Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar makyajlı kasa aracım. 205/50/17 lastik bakıyorum orjinali continental alayım dedim 600 650 arası istiyorlar alternatif olarak petlas mı alsam diyorum 300 350 arasıda onun fiyatları önerileriniz veya alternatifleriniz ne olur acaba?
  • mrtslk M kullanıcısına yanıt
    Aynı ölçüde Falken aldım, 2.000 km dir kulanıyorum, hiç fena değil, hatta fiyatına (Adedi 230 TL) göre çok çok iyi bile denebilir.
  • Merhabalar; kapı gergisi sesinden çok rahatsızım. 2 Kapı da kapanıp açılırken aşırı derecede gıcırtı ve çat çut yapıyor. Sanayide çin malı gergi 50 TL, internette orijinal denileni 65 TL olarak buldum. Değişimi kolay görünüyor kendim yapabilirim ama uğraşmakta istemiyorum hem kaydı olsun diye yetkili servise de yaptırabilirim. Yakın zamanda kendi değiştiren ya da yetkili serviste değiştirten var mı? Fiyatlar ne alemde? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RenaultMeganeSportTourer R kullanıcısına yanıt
    Kendiniz değiştirmek isterseniz Youtube da videosu mevcut.

Servis düşünürseniz fiyatı bilmem ama yılsonuna kadar %20 indirim kampanyası var 4 yaş ve üzerine.

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Selamlar arrowcolt .
    Yıllar sonra yeniden megane almaya karar verdim. Daha önce megane2 1.5dci, 2010 megane3 1.5dci dyn isp. ve 2013 megane3 icon edc kullanmış biri olarak bu kez MST karar verdim. Artık çocukda olunca mecburen daha geniş araca ihtiyaç duyuyorum.
    Şu an 2010 avensis var satmaya çalışıyorum.
    Sana sormak istediğim şu 2012 ye de makyaj görene kadar 105 lik ler piyasaya sürüldü sanırım ve alt devirlerin ölülüğü benim canımı sıkan konulardan biriydi. 2013 icondaki pürüzsüz ve canlı sürüş açıkçası cezbetmişti. Ama 2013lerin süspasiyonları sertleştirilmişti en azından yerli hbler öyleydi. Bende sert süspasiyondan pek hoşlanmadığım için 2010 yayı bulup taktırmıştım işe yarmıştı. Ama çok uğraşmıştım artık bunlara vakit ayırmam mümkün değil. Yani tek atışlık mermim var.

Link vermeden malum sitede MST 1.5dci düz 2011 75k kmde 1 parça boyalı cam tavanlı araç var. 68 diyor ama keşi görünce 65-66 ya bırakır diye tahmin ediyorum :) Tek sorun 105 lik olması
    Aklımda hiç iyi anılar kalmamış. 2012 lere mi baksam bu araç için ne dersin?

• basarank kullanıcısına yanıt
    Selamlar, 2012 makyaja kadar düz viteslerin tamamı 105 lik, makyaj sonrası 110 luk motor başladı. EDC lerin ise tamamı 110 luk. 105 lik motor daha ağırbaşlı, 110 luk atak o yüzden daha seri kullanılıyor. Fark sadece beş beygirden değil, daha çok turbonun daha erken devreye girmesinden kaynaklanıyor. Makyajlı Privilege lar 17 jant, süspansiyon biraz serttir, ama iyi yol tutar. Temizini bulabilirsen 110 luk tavsiye ederim.
  • 2011 Megane 3 Sportourer Expresison Paket sahibiyim.Hafta sonu arka tampondaki reflektörlere led taktım.

https://youtu.be/zpkUA9xWDuU
  • Arkadaşlar park frenim çalışıyor ama bugun ariza ışığı yakti önceden arac stop etmeden kapı acilinca falan öter kafayi yerdi ama geçerdi simdi geçmiyor kontrol ettiriniz diyor ancak calismasina sorun yok. Arızayı servise mi sildiriyoruz çok para alıyorlar mi bu is için? Ne yapmalıyım

Tavsiyene uyup malum siteyi didik didik ettim. 12 sonrası makyajli kasa edc ve sunroof kombinasyonlu araç bulamadım. Sitede mi yok yoksa bu kombinasyon hiç mi çıkmadı? 12 öncesi düzlerde sunroof var. Hatta 13 sonrası megane hb edc lerde de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarank -- 30 Ağustos 2018; 23:29:50 >
    Varda satan yok demek ki, yalnız MST lerde sunroof değilde açılır cam tavan oluyor. Acaba ondan mı çıkmadı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 30 Ağustos 2018; 23:39:40 >
    açılır cam tavan kastediyordum.
    Bunu görmemiştim. Kritik değişenleri var özellikle ön kaput. 13-14 edc ve cam tavanlı arayışım sürecek. o bahesettiğim 11 model düz vites cam tavan tek parça boyalı 70k km satmış. :( En son 65 e düşmüştü.
    Demekki 65-70 bandında aradığımı bulursam almalıyım.
    Onu örnek olarak koymuştum, o konfigürasyonda araç var diye
    Varmiş bir kaç tane daha buldum.

2. El oto arama işi çok sıkıcı.

Devletimiz sağolsun aldığı vergilerle hurda mobil cenneti yaptı ülkeyi. Sıfırıni alacagimiz paraya 10 yaşındakini alamıyoruz.

• Mst sini satmayı düşünen var mı arkadaşlar?

• Merhaba. İlk Renault aracım olduğundan usta ve servis konusunda pek fikrim yok. İzmir'de Renault'yu iyi bilen, Clio'nun dilinden anlayan, işinin ehli bir özel servis/usta tavsiyesi verir misiniz?
  • kartalim2551 K kullanıcısına yanıt
    Satarız ederini verirseniz.

Manuel baz

2012 makyajlı kasa

92000 km

Hatasız

Sedef beyaz

• mstfks-82 kullanıcısına yanıt
    Hocam otomatik ve makyajlı kasa privilege düşünüyorum.

• merhaba,

2012 1.6 dci gtline mavi aracımı satabilirim. ilgilenen olursa.
  • 1.6 dci sporttourer gtline 97.000km de.
  • 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.