Şimdi Ara

Yeni Mercedes E Class serisi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
4.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasarımdan bıkkınlık geldiği için aslında güzel olan dizayn berbat gelmeye başladı

yani bu kadar mı kıt görüşlü bu tasarımcılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

tasarımdan bıkkınlık geldiği için aslında güzel olan dizayn berbat gelmeye başladı

yani bu kadar mı kıt görüşlü bu tasarımcılar

Tasarımcılar kıt oldugundan değil maliyet odaklı hepsi.Yepyeni bir tasarım daha fazla ar-ge demek, uğraş demek maliyet demek..
  • Dizaynı beğenmedim ama iç tasarım cidden harika olmuş.Rüyamda bile alamam orsıda ayrıda insanın yorum yapası geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla tasarım geçmiş yıllardakine göre aynı olmuş. daha piyasaya çıkmadan yolda görsem fark etmem bu aracı herhalde
  • AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    Tasarım olarak C Klasse' dan hiç bir farkı yok. Audi bile bu kadar benzetmiyor araçlarını. Sadece ön farları benziyor o kadar. Mercedeslerin hatları arka stopları, yan profili falan birebir aynı. Yalnız bu ponton arka çamurluğun kalkması iyi oldu. O arka çamurluk yüzünden araçlara yan çaprazdan bakıldığında koyun kıçı görüntüsü veriyordu.
  • Tasarım benzerliklerinin sebebi ortak parça kullanıp maliyetten kısmak, gerekli mühendislik ve aerodinamiyi sağlamak, vs. bunun yanında araç serilerine aile görünümü vermek.

• FreudeAmFahren kullanıcısına yanıt
    ortak parça yok herşey farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

ortak parça yok herşey farklı.

İllaki vardır ufak tefek.

• Bir önceki kasayı bozmayacaklardı hata etmişler.İçe diyecek birşey yok ama dış rezalet.C ninde kasasını mahvettiler sıra 3 ye gelmiş demek.Eskiden dışardan görüldüğünde bu c bu e rahatça söylenebiliyordu.Artık tüm kasalar birbirine benziyor.Koskoca mercedes neden böyle birşey yapıyor anlamak mümkün değil
  • Yolda görünce bakarım, alacak para yok nasılsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam bildiğin S - M - L oldu ama bence güzel ve bu sınıftaki rakibi bmw 5 in işi baya zorlaştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Tasarım olarak C Klasse' dan hiç bir farkı yok. Audi bile bu kadar benzetmiyor araçlarını. Sadece ön farları benziyor o kadar. Mercedeslerin hatları arka stopları, yan profili falan birebir aynı. Yalnız bu ponton arka çamurluğun kalkması iyi oldu. O arka çamurluk yüzünden araçlara yan çaprazdan bakıldığında koyun kıçı görüntüsü veriyordu.

Koyun kıçı? Sen şimdi bu resimde (yan çapraz) koyun kıçı mı görüyorsun?

Yeni Mercedes E Class serisi

• Ayrıca bu resimdeki gibi, birbirinden hiç bir farkı olmayan serilerdense farklı bir karakteri ve dizaynı olan bir aracı her türlü tercih ederim...

Bu kadar araçlara meraklıyım kendimde uzun yıllardır hep mercedes kullanıyorum ama ben bile ayırt etmekte zorlanıyorum şu araçları...XL-L-M gibi olmuş...

• Mükemmel birşey olmuş,sonunda mercedesten adam gibi motor gördük. 5 avucunu yalar artık sınıf sonunculuğunda başarılar ona.

E>A6>5 tercih sıralamam.

• FreudeAmFahren kullanıcısına yanıt
    civatalar ortaktır doğru. Dış tasarımda ortak 1 adet parça yok. iç mekanda var ama.
  • 5 zaten bu yaz yenilenecek. Avcunu yalayacak model A6 olacak.
  • Mercedes her zaman benim gözümde birinci. Hala da öyle.

Şuan güncel kasa 2014 model C180 kullanıyoruz.

E serisine geçmek istedik bayiye gittiğimizde yeni kasa çıkacak dedikleri için vazgeçtik.

Şuan yeni kasa resimleri beni hayal kırıklığına uğrattı.

Güncel kasa C'den bu araca geçersek hiçbir fark olmayacak inanın. Sadece biraz daha büyük hali.

Aklım BMW'ye kayıyor. Fakat Mercedes'in yıldızı yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Mercedes'in genel olarak tüm iç ve dış tasarımları başarılıdır. Bu kasanında iyi satış rakamları yakalayacağından eminim. Lakin W211 deyince akan sular durur.

forumdaki tek w211 aşığı benim sanıyordum

gelmiş geçmiş tüm arabalar ve kasalar içinde en şık olanı kesinlikle w211 benim gözümde. hele bi de amg paketse

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    5 in yeni resimleri dustu gordun mu

• E küçük S oldu 5 te küçük 7 olacak gibi duruyor.Şuan aracımızı yenilemeyi düşünüyoruz.2011 5.20d kullanmaktayız.Sanırım E alacağız mantıklı bir dizel motor olursa.Fakat babam da ben de BMW hastası olduğumuz için yeni kasa 5 çıkarsa E gider 5 gelir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.