Şimdi Ara

Yeni Mercedes C Class 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
14.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2014 yılında Mercedes C Class çıkıyor, ilk kez Amerikadaki Tuscaloosa, Alabama fabrikasında üretilecek bir model olacakmış, görüntüsü CLS ve yeni SL Class'ı andırıyor. Ben çok beğendim. Bir fotoğraf ekliyorum, temsili bir fotoğraf. Detaylı bilgi için

http://www.motorauthority.com/news/1072305_2014-mercedes-benz-c-class-spy-shots

• Mercedes,f800 kodlu konseptini 1-2 ufak dokunuşla yollara çıkaracak demek ki.Aracın genel hatlarını çok beğendim.Benim tahminme göre bu araç yeni c serisi olarak değil de,c serisi ile e serisi arasına konumlandırılacak yeni bir cls olacak gibi.C serisini bu şekilde çıkarmazlar diye düşünüyorum.
  • Bls olabılır bu arac cunku yakın zmanda boyle bır arac cıkartıcak mercedes
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Bls olabılır bu arac cunku yakın zmanda boyle bır arac cıkartıcak mercedes

bls yada yeni clc olur büyük ihtimalle
  • bencede C serısı degıldır bu. Genel cızgılerıne bakarsak tasarımı hos olmamıs. Ama pıyasaya cıkarsa modelı, tıpı ne olursa olsun cok satar.
  • bu araç bebek cls olarak adlandırılan bls-clc. yeni a class platformunda üretileceği ve c-d sınıfı ortasında yer alacağı için haberde c class-sınıf denmiş olabilir.
  • Çok şık duruyor iyice genç kısma hitap etmeye başladı bu merso
  • Yiring, yiring... :)

Son makyajla, ic dizayndaki bozukluk da halledildi.
    Bence super otesi birsey cikacak ve 3 serinin basini derde sokacak.
  • Mercedes'in sert çizgilerinden eser yok, Maserati gibi olmuş bu... Bence bu kadar keskin bir geçiş yapmazlar

Gerçi Volvo da sert çizgilerden yumuşak çizgilere geçti ama VW de tam tersini yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyanet

Arkadaşlar 2014 yılında Mercedes C Class çıkıyor, ilk kez Amerikadaki Tuscaloosa, Alabama fabrikasında üretilecek bir model olacakmış, görüntüsü CLS ve yeni SL Class'ı andırıyor. Ben çok beğendim. Bir fotoğraf ekliyorum, temsili bir fotoğraf. Detaylı bilgi için

Bu araçta bir şeyler eksik gibi

• çok değişik ve ilgi çeken bir tasarım olmuş. gerçeğini görmedikce net bir yorum yapmak zor

dikiz aynı sırıtmış biraz. ön ızgara biraz daha geniş olsa harika olurdu. tabi cıkmadan daha kaç makyaj yer bu kasa

asıl merak ettiğim soru hangi motor seçenekleriyle gelecek ? sonra bmwcilerin audicilerin diline düşmeyelim umarım başarlı bir motorla gelir.

şu yeni fordun 1.6 180lik motoru veya renaultun 130luk dize motoru ile gelse ve agırlıgı 1400 kg civarı olursa harika

fazla mı hayal ettim
  • Yazılana göre 1.8 kompressor motor ve klasik dizel motorlar olacakmış ayrıca v6 da olmaya devam edecekmiş.
  • Böyle bir tasarımla çıkar, fiyatı da gücümün yeteceği seviyede olursa, kesinlikle almayı düşüneceğim ilk araç olur. Bana kalırsa, ki yanlış olma ihtimali yüksek, bu araç BMW'nin 4 serisine rakip olması için üretiliyor olabilir.
  • Jaguar biraz benzemiş sanki ama genel tasarım olarak güzel birde güzel 1.6 bir motorla getirseler tadından yenmez.
  • Yapma bunu Mercedes. Orjinal ol biraz!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur@t_333 -- 9 Nisan 2012; 16:22:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

Yapma bunu Mercedes. Orjinal ol biraz!!!

valla benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayrıcalıklı Üye

quote:

Orijinalden alıntı: beyanet

Arkadaşlar 2014 yılında Mercedes C Class çıkıyor, ilk kez Amerikadaki Tuscaloosa, Alabama fabrikasında üretilecek bir model olacakmış, görüntüsü CLS ve yeni SL Class'ı andırıyor. Ben çok beğendim. Bir fotoğraf ekliyorum, temsili bir fotoğraf. Detaylı bilgi için

Bu araçta bir şeyler eksik gibi

Tavanı siyah olmadığı için eksik geliyor insana
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Resimleri alıntı yapmayın arkadaşlar.
  • bls piyasayı sallar eğer 1.6 motorla gelirse tasarımı şahane
  • Camlar çok ufak.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.