Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi bir kaç gündür bakamıyordur bi bakayım dedim yorumlara :D

öncelikle aracın 2. elini düşünüyorsanız türkiyede
    1. sedanlar (reno da fluence)
    2. hatchbackler (renoda megane 3hb)
    3. ise station wagonlar yani sw ler
    tutulur bu sabittir..
    şimdi aracımız tam bir stw ancak görünüm olarak konfor olarak bir çok stw den üstün
    fakat stw lerin ikinci eli beklenileni hiçbir zaman vermez yani satmak için 2 yıl sonra satarım 3 yıl sonra satarım düşüncesiyle stw alınmaz .

bu araç içinde aynı düşünce kanaatindeyim ben aracımı en az 10 yıl binerim diyerek aldım

ayrıca fluence yok satıyor zaten hatta renaultun fluence satışlarının artması için çok cazip imkanlar sunuoır nedeni ise tourer ve scenicler tremerde 123 yani renault diye geçiyor yani ithal
    fluence ve yeni nesil hb3 ise 12 yani renault oyak diye geçiyor yani yerli otomatik olarak tabiki yerli araçta karı daha fazla bu nedenle bayiler önceliği fluence ve hb ye vermiş durumda ben tourer istiyorum dedim halde bana fluence satmak için 46 dan 40500e düşmüşlerdi bir kaç ay önce şimdi nedir durum bilmiyorum

almak isteyenlere tavsiye ederim genç işide duruyor hani yoldan geçen kafayı 2. kez çevirip bakıyor ki benim arabam beyaz beyaz araba bmwler dışında pek baktırmaz kendine gibime geliyor :P ..

• colombus54 nerelerdesin sen :)
    sayfamıza ugramıyorsun. topu topu 3 kişiyiz sen, ben, vitalis07. insaallah eklenenlerde olucak daha.
    senin araban kac km oldu bi de ortalaman ne alemde?
  • vallahi bilemedim..
    donanım yönünden 10 numara araba.. ama baba işi işte biraz
    ben bekarım ve henüz 32 yaşındayım..gözüm megane 3 coupe lere kayıyor bu aralar ama??
    benim için 1 yada 2 yıl sonraki 2. el değeri bir araba için çok önemli..
    zira her yıl olmadı en fazla 2 yış sonra satarım arabamı değiştiririm.. bu sbepten aşırı değer kaybeden arabalara da yanaşmam asla..
    sport tourer de de henüz karar veremedim.. hem baba işi hem de değer kaybını kestiremiyorum..
    ben fluence tutulmaz diye düşünürken yok satıyorsa o zaman bu tourer eski sw ler gibi olmaya mahkum 2. elde..
    ha diyeceksiniz ki coupe de çok değer kaybeder.. doğru ancak en fazla tourer kadar kaybeder fakat hiç olmazsa daha genç işi..
    bu arada bir sorum olacak;
    sizce hangisi gelin arabası olmaya daha uygundur?
    megane 3 coupe mi yoksa sport tourer mi?
    bu da samimi bir sorudur..

• corail dostum 32 demek yavas yavas ayvayi yiyorsun demek birak sne coupeyi felan gel tourer al bize dua edersin
  • Corail dostum senin ruhun bayaa genç anlaşılan:)) Ben de 26 yaşındayım,ama eğer çocuğun varsa coupe deil hb zamanı bile geçmiştir bence,
    tecrübeyle sabittir;) Eğer bu baba arabasıysa grand senic vs ney;))
    Şaka bi yana,arabayı aldığımdan beri etraftaki orta yaşlılar değilde gençler dönüp bakıo,
    bence burdan bile anlaşılır orta yaş arabası olmadığı,görünüm olarak..
    Gelin arabası konusunda bi seçim yapamadım ben ikisi arasında,süslenince bakmak lazım bide sanırım:)
    Değer kaybına gelince,bende uzun süre kullanmayı düşündüğümden o konuyu pekde takmıyorum.
    Ben memur halimle takmıyosam,maddi durumu daha iyi olanlar hiç takmasın derim..

mst105 dostum bu arada st kulüp üyeleri artıyor yavaş yavaş,,ilk msjına araba sahiplerini ekleyelim de yerimiz belli olsun dimi ama:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitalis07 -- 23 Aralık 2009; 23:18:00 >
  • eyvallah arkadaşlar.. hoşuma gidiyor da bir türlü son hamleyi yapamadım :(
  • sport tourer çok güzel gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fastdriver. -- 24 Aralık 2009; 19:56:23 >
  • kararsızım.. çok büyük görünüyor gözüme ve bir bakıyorum spor bir bakıyorum baba arabası gibi duruyor..
    bilemedim
  • size hak veriyorum bende değiştireceğim arabamı ve ciddi olarak sport tourer düşünmeye başladım fakat bir an aklıma stw olayı gelince hemen soğuyorum arabadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fastdriver. -- 23 Ocak 2010; 12:30:13 >
  • ve sanırım almayacağım..
    almam için ciddi bir fiyat indirimi kampanya olması lazım..
    45.000 e verin alayım dedim ama ona da yanaşmıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mst105

colombus54 nerelerdesin sen :)
    sayfamıza ugramıyorsun. topu topu 3 kişiyiz sen, ben, vitalis07. insaallah eklenenlerde olucak daha.
    senin araban kac km oldu bi de ortalaman ne alemde?

