Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • columbus54 saygideger kardesim bende oyak kampanyanisi bekliycektim subat sonu dediler sen iyi almissin erken kalkan cok yol alir akbaktan en son fiyat aldim ayni arac icin 43 lira bide faturali verecekler plaka ve diger masraflar bana ait olacak ne dersin fiyat uygunmu ben bugun serviste laguna sport turer gordum almanyadan gelmis harikaydi tabi meganda cok guzel gercekten tutulacak araba vesselam hayirlisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: XRECEP

columbus54 saygideger kardesim bende oyak kampanyanisi bekliycektim subat sonu dediler sen iyi almissin erken kalkan cok yol alir akbaktan en son fiyat aldim ayni arac icin 43 lira bide faturali verecekler plaka ve diger masraflar bana ait olacak ne dersin fiyat uygunmu ben bugun serviste laguna sport turer gordum almanyadan gelmis harikaydi tabi meganda cok guzel gercekten tutulacak araba vesselam hayirlisi

bakın şimdi plaka masrafı 350 tl kesiyorlar ben plakayı takipçiye yaptırdım 190 a malodu takiçi dahil elden yparsanız 150 tl gibi bir fiyat ama zahmete değmez...
    ben 43200 fatura bedeli ile aldım bundan mtv ve plakayı düştüler 750 tl yani totalda benim verdiğim para 42500 yani plakadan 160 tl karım var keza vergide 314 tl 36 tl de ordan bir kar sözkonusu ...
    ayrıca ben oyak kampanyasını beklemedim arabamı satmıştım arada kampanya ile 180 lira oynuyordu bunuda zaten plakadan falan kapattım şimdi sürüş keyfini yaşıyorum ...

• aracınız gerçekten çok güzel kazasız belasız sürüşlerler bir nazar boncuğu asın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SucukluYarbay

aracınız gerçekten çok güzel kazasız belasız sürüşlerler bir nazar boncuğu asın

teşekkür ederim nazar boncuğuda asacağımda annem saolsun sarmısak ve özerlik tohumu koydu bi afilli poşetçiğe onu as diyor aynaya :D
  • Slm arkadaşlar.Araçlarımızda vitesi uygun devirlerde değiştirmeye yardımcı olmak için vites asistanı bulunuyormu? Kitapçıkta gördüm ancak çok yksek yada düşük devirlerde bu uyarı ışıklarının yandığını göremedim.Sizde durum nasıl,bu uyarı varmı yokmu acaba?
  • tam benim istediğim renk hem de, kazasız belasız iyi günlerde kullansın alan arkadaş, kısmetse yazın ben de aynı renk-model almayı planlıyorum. umarım o zamana kadar fiyatları biraz daha düşer.
  • arkadaşlar aracını yeni alanlara hayırlı olsun,kazasız bol km dileklerimi iletirim.RENAULT çıkardığı bence son dönemde bu araçlarla biraz artık kendini aşıyor ve iyiye doğru gidiyor,klasik bazı kalıplarından kurtularak yeni bir sayfa açıyor.foto ları olan beyaz meganda çok hoş duruyor beyaz renk normalde her arabaya yakışmaz ama buna çok güzel olmuş,sen bir kan akıt kardeş(kurban)göz felan olmasın,millet işi gücü koymuş kendisine vazife olmayan işlere karışır durumda olmuş bu yüzden dikkatli olmak lazım.fiyat olarakta günümüz şartlarına göre çok gibi görüksede bunun donanım olsun görüntü olsun yanına bile yaklaşamayacak birdünya arabalar var adamlar 40 dan aşağı demiyor o yüzden bence fiyat iyi.ucuz diye satılan şu çin arabalarının bile eli yüzü düzgün binilecek olan modelleri bile 25 den aşağı gitmiyor ALLAH kaza bela vermesin,anı yaşayın benceteşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: vitalis07

