Şimdi Ara

YENİ MAZDA CX-4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu mesaja eklenen görseller:

YENİ MAZDA CX-4 YENİ MAZDA CX-4 YENİ MAZDA CX-4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ..

• ..

• 1.5 dizel otomatik ile gelecek yani hocam bu araç. Heyecan verici bir araç olmuş.

• dış görünüşü içi cok güzel ama işte türkiyede ikinci elii zayıf olmasa keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

3 ile 5 arasına model yerleştirmeye harcadığı parayı motor seçeneklerini artırmaya harcasa daha doğru iş yapmış olur.
    quote:

Orijinalden alinti: ozbayram

3 ile 5 arasina model yerlestirmeye harcadigi parayi motor seçeneklerini artirmaya harcasa daha dogru is yapmis olur.

belki motor seçeneğini artırmak model seçeneğini artırmaktan daha pahalıya geliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archerman11 -- 6 Nisan 2016; 20:18:51 >
  • Hayvan aşık oldum, bu ne ya, bu ne estetik, bu ne alım.

Kaç paraysan vericim inş gel buraya zalım CX-4

• Çok yakışıklı 10 numara araç olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimler için çok saolun hocam, araç bildiğimiz premium kıvamında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 6 Nisan 2016; 20:45:06 >
  • Belki bunu demek aklıma bile gelmezdi ama mazda trvye kayyum olarak Doğuş Otomotiv Grup atansin. Bu milletin sadece algı ile araç satacaginin net örneği olur.

Bu arada ülkede yeni mazdalar hiç görünmüyor.

• Rica ederim ne demek facebook ta grup var çinlilerin kurduğu oradan alıntı fotolar.çince bilen varsa çevirse harika olur orada konuşulanları :)

• tasarımı çok güzel ama iç mekanı yine dar olacak gibi
  • Aga hasta oldum bu alete yahu
  • Tasarim eyvallah da. Tutturmuslar bir skyactive diye, performans ozurlu araba getirmesinler turkiyeye. Çok eminim 1,5/1,6 turbo benzinli ile gelse en az iki kati satar. Tipini begenen hayallerinin pesinden kosup niye performans ozurlu bir araba alsin.

Amac ekonomik gezmesi ise neden ikinci eli olmayan bir araba alsin. Bos isler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archerman11

quote:

Orijinalden alinti: ozbayram

3 ile 5 arasina model yerlestirmeye harcadigi parayi motor seçeneklerini artirmaya harcasa daha dogru is yapmis olur.

belki motor seçeneğini artırmak model seçeneğini artırmaktan daha pahalıya geliyordur.

Hangisi pahalıya gelir bilemem. Hem pahalı olacak diye müşteri katbetmemek lazım. Mesela ülkemize cx4 de gelse cx3.5 de gelse satmayacak. Ama cx5 güçlü bir 1.6 ile gelse satışı artar. Hem vergi dilimide düşük olur.

• Konu dışı olacak ama mazda 6'ya bakınca baya iri duruyor. Sanki E sınıfı gibi ebatları.

Cx4 de yakışıklıymış.

• ..

• ..

YENİ MAZDA CX-4

• 2.7m dingil mesafesi var deniyor, büyük ihtimalle iç hacim çoğu kişi için yeterli olacak seviyede. Son resime göre bagajda yeterli bir büyüklüğe sahip.

• Otomatik şanzımanı cortlamayan dört çeker dizel CX-3 ün özellikle dolu paketi fiyatının, volkswagen golfün dolu paketiyle yarıştığı, buna rağmen cx-3 ün neredeyse hiç tercih edilmediği ülkede cx-86 çıkarsalar da kimse almaz. Ancak forumda gelip hacimden, iç ortam kalitesinden, konfordan dem vururlar. Samimi değiller.

CX-3 ve CX-4 mevzusundan uzaklaşıp genele bakarsak.. Senelerdir söylüyorum, Türk halkının sevdiği arabaların çoğunu kullandığımda pişman oldum. Ruhtan yoksun arabalar. Linea, clio, symbol, megane vs. Hepsine binmişliğim var, hepsi odun gibi arabalar. Bindiğimde, ne kadar çabuk insem o kadar iyi diye bakıyorum.

Ne zaman herkesten farklı bir seçeneği seçsem de mutlu oluyorum. Ne kadar marjinal arabaya binersem, o kadar mutlu oluyorum, o kadar kullanımı keyifli oluyor. Durup dururken bahane üretip arabayla gezesim geliyor. Aracın ruhu oluyor resmen. Bizim milletin otomotiv konusunda bilgisi eksik, bunu kabul etmemiz lazım. Herkes az biraz arabadan anladığını sanıyor ama aslında hakkıyla bilen kişi sayısı sınırlı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.