Şimdi Ara

Yeni Mercedes-Benz GLA Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
7.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • borukuzen kullanıcısına yanıt
    Evet. Bu araba cok standart, orta segment arabası (Bati ve Uzak Dogu dünyası icin), cok düşük faiz oranlarında kredi ile alması da daha da kolay almanızı sağlıyor. %30 unu pesin ödemeniz yeterli. Dunya ya bir kere geliyoruz, eğer yönetimden memnun degilseniz hakinizi aramalisiniz. Yonetenler de birer memur sonuçta, Tanri degil. Turkiye de durumlar nasıl, cok uzun zaman donmedim (15 yil kadar) ancak, daha eskiden daha iyi gibiydi sanki. Her ne kadar Kuzey Amerika da bir cok problem olsa da, insan, fikir ve düşünce özgürlüğü basta gelir. Bilime inanin, katma deger uzerine calisin, emin olun 6 aylik-1 yıllık geliriniz ile bu arabayı pesin olarak bile alabilecek düzeye gelirsiniz. Saygılar.

• Teknode kullanıcısına yanıt

Motor 1.33 olduğu içindir Yeni Mercedes-Benz GLA Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt

Şanzımanı elde kalan araçtan mı bahsediyoruz? Sedanla karşılaştıracaksan bari Mercedes C, BMW 3 veya Audi A4 ile karşılaştırsaydın, Mercedes bu hakareti hak etmiyor. Yeni Mercedes-Benz GLA Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

VW'ye anca Türkiye'de premium gözüyle bakılıyor zaten o da bizim fakirliğimizden Yeni Mercedes-Benz GLA Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 26 Haziran 2020; 13:11:40 >
  • Boldrex kullanıcısına yanıt
    Corona olmayan zamanlardı, şimdi yapan olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Şanzımanı elde kalan araçtan mı bahsediyoruz? Sedanla karşılaştıracaksan bari Mercedes C, BMW 3 veya Audi A4 ile karşılaştırsaydın, Mercedes bu hakareti hak etmiyor.  

VW'ye anca Türkiye'de premium gözüyle bakılıyor zaten o da bizim fakirliğimizden  

tamam, anlaşıldı merkez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

Motor 1.33 olduğu içindir  

1.33 motorsa daha çok kıllandım, kesin kazalı.

• Çok güzel araç be. Bizde 11 model bir araçla otoyolda mücadele verelim neyse şükür edip 50 tl lik benzin içeyim yeterki saray yapalım ben gla istemiyorum 1200 odalı olsun 1150 yetmiyordur.

• eHonomimiz uçuyoooorr!

• Qashqaiye benzemiş bu araba

• 2015 Yılında GLA yı ile incelediğimde 132 bin TL başlangıç fiyatı vardı. Şu an 2015 model ikinci el GLA malum sitede 290-300 bin TL

• Hocam ben daha çok benziyorum qashqaiye😉🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: handali

Cinsiyetçilik mi desem ötekilestirmek mi desem bilemedim. Sen binince hakkınla almış olacaksın, ama başörtülü biri ya da başörtüsüz bir kadın binince hak yiyerek ya da kocasının parasiyla binmiş mi olacak? Başörtülü olup da universite ve mastır yapmış bir çok tanıdığım üst düzey posizyonlarda çalışıyor. Azinliktalar dersen bu da zamanında devletin başörtülüler yaptığı haksizliklardan kaynaklıdır.

Boşuna duyar kasmayın. Haram yiyenler biniyor bu ülkede.

• Passat’tan ucuz Mercedes mi varmış yüzümü yıkayıp geliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yuh

• 038poyraz kullanıcısına yanıt
    ee? G20 kasa 3'ün bundan iyi olduğunu mu düşünüyorsun :)

• galerici çakallar gelen araçların hepsini toplayıp millete 550-600 bin TL ye satacaklar

• Roark kullanıcısına yanıt

Sende GLA G20 3 den daha iyi mi diyorsun ? :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.