Şimdi Ara

W213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.411
Cevap
46
Favori
130.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcut Kasadaki w124 izleri (sert be köşeli tasarıma yakınlık, yan camların karemsi tasarımı vs) siliniyor gibi görünüyor. Keşke önceki gibi S ve C den bağımsız bir model olarak kalsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Kamuflajdan tiksindigim kadar baska biseyden tiksinmiyorum...
    aynı elbisenin small medium large bedenleri gibi olacak galiba... ama beden değişsede elbise güzel valla kesinlikle alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: babasamsunlu

aynı elbisenin small medium large bedenleri gibi olacak galiba... ama beden değişsede elbise güzel valla kesinlikle alınır

Alıntıları Göster
    fotolardan bişey anlaşılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

fotolardan bişey anlaşılmıyor

Alıntıları Göster
    W213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONU
  • Mercedes' in şu yumuşak hatlı arka farklarini hiç sevemedim. Bi önceki s serisine bakıyorum ne kadar ağır ve güzel duruyor birde yenisine bakıyorum aşırı sportif. Ön tarafta ne kadar iyi iş yapiyorlarsa arkayi batirdilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Mercedes' in şu yumuşak hatlı arka farklarini hiç sevemedim. Bi önceki s serisine bakıyorum ne kadar ağır ve güzel duruyor birde yenisine bakıyorum aşırı sportif. Ön tarafta ne kadar iyi iş yapiyorlarsa arkayi batirdilar
    bmw nin en çok eleştirdiğim kısmı son dönemde birbirine yakınlaşan tasarımlarıydı . Mercedes eğer kamuflaj çok yanıltmıyorsa audiye yaklaşacak kadar yakın bir tasarıma sahip olacak. son kale de düştü geçmiş olsun.

Diğer ara sıcak modeller önemli değil zaten çok satılmıyor. Ancak
    3-5-7
    c-e-s
    a4-a6-a8 birbirinden farklı olmalı . Bunlar markayı götüren modeller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

bmw nin en çok eleştirdiğim kısmı son dönemde birbirine yakınlaşan tasarımlarıydı . Mercedes eğer kamuflaj çok yanıltmıyorsa audiye yaklaşacak kadar yakın bir tasarıma sahip olacak. son kale de düştü geçmiş olsun.

Diğer ara sıcak modeller önemli değil zaten çok satılmıyor. Ancak
    3-5-7
    c-e-s
    a4-a6-a8 birbirinden farklı olmalı . Bunlar markayı götüren modeller.

Alıntıları Göster
    bunu görünce fiatın koli bandı kamuflajı aklıma geldi..adamlar 4 araçla test ediyor artı birde kamuflaj ...araç büyük ihtimal c den büyük s den küçük olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

bunu görünce fiatın koli bandı kamuflajı aklıma geldi..adamlar 4 araçla test ediyor artı birde kamuflaj ...araç büyük ihtimal c den büyük s den küçük olacak..

Alıntıları Göster
    Mini S-Class olacak. Kalitesine, konforuna bir diyeceğim yok ama C-E-S üçlüsünün aynı olması hiç iyi değil.
  • McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Bmw ayni olunca iyi dimi. 1 serisi kabinini 7 serisine koyma gibi bi manyaklik yapmayacaklar. Dusunsene A serisi kabini S serisiyle ayni hahahahhahah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bmw ayni olunca iyi dimi. 1 serisi kabinini 7 serisine koyma gibi bi manyaklik yapmayacaklar. Dusunsene A serisi kabini S serisiyle ayni hahahahhahah.
    Audiden farkı kalmadı. İnşallah satamazlar.
  • Aynen son cıkan hiçbir modelinde stopları begenmiyorum.

C,sl,cls,s,e hepsi bi önceki kasalarında daha hoş stop dizaynlarına sahipti
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Aynen son cıkan hiçbir modelinde stopları begenmiyorum.

Bende bunu bekliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Aynen son cıkan hiçbir modelinde stopları begenmiyorum.

olmamış bu
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    bi önceki S serisi ne kadar güzel duruyor

Yenisi ise çok yumuşak başlı duruyor sevemedim arka kısmını C seriside aynı şekilde, E seriside böyle olacaksa ki öyle görünüyor hepten kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 24 Nisan 2015; 18:11:46 >
  • kkvan kullanıcısına yanıt
    Satacaklar igg da desen vigg da desen
  • S ve c yle aynı tasarım. İçide s class. Artık tasarım fakirliğimi var ne markalar aynı tasarımı bütün segmentteki araçlarına kopyalıyorlar.
  • .
    W213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONUW213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONUW213 MERCEDES E SERİSİ ANA KONU
  • Arac 2016 Mart ta avrupada bayilerde olacak. Nisan-Mayis gibi ulkemize gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Arac 2016 Mart ta avrupada bayilerde olacak. Nisan-Mayis gibi ulkemize gelir.
    Son dönemde farklı tasarım yapan mercedes vardı. Maalesef görünen o ki o da su koydu. C ile S gerçekten çok benziyor. Özellikle arkadan boyut dışında pek fark yok. Şimdi e de muhtemelen epey benzer olacak. Dönem dönem böyle yapıyorlar bir ara da 3 ü resmen aynıydı. Balina kasa dönemi.

İç mekan, genel kalite son kasa C serisne mütakip baya baya iyi olacaktır. Umarım ekranlar S serisi kadar kaba olmaz ama.
  • Yeni E serisinde multibeam led teknolojisinin yeni jenerasyonu kullanılacak. Her bir farda birbirinden bağımsız 84 piksel olacak. Şuanki modellerde 24 piksel var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.