Şimdi Ara

W213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONU (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.411
Cevap
46
Favori
130.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelir normal, çünkü 2.0LT motor Türkiye’ de zor göreceğiz. 10 sene sonra 1.6 LT motorlu araçlar 10 yıllık olacak, yani 1000cc bekliyor bizi.
    Ben olsam 350’ den başlatırdım 156Hp kumaş döşemeli E180’ i. Nasıl olsa alıyorlar. Zaten seneye bu zaman 350’ den aşağıya olmaz. Artık ülkemizdeki ekonomi rüyası/balonu bitti. Buraya kadar. Euro 1 senrede tam 1,00 TL arttığına göre seneye 5,50 TL rahat. Olmaz demeyelim, herkes E180’ in 300 lü rakamlardan satılacağına da olmaz diyordu 9 ay önce, bal gibi oldu alıştıra alıştıra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 3 Ekim 2017; 0:12:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim araçta geldi gelecek haftaiçi teslim alacam inşallah

W213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güle güle binin. uzun zamandır bekliyordunuz. son zamdan etkilendi mi. yoksa, bayi söz verdiği gibi yansıtmadı mı.
  • beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Ne yazık ki etkilendim zamlardan :( Siz naptınız, aldınız mı aracınızı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanforever

Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Ne yazık ki etkilendim zamlardan :( Siz naptınız, aldınız mı aracınızı?

abi nasıl oluyor ya. ben senin işi inan anlamadım. cıngar çıkacak konu. gaza getirmeye demiyom. bak ben de çok konuyu sineye çeken, sabırlı insanımdır. bmw aldım ben. g30 bölümüne de yazıyorum. bakabilirsin konuya. biz pm de yazıştık galiba seninle. en son durum. bu son zammı yansıtmıcak bayi ddiğini hatırlıyorum. nası oldu yani şimdi son fiyat. ben süreci biraz biliyorum. bmw ye girdim yüzde 3 yaptılar yazmıştın. merso galiba, yüzde 5 artı 1 meslek indirimi yapmıştı. sonra zamlar nası bindi o kısmı biraz yazarmısın.
    Yanlış hatırladığınız yerler var. Ben aracı temmuz başında oluşturup sipariş vermiştim. O zamandan ST bu fiyatların sabit olmadığını muhtemelen zam geleceğini ifade etmişti, Bende aracın ücretini veriyim sabit kalsın fiyat demiştim ancak aracın ne şase nosu belli olduğundan ne de ithalatı bile yapılmadığından mümkün olamayacağını iletmişti bana. Bu hafta son pazarlıklarımızı yapacağız en azından 5+1 iskonto oranını yükselttirmeye çalışacağım.
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

• Merhaba arkadaşlar, aracımda geniş digital ekran var, ancak ekranın köşeleri direksiyon simidinin altında kalıyor ve görünmüyor. Muhtemelen sürüş pozisyonumla alakalı diye düşünüyorum
    Bluetooth ile telefonu bağladığımda araç durur pozisyonda iken dahi videoklip izleyemiyorum sadece müzik sesi geliyor, acaba bi ayar mı yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanforever -- 30 Ekim 2017; 9:45:42 >
  • aslanforever kullanıcısına yanıt
    Video klip izlemek için mp4 videoyu usb üzerinden çalıştıracaksınız. Telefon veya carplay üzerinden olmuyor.
  • gctuzak G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilginize

• W213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONU

Eğer aracı özel sipariş olarak alacaksanız, mutlaka eklettirilmesi gereken bi donananım olarak düşünüyorum. Fiyatı da vergiler dahil 1000₺ civarı

• quote:

Teşekkürler ilginize

Hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Sizin araçta şu anda daha güncel bir yazılım vardır diye düşünüyorum. Benim usb'den klip izlerken yaşadığım ekran format ayarını sabitlememe sorununu siz de yaşayacak mısınız acaba merak ediyorum.

• Servis, bir yazılım güncellemesi olduğunu ve yüklemesinin

1800 TL olduğunu söyledi.

Güncel yazılumda eskiye göre ne yenilikler olduğunu
    ve bunun ücretsiz edinilmesinin bir yolu olup olmadığını bilen
    var mı acaba arkadaşlar?

Mesela, comfort modda gaza tepkiler şöyle 1 sn kadar geç geliyor. Bu sizlerde de böyle mi? Bu sebepten mesela ücretsiz yazılım güncellemesini ücretsiz yapmaları gerekmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugur31 -- 4 Kasım 2017; 0:21:40 >
  • quote:

Eğer aracı özel sipariş olarak alacaksanız, mutlaka eklettirilmesi gereken bi donananım olarak düşünüyorum. Fiyatı da vergiler dahil 1000₺ civarı

Gorgusuz bir donanim.

• ben karşılaştığım, birebir yaşadığım olayı yazayım. takıntı, saplantı haline gelen.
    bmw alan, mutlaka sunroof sorar, cam tavan aramaz. xenon ya da led sorar. bunlar varsa var, yoksa çoğu bmw ci eler arabayı maalesef. bir piyasa realitesi.
    mercedes alan da, amg sorar, cam tavan sorar. yeni e serisinin exclusive paketi, neredeyse s serisinin kardeşi gibi olmuş. ama o tak tak ses veren amg yi sorar mercedesci. illa sorar. onlar da sunroof değil cam tavan arar.
    .
    not: auidi cilerin saplantısı nedir?. ya da volvo cuların?. bilen var, o nu eklerse sevinirim.
    bana kısmet, bu iki araca binip, alma satma şansım olduğundan hep, ben bu ikisinde yaşadığım tecrübeyi yazdım.
    son ; bmw ne olursa olsun, mercedes ten üstündür satış grafiğinde. mercedes filo ya araç verdi de c de o rakamları yakaladı. mercedes in ikinci eli hem prim yapardı, hem prestige demekti, o üstünlüğünü de, c de ve clk da yaptığı garip satış stratejileri ile kaybetti. önceden, satış elemanlarında bi tripler bi havalar. satsak da olur satmasak da çizgisi vardı. gittin test sürüşüne çıktın, bi daha ne arayan olurdu ne soran. dolayısıyla, "kaçan kovalanır" prensibi gereği, sen düşerdin peşine mercedes in. noluyo ya, benim atladığım, göremediğim bi şey var mı diye . aynı kadın erkek ilişkisi gibi . o da bitti. piyasada bu kadar bol c serisi, mercedes in ikinci el üstünlüğünü de bitirdi bana göre.
    Merak etmeyin döviz kuru bu gidişe devam ederse bundan 5 sene sonra sıfır Mercedes alan sayılı insanlar olacak. Prestij bekleyen insanlar C kasayı 750.000’ e alıp prestij sağlayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

E 180 aracınız hayırlı olsun; kazasız ve belasız
    sürmek nasip olsun. Opsiyon olarak COMAND
    Online konsol sistemini satın aldınız mı?

sadece geniş dijital ekran aldım, command'ı ekleyince fiyat epey yükseliyordu. teşekkürler iyi dilekleriniz için, hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

quote:

Gorgusuz bir donanim.

eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur31

quote:

Teşekkürler ilginize

Hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Sizin araçta şu anda daha güncel bir yazılım vardır diye düşünüyorum. Benim usb'den klip izlerken yaşadığım ekran format ayarını sabitlememe sorununu siz de yaşayacak mısınız acaba merak ediyorum.

teşekkür ederim iyi dilekleriz için. denediğim de yazar bilgi veririm size
  • Merhaba İstanbul da akşam 6 trafiğinde ortalama 30 km de bu araç kaç litre yakıyor
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.