Şimdi Ara

YENİ MEGANE SPORT TOURER SAHİPLERİ (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
88
Favori
871.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wolfien

Kesinlikle MST'nin çizgileri daha güzel... Fakat Opel Astra SW bizim araçla baş edebilecek kadar şık...

Astra için olumsuz tek yorumum Motoru olmuştu. 1.3 cdti 95 bg lik dizel motor yeterli gelmedi.
    O yüzden MST tercihim olmuştu.
    Astra ST 0-100 : 14,5 sn
    Megane ST 0-100: 11 sn
    Fark dağlar kadar.

Yoksa kafamda çok soru işareti kalacaktı.

Ama iyiki MST almışım diyorum
    Çünkü Yollarda Astra ST göremiyorum pek. tutulmadı. satışı fazla yapılmıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukymk -- 24 Ocak 2012; 9:35:57 >
  • Sevgili ukymk; ben sadece tasarım olarak değerlendirdim. Ben de MST almadan önce düşünmüştüm, o kadar para verip de o motoru ben de kesinlikle almam şahsen... Üstelik o motorla bile MST'den daha pahalı idi, hem de yaklaşık 10.000 lira! Ayrıca Renault'nun, Opel'den daha iyi bir marka olduğunu düşünüyorum, özellikle son yıllarda...
  • quote:

Sevgili ukymk; ben sadece tasarım olarak değerlendirdim. Ben de MST almadan önce düşünmüştüm, o kadar para verip de o motoru ben de kesinlikle almam şahsen... Üstelik o motorla bile MST'den daha pahalı idi, hem de yaklaşık 10.000 lira! Ayrıca Renault'nun, Opel'den daha iyi bir marka olduğunu düşünüyorum, özellikle son yıllarda...

Aynı fikirdeyiz
  • Arkadaşlar arabam 19500 e geldi. Bakım için servise götüreceğim İstanbul Avrupa yakasında nereyi önerirsiniz. Sizin gidip memnun kaldığınız yerler var mı?
  • Arkadaşlar merhaba, araca her bindiğimde telefonum "bluetooth bağlantısı kurulsun mu", bir müddet sonra da "sürekli bağlantı kurulsun mu" diye uyarı veriyor. Sizde de aynı mı? Araca her bindiğimde bu uyarıyı vermemesi için direk bağlantı ayarı yok mu acaba. Telefonum Samsung. Bilen arkadaşlardan yardım lütfen. Gıcık oldum iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RADİANCE_43

Arkadaşlar merhaba, araca her bindiğimde telefonum "bluetooth bağlantısı kurulsun mu", bir müddet sonra da "sürekli bağlantı kurulsun mu" diye uyarı veriyor. Sizde de aynı mı? Araca her bindiğimde bu uyarıyı vermemesi için direk bağlantı ayarı yok mu acaba. Telefonum Samsung. Bilen arkadaşlardan yardım lütfen. Gıcık oldum iyice.

Bende yok. Samsung kullanıyorum.
    Android mi kullanıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RADİANCE_43

Arkadaşlar merhaba, araca her bindiğimde telefonum "bluetooth bağlantısı kurulsun mu", bir müddet sonra da "sürekli bağlantı kurulsun mu" diye uyarı veriyor. Sizde de aynı mı? Araca her bindiğimde bu uyarıyı vermemesi için direk bağlantı ayarı yok mu acaba. Telefonum Samsung. Bilen arkadaşlardan yardım lütfen. Gıcık oldum iyice.

Bende nokiya kullanıyorum sorun yok her aracı çalıştırdığımda otomatik bağlanıyor. Senin sorunun telefonda veya yapılan bağlantı düzgun değil.
  • quote:

Fransız boykotu geyiklerini buraya da taşımayalım...