Slm arkadaşlar.Araçlarımızda vitesi uygun devirlerde değiştirmeye yardımcı olmak için vites asistanı bulunuyormu? Kitapçıkta gördüm ancak çok yksek yada düşük devirlerde bu uyarı ışıklarının yandığını göremedim.Sizde durum nasıl,bu uyarı varmı yokmu acaba?

yanmıyor öyle bir ışık nöbette kitabı tam devir edeceğim ozaman netlik kazanır ingilizce handbok da var diyordu ancak yanan bir lambayok.

quote:

Orijinalden alıntı: lagunacı4646

arkadaşlar aracını yeni alanlara hayırlı olsun,kazasız bol km dileklerimi iletirim.RENAULT çıkardığı bence son dönemde bu araçlarla biraz artık kendini aşıyor ve iyiye doğru gidiyor,klasik bazı kalıplarından kurtularak yeni bir sayfa açıyor.foto ları olan beyaz meganda çok hoş duruyor beyaz renk normalde her arabaya yakışmaz ama buna çok güzel olmuş,sen bir kan akıt kardeş(kurban)göz felan olmasın,millet işi gücü koymuş kendisine vazife olmayan işlere karışır durumda olmuş bu yüzden dikkatli olmak lazım.fiyat olarakta günümüz şartlarına göre çok gibi görüksede bunun donanım olsun görüntü olsun yanına bile yaklaşamayacak birdünya arabalar var adamlar 40 dan aşağı demiyor o yüzden bence fiyat iyi.ucuz diye satılan şu çin arabalarının bile eli yüzü düzgün binilecek olan modelleri bile 25 den aşağı gitmiyor ALLAH kaza bela vermesin,anı yaşayın benceteşekkürler

hafta sonu inşallah bi küçükbaş kesiyorum ...

• plakaya cantlara bir güzel kanı sürersin kazalardan korur
    annenin tavsiyesi pek kulağıma hoş gelmedi arabadada güzel durmaz diye düşünüyorum
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
  • arkadaşlar birşey soracağım, sport tourer daki panoramik cam tavan opsiyonunu görenler oldu mu içinizde? ben bayide expression modelinde gördüm, cam tavan değil de iki tane sunroof var gibiydi. her modelde bu böyle mi? 407sw gibi değil yani komple cam sanıyordum ben, ama iki tane ufak sunroof var... dışarıdan komple cam olarak gözüküyor tabii.
    bu hb de de böyle mi?
  • tavan komple cam gorunuyor, icerden dediginiz gibi ama
  • çok güzel araç. güle güle kullansın bu aracı alanlar. ayrıca dizel versiyonlarında FLUENCE ile fiyatı yakın olmasına rağmen bence FLUENCE'den çok daha güzel ve de kullanışlı bir araç.
  • Alanlarin fotograflarini bekliyoruz. Beyaz olani cok hos. Diger renkleri de merak ediyoruzç
  • buda renaultun esinlendiği model

audi allroad

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colombus54 -- 12 Aralık 2009; 13:08:57 >
  • Arkadaslar lastikler ne marka geliyor uzerinde, ben sordum bayime, ama net cevap vermedi, "genelde michelin geliyor ama belli olmaz" dedi. teslim alanlar ne marka sizlerinki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mst105

Arkadaslar lastikler ne marka geliyor uzerinde, ben sordum bayime, ama net cevap vermedi, "genelde michelin geliyor ama belli olmaz" dedi. teslim alanlar ne marka sizlerinki?

goodyear verildi..
  • grand scenicler hep michelin.
  • lastikler her partide değişebiliyor arkadaşlar, standart bir lastik markası yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: mst105

Arkadaslar lastikler ne marka geliyor uzerinde, ben sordum bayime, ama net cevap vermedi, "genelde michelin geliyor ama belli olmaz" dedi. teslim alanlar ne marka sizlerinki?

michelin enerjysaver benimkilerde..Daha önceki aracımdada vardı,sessizlik konusunda başarılı..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.