Şimdi Ara

Yeni Mercedes-Benz C-Serisi All-Terrain Türkiye fiyatı ve özellikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
4.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Almanya daki 100 bin Euro'luk araba Türkiye'de 300 bin Euro

Tamamen saçmalık ikinci el çöp arabalar bile Türkiye'de değerli çünkü 0 araba piyasası uçuk fiyat larda

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Yüzde 220 vergiden sonra luxury ve egzotik araçlara talep epey azaldı Türkiye’de.

En pahalı arabada bile ÖTV maksimum yüzde 100 olmalı. Keşke hiç olmasa ama ülke şartlarında imkansız malesef

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • khanstern kullanıcısına yanıt
    +1

• Volvo V60 'a bayılıyordum.Merso'nun iç mekanı daha güzel.Tam bir aile aracı..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu piyasada çok iyi fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyide bunun fiyatı baya iyi
    Millet 1.3 1.4 milyona 1.4 Glb alıyor
    Bu çok iyi fiyat

• werneke W kullanıcısına yanıt

bence de, cla ve glb mercedes' in en büyük geçirdiği modeller. premium kazığı üstüne bir de bir boyluk segment kazığı atılıyor resmen.  anlatabildim tabi zevkler renkler, kötü arabalar demiyorum ama tutarsız fiyatlama... piyasaya çıktığında segmentine paralel fiyatlanıyorken; aylar geçiyor ve araç aynı araç ama fiyat bir üst segmente yetişmiş. iş bilmez tercih, garip.

c all-terrain' de de mercedes' in yok satacağını düşünüyorum. bilmiyorum kotaları ne kadar olacak, ne kadar stok çeker bayiler ama tüm bayileri tek tek arayıp, gezip bulabilenler bulur; geri kalanlara da araba değil kahinatın anahtarını satacak muamelesiyle yok satarlar gibi geliyor. sahibindende +350-700 bin fiyatlar ile sayfaları süsler.  

hiperenflasyonda, toplumsal paranoya ve ahlaksız ticaret ve alışveriş tarzı iyice oturdu. ne zaman geçer kimbilir ...

• ben bu mercedesin tasarımlarını son yıllarda hep başka araçlara benzetiyorum

• Bu araç bayilere geldi mi? Bilgisi olan var mı? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makgun M kullanıcısına yanıt

Selamlar, geldi. Satışınada başlandı. Ancak kotaları çok azdı. Arada yollarda görüyorum. Bu aracı w206ya göre daha çok beğeniyorum. Yetkili bayii ile görüşüp bilgi abilirsiniz.  .

• makgun M kullanıcısına yanıt

20+ yıldır sw kullanıyorum, mevcut aracım a4 avant, bu araç hoşuma gitti açıkçası. geçenlerde mb-tr'yi aradım bu araçla ilgili. en yakın mb bayisine yönlendirildim. adamlar aradılar, araç bulunurluğu ne durumda dedim. 1 tane geldi o da hemen satıldı 2022 için gelmeyecek belki 2023 ilk yarısı için gelir, isterseniz arayalım dediler ben de kapattım. liste fiyatı 1.6 milyon ama sahibinden de 2020 model eski kasa 20-30 bin kmde olanlar için 1.750 milyon isteniyor. nasıl bir ülke, nasıl bir sistem var anlayan beri gelsin...gel de sövme! 

• https://www.youtube.com/watch?v=tWxjGzeHkPg&feature=youtu.be mengerler fiyati 1.900.000 aciklama videoda

• https://www.youtube.com/watch?v=tWxjGzeHkPg&feature=youtu.be mengerler fiyati 1.900.000 aciklama videoda

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.