Bununla birlikte, daha önce başka bir başlıkta yazdığım şu mesajı buraya da kopyalamak istiyorum :

1. Daha dün, bizim başbakanımız "Dersim'de katliam yaptık" diye bas bas bağırıyordu... Bugün de "geçmişte Kürtler öldürülmüş olabilir, biz öldürmeyiz" diyor... Eğer ben kendi insanına katliam yapan bir ülkede yaşamayı kabulleniyorsam; yabancı bir millete katliam yapmanın gözümde zerre kadar değeri olmamalı! Kendi başbakanım beni "katliamcı" ilan ediyorsa, neden Fransız parlementosu ilan edince bu kadar sinirleneyim ki! Bu durumda önce kendi başbakanımızı "boykot" etmemiz gerekmez mi!

2. İthalatı sürekli körükleyen; ülkenin en karlı kurumlarını yabancı firmalara satan ve böylece bizi sürekli olarak yabancı ülkelere mahkum eden hükümetleri (bknz. mevcut hükümet) boykot edelim.

3. Her zaman yabancı malına özenen, hep üretmeyip, hazıra konmayı seven bir millet olarak, önce kendi ürünümüzü üretmeyi, yani kendi ayaklarımız üzerinde durmayı öğrenelim. Bir de şu kendi firmalarımıza, dükkanlarımıza, markalarımıza, ne anlama geldiğini bile bilmediğimiz, yabancı sözcükler vermek gibi basit yabancı özentiliklerinden vazgeçelim... Başka ülkeleri boykot edip onlara zarar vermeye uğraşacağımıza, önce kendimize bir faydamız dokunsa nasıl olur!

4. Fransa ile birlikte, başta Amerika olmak üzere; bütün emperyalist ülkeleri ve Türk düşmanı kararları almış/almakta olan diğer ülkeleri (Almanya, Belçika vb...) de boykot edelim. Neden sadece Fransa'yı boykot ediyoruz? Almanlar Türk dostu mu? Ya Belçikalılar, Hollandalılar, İngilizler? Çinliler daha yeni Türkleri katletmedi mi! Amerikalıların dostumuz olmaları gibi bir ihtimal zaten yok; onlar kimsenin dostu değil... Eee? Neden sadece Fransızlar?

Yukarıda saydığım maddelere halk olarak gerekli tepkileri verdiğimiz gün, ben de herkesle birlikte, Fransız mallarını boykot etmeye başlayacağım... Şimdilik Alman malı alıp da; Amerikan malı alıp da; Fransız malını boykot etmek çocukca ve "sığ" bir hareketten öte değil... Aynen ABD Irak'ı işgal ederken savaş filmi gibi seyredip, Çin'de Türkler katledilirken gıkımızı çıkarmayıp da Filistin'de birileri öldürülünce sokaklara dökülmemiz gibi, tuhaf ve çelişkili bir durum... Ben zaten kendi adıma mümkün olduğunda Türk malı alarak, yapmam gerekeni yapıyorum... Fransız malı almayıp da; Çin malı ya da Alman malı alarak, memlekete zerre kadar faydanız dokunmaz; sadece kendinizi tatmin edersiniz... Starbucks'da elinizde Hollanda firmasının kahvesi, altınızda Alman arabası, etraftakilere Amerikan menşeili Tayvan malı iphone'unuzla hava atarak; İngiliz operatörü Vodafone'la sağı solu arayıp "Fransızları boykot edelim ağbiii" demek ve akşamına da Barilla marka İtalyan makarnası yemek size de tuhaf gelmiyor mu!

mukemmel bir izah.....
    tamamen ayni fikirdeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bazi telefonlarda bt baglanti ayarlarinda cihazlarim da surekli baglan-izin alma-hemen baglan vb. secenekler olabiliyor...arac yerine telefonunuzun ayarlarini kontrol edin bence.
    benim telefonum lg android 2.2 isletim sistemi ve hic sorunsuz baglaniyor ve muzik dinleyebiliykrum
  • 4s kullananıp araçla uyum konusunda sorun yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranmania

Arkadaşlar arabam 19500 e geldi. Bakım için servise götüreceğim İstanbul Avrupa yakasında nereyi önerirsiniz. Sizin gidip memnun kaldığınız yerler var mı?

zeytinburnu nda... behçetoğulları.... son derece memnunum.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazlı şenel

quote:

Arkadaşlar arabam 19500 e geldi. Bakım için servise götüreceğim İstanbul Avrupa yakasında nereyi önerirsiniz. Sizin gidip memnun kaldığınız yerler var mı?

