gereklimi yoksa led aydınlatma olsa bile yeterli aydınlatma saglamiyor mu. Bunları merak ediyorum.

• flogger F kullanıcısına yanıt
    Hocam maşallah döktürmüşsün 4 defa yazmışsın :) Plakalık için takılan ürünlerin LED leri yetersiz kalıyor çoğu zaman ve 1-2 yıl sonra ya bozuluyor ya da LED ler iş görmez hale geliyor, tamponu deldirip büyük bir kamera taktırdım ben gece ve gündüz görüşü mükemmel ama tamponu deldirmem diyorsanız plakalık için ucuz ve kaliteli ürün bence zor, Ankara'da yaşıyorsanız size 1-2 yer önerebilirim sadece
  • Enter tuşu takılı kalmış Akıllı telefonun azizliği işte.

• İyi akşamlar arkadaşlar.
    Yakın zamanda sıfır benzinli invite donanım bir asx almak istiyorum. Bu kararımda yazdıklarınızın etkisi büyük. Acaba son zamanlarda bayilerden fiyat alan var mı? En fazla ne kadar indirim yaptırabiliriz. Takasta bayiler nasıl, düzgün fiyatlar veriyorlar mı ? Teşekkürler.
  • İlla 0 km almalıyım takıntınız yoksa 2013 sonrası intense araçlarada bakmanızı tavsiye ederim. Takas konusuna gelince imkanınız varsa aracınızı kendiniz satın çünkü nerde olursa olsun ciddi fark çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmeter281

İyi akşamlar arkadaşlar.
    Yakın zamanda sıfır benzinli invite donanım bir asx almak istiyorum. Bu kararımda yazdıklarınızın etkisi büyük. Acaba son zamanlarda bayilerden fiyat alan var mı? En fazla ne kadar indirim yaptırabiliriz. Takasta bayiler nasıl, düzgün fiyatlar veriyorlar mı ? Teşekkürler.

Konya bayisi 2015 invite için plaka sigorta dahil 68.000 fiyat verdi
  • ASX almak icin niyetlendim ama bagaj hacminin 416 lt olması eşimin karşısında elimdeki bütün kozları yok etti. En son 308 de bile 420lt bagaj var dedi (şu internet kötü birşey ). C sınıfından bu araca geçen arkadaşlar bagaj için yorumunuz ne olur? Yeterli geliyor mu bebekli ailelere? Teşk.
  • Bu segmentte çok büyük bagaj hacmi sunan araç hangisi onu merak ettim bende şimdi:) Ama bagaj sizin çok önemliyse Superb alın derim 1 yıl kullandım yok böyle bir bagaj dedirtiyor :D
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.