Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2012 den sonra esp standart oldu. eski modellerde premium pakette dahil oluyor.
    perde hava yastığı ise privilege donanımda mevcut 2009-10-11-12 modellerde yenilerini tam bilmiyorum.
  • Çok tesekkur ederim. .110 bg kaç yılından itibaren başladı. ..bir de arka koltuk klima çıkışı tüm modellerde mevcut mu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drakyuz -- 23 Temmuz 2014; 17:45:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakyuz

Çok tesekkur ederim. .110 bg kaç yılından itibaren başladı. ..bir de arka koltuk klima çıkışı tüm modellerde mevcut mu..

Yine 2012 makyajlı kasa ve sonrasında 110 bg. Arka klima ise privilege versiyonda mevcut. Gtline da bile yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurozbek

merhaba arkadaşlar
    aşağıda linkini verdiğim aracın hasarı için ne düşünürsünüz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2012-megane-sport-tourer-1%2C5-dci-edc-privilege-168506954/detay

Tamamen subjektif bir yorum yapacağım; ilan bende güven uyandırmadı.

Eğer güven uyandırmış olsa idi, kaput + çamurluk + tampon değişimi çok büyütülecek bir sorun değil derdim ama ilan bende güven uyandırmadığı için uzak durun derim...

• 2012 ve sonrası otomatik ile manuelleri arasında, 10 bine yakın fiyat farkı var... otomatik yakıtı şehir içi nedir arkadaşlar
  • 2. el çok değişken...45 ten 70 bine kadar:)
  • wolfien W kullanıcısına yanıt
    ben de her bakışımda soru işareti ile baktım ilana zaten o yüzden de sizlerin fikrini sordum. acaba gereksiz yere mi kuruntu yapıyorum dedim. ama öyle de değilmiş, teşekkür ederim paylaşım için.
  • quote:

2012 ve sonrası otomatik ile manuelleri arasında, 10 bine yakın fiyat farkı var... otomatik yakıtı şehir içi nedir arkadaşlar

konya şehir içi 6 lt. haftanın 6 günü 3 km mesafeye git gel yapıyorum diğer yaptığım yol şehir merkezine gidip gelirken
  • şehir içi 6 çok iyi bir rakam.. fekat megan ın euron cap tan 3 yıldız alması dumur yaptı beni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dent43

quote:

2012 ve sonrası otomatik ile manuelleri arasında, 10 bine yakın fiyat farkı var... otomatik yakıtı şehir içi nedir arkadaşlar

konya şehir içi 6 lt. haftanın 6 günü 3 km mesafeye git gel yapıyorum diğer yaptığım yol şehir merkezine gidip gelirken

Yanlış hatırlamıyorsam sizin MST de benimki gibi Faz 2 idi. Çok büyük ihtimalle yol bilgisayarınız %10 civarı fazla gösteriyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 23 Temmuz 2014; 13:28:34 >
  • drakyuz D kullanıcısına yanıt
    Üç yıldız almasının nedeni kriterleri değiştirmeleri. Yaya koruma ve güvenlik destek sistemlerinin ağırlığını çok artırdılar. Arka koltuk emniyet kemeri uyarısı olmaması, yaya koruması (yayanın başını temsil eden top kaputtan sekip ön cama çarpıyor) ve çarpma önleme acil fren sistemi bulunmaması yıldız sayısını düşürdü. Yoksa içindeki yolcuyu korumasında herhangi bir değişiklik yok. Eski beş yıldızlar gerekli iyileştirmeleri yapmadan bu teste tekrar girse Magane'dan çok farklı bir sonuç alamazlar.
  • faz 2 faz 3 değişiklikleri ne zaman yapıldı farkları nedir...
  • 3 yıldırz konusuna katılıyorum.. 2012 sonrası kriterlerini değiştirmişler...euro ncap hep eleştiriliyordu yıldızları çok kolay dağıtıyorlar diye...sanırım çeki düzen verme gereği hissetmişler.. öte yandan alman arabalar daima tüm testlerde torpillidir...
    2014 modellerle birlikte sadece görünüm olarak ön yüzde farlar, tampon ve pancurda değişiklik yapıldı.
  • 2014 ten itibaren mi faz 3 oldu
    Evet, 2014 ten itibaren değişti.
  • imzanızdaki aracın şehir içi tüketimi nedir.. @ARroWCoLT
    6.5 - 7 litre civarı, köprü trafiğine girersem 7 - 7.5 ları buluyor. 1.6 benzinli araçla 11-12 litre, lpg li araçla 13-14 litre şehiriçi tükettiğim düşünülürse benim için güzel değerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

quote:

Orijinalden alıntı: dent43

quote:

Yanlış hatırlamıyorsam sizin MST de benimki gibi Faz 2 idi. Çok büyük ihtimalle yol bilgisayarınız %10 civarı fazla gösteriyor olabilir.

evet faz 2. valla ben hiç uğraşıp igilenmedim ama kendi hesabıma göre 6 dan da düşük çıkıyor dediğiniz doğru olabilir

• Iyi akşamlar yada hayırlı sabahlar şimdi aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum benim 2011 mod megan sport ta elektirikli el freni var eski aracım manuel di bir yerde sıkıştımmı el freni çeker dönerdim şim di bu el freni ni çekip dönebiliyor muyuz 😄 yapılıyorsa nasıl yapılıyor elektirikli olduğu için yapıcanı sanmıyorum 😄 deneyen varmı acaba 😄😄😄

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.