Zeytinburnu biraz ters kalır bana ama zorunlu olursam oraya da götürebilirim. işyeri Beylikdüzü oturduğum yer Gaziosmanpaşa Tuzcuoğlu, Bika nasıldır bilen var mı acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fazlı şenel

quote:

Zeytinburnu biraz ters kalır bana ama zorunlu olursam oraya da götürebilirim. işyeri Beylikdüzü oturduğum yer Gaziosmanpaşa Tuzcuoğlu, Bika nasıldır bilen var mı acaba?

Ben tuzcuoğluna giderim 2007 yılından bu yana şahsen ben çok memnunum. Tavsiye ederim Yalnız tuzcuoğlunda 2 adet servisi var ben gazi tarafındakine gidiyorum. Küçükköydekine hiç gitmedim.

• evet arkadaşlar renault a attığım imailin cevabı geldi....

Başvuru Numarası: 121603

İletişim Konusu: Şikayetimi iletmek istiyorum
    SORUM:
    İletmek İstedikleri: megan sport tourer fiyat bölümünde artık euro 5 motor ve 110 hp lik fiyatları verilmiş durumda fakat her nedense halen özellik bölümüne girdiğimizde olmayan versiyonlar çıkıyor. renault un bu şekilde bir hata yapmasını na anlam veremiyorum. Mais den aldığımız araçlar da euro 5 motor ama kimse bılgı vermiyor makyaj varmı motor degısık ama en son durum ne diye hatta bırakın şubat yada mart ayı deniliyordu ama halen bır bılgı yok gelısıyle alakalı. sizden bilgi bekliyoruz diyoruz siz aldığınız şube ile gorusun diyorsunuz onların da bır şeyden haberi yok. daha siteyi bile düzeltmiyorsunuz. 60 bın' e yakın parayı ben belirsizlığe mi verdim yanı. lütfen bilgi verin.

CEVAP :
    Sn. Levent Turhan,

Şuan stoklarımızda 105 bg Euro4 ve 110 bg Euro5 araçlar mevcuttur. Bundan sonraki üretim 110 bg Euro5 şeklinde olacaktır.Fakat stoklarda mevcut araçların adetlerinden dolayı şuanda internet sitesinde eski araçlar yer almaktadır.Bu hafta itibari ile site güncellenecektir.

Renault MAİS ve şebekesi olarak markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, her zaman yakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla,
    RENAULT MAİS A.Ş.
    Müşteri Hizmetleri

Kişisel Bilgiler

• Şuan stoklarımızda 105 bg Euro4 ve 110 bg Euro5 araçlar mevcuttur. Bundan sonraki üretim 110 bg Euro5 şeklinde olacaktır.Fakat stoklarda mevcut araçların adetlerinden dolayı şuanda internet sitesinde eski araçlar yer almaktadır.Bu hafta itibari ile site güncellenecektir.

yani demek oluyor ki mais den alınan son araçlar da makyajsız olucak.
  • Merhaba bende 2012 megan sport touruer aldım ,otomatik vites ,aracımdan şu an menmunum,yakıtı kış olmasıyla biraz fazlaca geldi bana ,katologunda şehir içi 5,1 yazıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: şahinbeyim

Merhaba bende 2012 megan sport touruer aldım ,otomatik vites ,aracımdan şu an menmunum,yakıtı kış olmasıyla biraz fazlaca geldi bana ,katologunda şehir içi 5,1 yazıyordu

hayırlı olsun.
  • Çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

Aracımı üç dört saat önce teslim aldım şuan kapının önünde, öğleden beri bayideydim. O resimdeki parçaları sordum 350 lira ama indiririz sorun değil dediler, siyah kauçuk paspas ı hediye edecekler ön park sensörleride isteseydim cuzi bir miktar karşılığında takacaklardı, gerek duymadım hayırlısı bakalım..

Bendede aynı dert var ,bende bu aksesuarlardan taktıracagım ama çok pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

quote:

Fransız boykotu geyiklerini buraya da taşımayalım...

