Şimdi Ara

yeni makinam yorumlarınız lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeni sistem aldım ne dersiniz?yorumlarınız bekliyorum eksik veya yanlış gördüğünüz bişey varsa lütfen söyleyin.anakart derseniz eğer baştan söyleyim;çok ucuza geldi 50 dolar gibi...
    si,md,den teşekkürler...
    anakart:asus a85nx
    cpu: amd 3200 venice
    vga:saphire x850xt
    ram:2X512 kingston dual kit
    cd:lg dvd rw
    kasa:feel2 460 watt kasa(buda uygun fiyat 60 dolar)
    mouse:mx518 logitech mouse
    dsp a90 plantronics kulaklık
    hdd:200 GB SEAGATE 7200 S.ATA NCQ

anakart iyi değilse lütfen tavsiye???

bu arada dipnot bu makina ile cs:source kasacam fps nerelerde olursizce?

• guzel sistem olmus hayirli olsun.
    ekran kartinin aynisindan almayi dusunuyorum oyunlarda nasil performans gosteriyo?
    cod2,fear vs denediysen yorum yazarmisin?
  • arkadaşım ben saece cs:source oynadım ayarlar full iken çözünürlükte 1024 te idi galiba 100 ün altına pek düşmüyor.ama açıkçası ben tatmin olmadım.ama sorum ekran kartında değil sanırım anakartta...bu arada arkadaşım kart mavi bilgisayarda fiyatı çok düştü hemen bak kaçırma bence
  • kardes sagolasin eger farkli oyunlarla denersen buraya yorum yazarmisin.
    Bu arada yeni suruculeri yukle ekran karti mainboard birde mainboard bios update yap bak
    bakalim degisiklik olcakmi.
  • DVD-RW yi 16X Pioner, 16x ASUS Olsa daha iyi olurdu

Hardiskide aynı özelliklerde Samsung alırdım ben olsam (sessiz deniyor)

diğer parçalar gayet iyi
  • ekran kartının son sürümü atinin sayfasından indirdim 1-2 saat önce ama bios update işlerinden anlamıyorum ve gözümde yemiyor...
    acaba ana kartı asus a8n-e ultra,a8n sli,epox ep-9npa ultramı veya MSI MS 7125 K8N Neo 4 Platinum (NF4 Ultra,GLAN,SATA) Anakart mı yapsam bence sorun burda?
    ayrıca elimdeki ekran kartı sli boardda sorun olurmu?sonra aynısından bi tane daha alırız (3-4 aya kadar)sorun olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoni -- 31 Mart 2006; 0:22:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technolog_

DVD-RW yi 16X Pioner, 16x ASUS Olsa daha iyi olurdu

Hardiskide aynı özelliklerde Samsung alırdım ben olsam (sessiz deniyor)

diğer parçalar gayet iyi

+1
  • sli nvidia kartlarda olur. ati kartları sli kullanamazsınız o boardlarda. sadece single kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: adoni

arkadaşlar yeni sistem aldım ne dersiniz?yorumlarınız bekliyorum eksik veya yanlış gördüğünüz bişey varsa lütfen söyleyin.anakart derseniz eğer baştan söyleyim;çok ucuza geldi 50 dolar gibi...
    si,md,den teşekkürler...

anakart a8n5x ; nforce4 ultra değil sanırım, asus a8n-e olsaydı keşke
    cpu güzel
    vga'ya kaç para verdin ?
    hdd samsung öneririm
    ram, kasa iyi

darısı başıma, güle güle kullan.

• 209 artı kdv ama fiyat geri artmış anlamadım neden?
  • En iyi bilgisayar senin olandır. Hayırlı olsun güle güle kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzuncu

quote:

arkadaşlar yeni sistem aldım ne dersiniz?yorumlarınız bekliyorum eksik veya yanlış gördüğünüz bişey varsa lütfen söyleyin.anakart derseniz eğer baştan söyleyim;çok ucuza geldi 50 dolar gibi...
    si,md,den teşekkürler...

anakart a8n5x ; nforce4 ultra değil sanırım, asus a8n-e olsaydı keşke
    cpu güzel
    vga'ya kaç para verdin ?
    hdd samsung öneririm
    ram, kasa iyi

darısı başıma, güle güle kullan.

o zaman hemen anakartı satıyorum... benimde 1 haftadır aklımdan geçen buydu alıyorum o zaman a8n-e yi epox ta çok sorun var diyolar vazgeçtim.

• quote:

209 artı kdv ama fiyat geri artmış anlamadım neden?

o fiyata saf (x800gto2'siz) x850xt aldıysan çok iyi. nerden aldın sorması ayıp. tekrar hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzuncu

quote:

209 artı kdv ama fiyat geri artmış anlamadım neden?

o fiyata saf (x800gto2'siz) x850xt aldıysan çok iyi. nerden aldın sorması ayıp. tekrar hayırlı olsun.

mavi bilgisayardan 2 gün önce aldım.darısı senin başına kardeş allah sana daha iyisini versin
  • quote:

arkadaşım ben saece cs:source oynadım ayarlar full iken çözünürlükte 1024 te idi galiba 100 ün altına pek düşmüyor.ama açıkçası ben tatmin olmadım.ama sorum ekran kartında değil sanırım anakartta...bu arada arkadaşım kart mavi bilgisayarda fiyatı çok düştü hemen bak kaçırma bence

problem anakartta değil ramde.x850xt gibi kartlardan tam performans almak istiyotsan 2*1gb ramin olmalı.çünkü grafik ayarlarını artırdığın zaman daha fazla ram kullanılmaya başlıyor ve ram yetersiz ise sistem hdd yi ram olarak kullanılmaya başlıyor dolayısıyla sistem kasılıyor.işlemciye biraz o\c yap ve rami artırırsan 3d oyunlarda daha yüksek performans alırsın.
  • cs:source ufx 5200 lik kartta bile çok rahat oynarsın.Hiç kasmaz.oynadığım için biliyorum. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: maymunkral

quote:

arkadaşım ben saece cs:source oynadım ayarlar full iken çözünürlükte 1024 te idi galiba 100 ün altına pek düşmüyor.ama açıkçası ben tatmin olmadım.ama sorum ekran kartında değil sanırım anakartta...bu arada arkadaşım kart mavi bilgisayarda fiyatı çok düştü hemen bak kaçırma bence

problem anakartta değil ramde.x850xt gibi kartlardan tam performans almak istiyotsan 2*1gb ramin olmalı.çünkü grafik ayarlarını artırdığın zaman daha fazla ram kullanılmaya başlıyor ve ram yetersiz ise sistem hdd yi ram olarak kullanılmaya başlıyor dolayısıyla sistem kasılıyor.işlemciye biraz o\c yap ve rami artırırsan 3d oyunlarda daha yüksek performans alırsın.

işlemciye o/c yapılırsa sistemin garantisi devre dışı kalır.Bence yapma.Garanti kapsamanı girmez pc in

:)

• quote:

quote:

ram tavsiyen nedir?ya anakartı değiştirecem yada rami?ve bu olay bu gece olacak siparişi hemen vericem...ve lütfen fiyat ve alabileceğim yer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoni -- 31 Mart 2006; 1:25:48 >

• quote:

quote:

quote:

ram tavsiyen nedir?ya anakartı değiştirecem yada rami?ve bu olay bu gece olacak siparişi hemen vericem...ve lütfen fiyat ve alabileceğim yer?

Corsair

• 2x 512 var üstünde 2 x 512 mi alsam yoksa satıp 2 x1 mi alsam?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.