Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 94 model reno feirwe 9 kullanıcısına yanıt
    Ben de üç kıştır Petlas'ın kış lastiğini kullanıyorum, sıkıntı yok.
    İnternetten ikinci el bilinmiş marka al uygun bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nisanda ikinci el sw 130-140 binde otomatik renault meganr sport tourer almayı planlıyorum megane üç modeli önemli değil ne dersiniz 45.000e bulabilir miyim yoksa skoda fabia 1.2tsı otomatik alıcam 49a filan

• OGK1903 O kullanıcısına yanıt
    Bulabilirsinizde ne kadar temiz olur muamma. Dsg zaten mimli sanziman uzun yillar kullanmayi planliyorsaniz iyi dusunun derim.

• Benim c200d gelis tarihi nisan 2016 ya sarkti. 3-4 ay daha beraberiz megane imla.

• Bugün servisten aradılar ve pazartesi yeni bir bakım kampanyası başlayacağını ve 12 Aralığa kadar devam edeceğini söylediler. İndirim oranı ise %20.

Seviyorum bu Renault'u. Nasıl olsa sattık arabayı demeyip her zaman ilgi ve alaka. Buhari otomotiv Çorlu. Tavsiye olunur.

• mstfks-82 kullanıcısına yanıt
    Abi satış sonrasinda Reanult kral ben diyorum size.

• arkadaşlar aracıma kışlık arayışı içindeyim.cantlar 17 olduğundan lastik baya pahalı 16 cant alıp en iyi kış lastiğini alabilirim diye düşünüyorum nette bir takım buldum ama bezim araçlara uyarmı bu cant
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-nissan-qashqai-hyundai-ix35-vb-16inc-5-bijon-orijinal-jant-211841641/detay/
  • arkadaşlar benim eski megan2 aracımın yedek lastiğinin bijonları farklı idi acaba alacağım 16 inç cantlara şu anda üzerindeki 17 inç çelik cantların bijonları olurmu yoksa demir cantların bijonları farklımı
    Öncelikle başkalarının eskilerini boşverin. En iyisi Petlas almak. Hem yerli sermaye hem de sağlam lastik.
    Megane2 dört bujon. Bizimkiler 5. Ama illa 16 yapayım diyorsan da sıfır jant almak daha mantıklı.

Her iki ilan da 100x5. Bizim jant 114.3x5 kesinlikle uymaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfks-82 -- 9 Kasım 2015; 17:45:40 >
    Qashqai jantı ise uyar, Nissan bijon aralığı 5X114.3 göbek 66.1 dir, yani Megane ile aynı. Ama yinede denemeden almayın, çünkü ET değeri farklıdır. Ben olsam Fluence'dan çıkma bir takım 15 inch jant alıp 195 65 15 kış lastiği takardım. 15 jant bazı serilere olmayabiliyor, benim araca kaliperler büyük olduğu için olmamıştı, eğer uyarsa çok güzel olur. 195 65 15 en iyi markayı alsanız bile hem ucuz hemde kış lastiğinde daha dar taban olması kar ve buzda çekiş açısından avantaj sağlar. Bu arada bende Petlas kullanıyorum, kış lastiğini tereddüt etmeden alabilirsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 9 Kasım 2015; 20:17:05 >
  • tşk ederim arkadaşlar haklısınız hiç cantla uğraşmadan petlas 205 50 17 lastik almaya karar verdim tekrar değerli cevaplarınız için tşk ederim
  • arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.

2012 Megane 1.5 dCİ EDC Sport Tourer Privilege
    satın aldım. Önünde LED olan makyajlı kasa
    Resmen araca hasta oldum.
    vites geçişleri hızlanması süper ötesi.
    su anda sehir içinde 6.6 lt. yakıyor.

bagaj havuzu almak istiyorum
    tavsiye edebilir misiniz?
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. EDC almadığıma zaten pişmanım iyice pişman etmeyin beni.

Km kaç?
    Bagaj havuzu kullanmıyorum onun yerine BIM den paspas takımı alıp bagaja serdim. Yeterli oluyor.

Hayırlı olsun, bagaj havuzu YPS Plast marka kullananlar genelde memnun
    Hayirli olsun, ben otoperde.com dan almistim bagaj havuzunu, sorun yasamadim. Koku falan yapmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfks-82

Hayırlı olsun güle güle kullanın. EDC almadığıma zaten pişmanım iyice pişman etmeyin beni.

Km kaç?
    Bagaj havuzu kullanmıyorum onun yerine BIM den paspas takımı alıp bagaja serdim. Yeterli oluyor.

Walla km biraz yuksek 145 binde ilk sahibinden aldim.
    Ama tum bakimlari serviste yapilmis
    EDC hakkatten 10 numaraymis ilk defa kullaniyorum. Linea dan sonra mercedes gibi geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Hayirli olsun, ben otoperde.com dan almistim bagaj havuzunu, sorun yasamadim. Koku falan yapmiyor.

http://www.otoperde.com/bod-renault-megane-3-sport-tourer-bagaj-havuzu-2009-2015-p1469_d149

Aldiginiz urun bumu??

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Hayırlı olsun, bagaj havuzu YPS Plast marka kullananlar genelde memnun

https://www.ypsplast.com.tr/sm/RENAULT/MEGANE-III-SPORT-TOURER-STW-(2009--Sonras%C4%B1)

Bununda 3 tipi varmis..

• 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.