Bununla birlikte, daha önce başka bir başlıkta yazdığım şu mesajı buraya da kopyalamak istiyorum :

1. Daha dün, bizim başbakanımız "Dersim'de katliam yaptık" diye bas bas bağırıyordu... Bugün de "geçmişte Kürtler öldürülmüş olabilir, biz öldürmeyiz" diyor... Eğer ben kendi insanına katliam yapan bir ülkede yaşamayı kabulleniyorsam; yabancı bir millete katliam yapmanın gözümde zerre kadar değeri olmamalı! Kendi başbakanım beni "katliamcı" ilan ediyorsa, neden Fransız parlementosu ilan edince bu kadar sinirleneyim ki! Bu durumda önce kendi başbakanımızı "boykot" etmemiz gerekmez mi!

2. İthalatı sürekli körükleyen; ülkenin en karlı kurumlarını yabancı firmalara satan ve böylece bizi sürekli olarak yabancı ülkelere mahkum eden hükümetleri (bknz. mevcut hükümet) boykot edelim.

3. Her zaman yabancı malına özenen, hep üretmeyip, hazıra konmayı seven bir millet olarak, önce kendi ürünümüzü üretmeyi, yani kendi ayaklarımız üzerinde durmayı öğrenelim. Bir de şu kendi firmalarımıza, dükkanlarımıza, markalarımıza, ne anlama geldiğini bile bilmediğimiz, yabancı sözcükler vermek gibi basit yabancı özentiliklerinden vazgeçelim... Başka ülkeleri boykot edip onlara zarar vermeye uğraşacağımıza, önce kendimize bir faydamız dokunsa nasıl olur!

4. Fransa ile birlikte, başta Amerika olmak üzere; bütün emperyalist ülkeleri ve Türk düşmanı kararları almış/almakta olan diğer ülkeleri (Almanya, Belçika vb...) de boykot edelim. Neden sadece Fransa'yı boykot ediyoruz? Almanlar Türk dostu mu? Ya Belçikalılar, Hollandalılar, İngilizler? Çinliler daha yeni Türkleri katletmedi mi! Amerikalıların dostumuz olmaları gibi bir ihtimal zaten yok; onlar kimsenin dostu değil... Eee? Neden sadece Fransızlar?

Yukarıda saydığım maddelere halk olarak gerekli tepkileri verdiğimiz gün, ben de herkesle birlikte, Fransız mallarını boykot etmeye başlayacağım... Şimdilik Alman malı alıp da; Amerikan malı alıp da; Fransız malını boykot etmek çocukca ve "sığ" bir hareketten öte değil... Aynen ABD Irak'ı işgal ederken savaş filmi gibi seyredip, Çin'de Türkler katledilirken gıkımızı çıkarmayıp da Filistin'de birileri öldürülünce sokaklara dökülmemiz gibi, tuhaf ve çelişkili bir durum... Ben zaten kendi adıma mümkün olduğunda Türk malı alarak, yapmam gerekeni yapıyorum... Fransız malı almayıp da; Çin malı ya da Alman malı alarak, memlekete zerre kadar faydanız dokunmaz; sadece kendinizi tatmin edersiniz... Starbucks'da elinizde Hollanda firmasının kahvesi, altınızda Alman arabası, etraftakilere Amerikan menşeili Tayvan malı iphone'unuzla hava atarak; İngiliz operatörü Vodafone'la sağı solu arayıp "Fransızları boykot edelim ağbiii" demek ve akşamına da Barilla marka İtalyan makarnası yemek size de tuhaf gelmiyor mu!

mukemmel bir izah.....
    tamamen ayni fikirdeyim

Birkaç gündür yoktum, gerçekten çok güzel bir izah olmuş neyin izahı ise artık, ben de bu yazılanları görünce Türkiye'de ne kadar olayları güzel yorumlayan insanların olduğunu görmüş oldum gerçekten şu aşamada Fransız mallarına tepki göstermek çok gereksiz bir hareket, bir şey mi oldu ki veya olacak ki çocukluk işte aynen böyle devam

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.