Şimdi Ara

Yeni mezun, işsiz, askere gidecek birisi için Schengen vizesi (Yunanistan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Temmuz ayında Elektrik mühendisi olarak mezun oldum ve 17 Aralık gibi asker olacağım. Bir kaç gün içinde şekillenen olaylar ile Yunanistan'a gitme durumu ortaya çıktı. İstanbul'dan araba ile gidilip, orada bir haftalık bir gezi gibi.

İnternet'ten öğrendiğim kadarıyla evrakların tam olması durumunda, Yunanistan'a vize almak gayet kolay. Merak ettiğim husus, ben yeni mezun, işsiz ve askere gidecek biri olarak Yunanistan'ın istediği bazı belgeleri yerine getiremiyorum. Schengen vizesine başvururken bildiğiniz üzere işsiz başvuru yok. ( bkz şekil A )

Ben bu vizeye nasıl başvurabilirim ve vizeyi alabilirim? Bu konuda bilgisi olanlar, tecrübeli olanlar beni bilgilendirirse çok memnun olurum.

Teşekkürler

• Hocam aynısı arkadaşımın da başına geldi. Yeni mezun işsiz askere gidecek. Hiç bir sorun çıkmadı verdiler. ekstra hiçbir şey de göstermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Hocam aynısı arkadaşımın da başına geldi. Yeni mezun işsiz askere gidecek. Hiç bir sorun çıkmadı verdiler. ekstra hiçbir şey de göstermedi.

Hocam cevabınız beni çok memnun etti. Daha çok bilgi alabilir miyim konu hakkında müsaitseniz?
  • Yarın başvurucam heralde, sonuçları yazarım
  • italyadan basvur yunanistan kildir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.