Şimdi Ara

Yeni Mercedes-Benz C-Serisi All-Terrain Türkiye fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
4.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olabilir değil direk sebebi o zaten ayrıca dizel olduğu için ekstra adblue sistemi, dpf gibi şeylerde illaki maliyetini yükseltiyordur.

Bu tarz araçlarla off road olmayacağı ve hız gösterisi yapılmayacağı için 1.5T benzinli motor fazlasıyla yeterli.

• Bu SUV mu oluyor?

• sniper23 kullanıcısına yanıt

Crossover oluyor ama SUV diye satarlar herhalde, kimse aracına crossover demiyor, sorsan hepsi SUV.

Bayon, egea cross, stonic, sandero stepway, 3008, 2008, c5 ac, c3 ac v.s. v.s. aslında hepsi yerden yüksek otomobil ama SUV diye ittiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 12 Nisan 2022; 10:40:1 >
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Çok basit aynı platform yükseltilmiş hali crossover eğer yeni platformu yapıyorlarsa özel olarak SUV. Bana sorsan arada pek fark var mı yok. Gerçek SUV 4x4 250 beygir 350 tork üstünde olmalı. Mercedes G serisi gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Station wagonları severim. Ne yazık ki bizim ülkemizde tutuluyor bizdeki doblocu enişteler yüzünden. Station wagonları sevelim

• Sadece 326 asgari maaşa bu araç alınabiliyor yani süper fiyat!

• Nasıl da kolayca alıştırdılar böyle 1 milyonlara. Kimse de ağa bu ne demiyor, daha da yükselir al diyorlar. Garip bir ülke olduk.

• Güzel araba vesselam almak isteyene hayırlı olsun.

• haberelectro kullanıcısına yanıt

bence de, beğendim ben. sedan yerine alırım ama suv fiyatlarına da bakarım bir yandan. glc - x3 - q5 - lexus x vs. de radarda sayılır.

• Güzel araç ama o fiyatlara çıktığımda tercihim GLB olur

• hayallerden ileriye gidemiyoruz

• o kadar güzel ki

• tofastan devam jndjdk

• tamam kasa biraz eski ama 265 hp 45 tfsi a4 allroad 1.5 milyon lira. fiyat 1.5 motora göre çok aşırı, mb burada sağlam geçiriyor... 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 12 Nisan 2022; 14:56:15 >
  • Ucuz la

• Niye fiyatı ucuz geldi ya bunun. 1 milyonlu fiyatlara alıştık iyice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt

Alma şansın %0

klasik Mercedes Türkiye

arabayı galerilere verecek

galeriler en az 1.6 1.7 den satacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç güzel, güncel teknolojik opsiyonlar eklenince fiyatı 1 milyon 700’leri buluyor. Mercedes’in liste fiyatına bakmamak lazım, liste fiyatından alan da olmuyor satan da.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ya ben yaşlandım ya bu araba çok güzel

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • scanh kullanıcısına yanıt

evet doğru bu da var. 1.7 milyon dediğinizde de radara premium SUV' ler giriyor ve daha yüksek sürüş isteyen (çoğunluk) da oraya kayıyor.  

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.