ben 700 km yi gördüm
    yakıt biraz tuzlu şu anda benim oda eskişhir soğuğunda sabah 6,55 7 gibi araca biiyoruz 6 7 km gidip iniyoruz ortalama hızım 25 anlayın artık araba ısınamadan iniyoruz arabadan bide eş dost arkadaş ver binelim turlayalım bakalım serimi falan filan
    esasen benim en büyük sorunum devir olayı ben alışmışım benzinliye 2. viteste 1500 1700 dv falan yasladıkmı bayılır gibi oluyor
    benzinli alışkanlığı ondan kurtulmaya çalışıyorum yakıt düşecek muhtemelen ...

quote:

Orijinalden alıntı: corail

vallahi bilemedim..
    donanım yönünden 10 numara araba.. ama baba işi işte biraz
    ben bekarım ve henüz 32 yaşındayım..gözüm megane 3 coupe lere kayıyor bu aralar ama??
    benim için 1 yada 2 yıl sonraki 2. el değeri bir araba için çok önemli..
    zira her yıl olmadı en fazla 2 yış sonra satarım arabamı değiştiririm.. bu sbepten aşırı değer kaybeden arabalara da yanaşmam asla..
    sport tourer de de henüz karar veremedim.. hem baba işi hem de değer kaybını kestiremiyorum..
    ben fluence tutulmaz diye düşünürken yok satıyorsa o zaman bu tourer eski sw ler gibi olmaya mahkum 2. elde..
    ha diyeceksiniz ki coupe de çok değer kaybeder.. doğru ancak en fazla tourer kadar kaybeder fakat hiç olmazsa daha genç işi..
    bu arada bir sorum olacak;
    sizce hangisi gelin arabası olmaya daha uygundur?
    megane 3 coupe mi yoksa sport tourer mi?
    bu da samimi bir sorudur..

hocam coupe stw den daha fazla kaybettiriir tecrübeyle sabittir ... ayrıca buna baba arabası diyorsan ya yakından görmedin yada sen baya bi spor yaşıyorsun :D

• Offf sinir oldum ya cvp yazamıyordum sürekli siteden atıyo üye girişi yapın diyo üye girişi yaptığım halde. Önceleri bende sw tarzı araçlara pek sıcak bakmazdım ama artık devir değişti fikrimde değişti İkinci el piyasasında bende arkadaşlara katılıyorum.İnsignia Sport Tour & Megane Sport Tourer gerçekten güzel araçlar.İnsignia 'nın kasvetli yapısı beni cezbetti ki o kadarda genç olmama rağmen. ( Fiyatı ayrı tabi ) Megane de süper bi araç yakından izleme fırsatım oldu.Geniş aileler için ideal yani bizim gibi 4 +1 ( 4 yetişkin 1 çocuk 11 yaşında )Verdiğin paraya değer mi ? Bence değer.. Corail eğer bu tarz düşünüyosan 207 Outdoor tam senlik Ne çok büyük ne çok küçük ve çokta şirin Tabi fiyatı biraz tuzlu Peugeot kaliteside tartışılır.. O kadar etmez ama alan alıyor Yeni araç sahipleri araçlarınız hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler.. ve ve Daha iyisi benim olsun dimi

• Renklii dostum teşekkürler darısı başına,en iyisi senin olsun inş. sayende insignianında sport tourer modeli olduğunu öğrendim bu arada:) Çok güzel arabaymış gerçekten,corail sen bakma tam bir baba arabası oda;))
  • arkadaşlar, sport tourer da sadece arka park sensorü mü var yoksa ön tarafta da var mı...
    bi de bulut gri arabası olan arkadaşım fotoğrafını koyabilirse çok sevinirim
  • Aminn inşallah. Evet güzel araç ama sizin tercihiniz inşallah sizide mahcup etmeyecek (tir) ( Marka fobim & hobim yok yanlış anlaşılmasın ) Vitalis07 doğru söylüyosun ama fiyatı uygun düşse hayır demeyeceğine adım gibi eminim
    vitalis07 hocam foto yüklesenizde aracınıza bide alıcı gözüyle baksak.. Şöyle nazar değdirmeden
  • bulut gri.

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mst105 -- 24 Aralık 2009; 22:56:47 >

• Evet sadece arkada park sensörü var
  • blut gri. ama daha gunduz foto cekme imkanım olmadı.

• tuketim degerleriniz nasıl arkadaslar. ben suan 350 km deyim. ortalamam 7.0 lt / 100 km. ortalama surat 35 km / saat.
  • mst 105 teşekkür ederim, gündüz fotolarını da dört gözle bekliyorum.. bulut gri alma aşamasındayım da :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.