Şimdi Ara

Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
6
Favori
65.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eski kasa sahipleri ayrı bir şekilde yükseldik  ama sahip olmayanlar ayrıca yükseliyor  

• Birde maalesef 0 araç piyasası öyle bir hal aldı ki araç muadillerinden biraz makul bir fiyata satılırsa alamayız. Galeriler toplar üstüne kar koyup satarlar. Saçma gelecek ama o yüzden diyorum çok makul olmasında bayiden alma şansımız olsun. :)

Fiyat için tahminin nedir? 350bin tlyi bulur mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarchs -- 27 Eylül 2021; 16:56:5 >
  • Peugeot: Çakma audi r8 ve çakma dodge charger yapan bir firma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • navarchs N kullanıcısına yanıt

Golf 350 bine orta donanım 1.0 otomatik veriyor. 308 için de lansmanda 1.2 130hp eat8 için benzer fiyatlar beklenebilir.

Dizel allure paket 400'e yakın olur diye tahmin ediyorum. GT ise kesin 450'ye doğru yelken açar.

Önemli kriter, 3008 dizel otomatik allure şu an 435 gibi bulunuyor sanırım. 308 de 390 olabilir buradan hareketle. Ama kur arttı, bu hesaplar tutmayabilir tabi.

• Şu an ki kasanın liste fiyatı;

308 ALLURE SPORT 1.2 PureTech 130 S&S EAT8 Tam Otomatik 261.872 TL

yeni kasa 100.000 tl daha fazla (neredeyse %50 daha fazla) olabilir mi? eskisi ile arasında uçurum olur bu şekilde. bilmiyorum kasa yenilenince bu kadar zamlanabiliyor mu gerçekten?

Gerçi 260.000 tl de eski kasa için çok ucuz görünüyor. Kasa değişecek diye indirime mi gittiler acaba?

Yeni kasanın bütün donanımları , yüzde 80 lik vergi diliminde olacaktır . 320 / 460 arası fiyatlar tahmin ediliyor

• turkeril kullanıcısına yanıt

Bir tüyo vereyim en dolu versiyon için baz paket 3008 fiyatına bakın  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurKoEren -- 27 Eylül 2021; 18:44:55 >
    Hocam şu an ellerinde araç olsa 260 yazmazlar allure liste fiyatına. Eur 9.30 lardayken listesi 300 binin üzerindeydi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TurKoEren kullanıcısına yanıt
    En doludan kastınız GT ise baz paket 3008 sanırım 420 gibi veriliyor, o fiyata makul bir seçenek olur. Golf 1.0 rline için 450 isteniyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurKoEren

Yeni kasanın bütün donanımları , yüzde 80 lik vergi diliminde olacaktır . 320 / 460 arası fiyatlar tahmin ediliyor

Evet vergi dilimi olayı dikkatimden kaçmış, doğru söylüyorsunuz. 320-350 bandı normal olur bence, yeni kasayı çok beğensem de 460.000 tl vereceğimi sanmıyorum. Tabi bir de nasıl bir donanımla geleceği önemli carviser'ın inceleme videosunda masaj özellikli koltuk filan diyor. Öyle bir araç ülkemize gelir mi bilmem ama gelirse fiyatı uçar tabi.

Bir de ben bugün gelmiş olsa diye konuşuyorum. Yoksa bu aracın gelmesine belki 6 ay vardır. O zamana dolar minimum 10 lira, euroda 11 küsür lira olur ki o zaman bambaşka fiyatları konuşuruz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarchs -- 27 Eylül 2021; 18:58:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Hocam şu an ellerinde araç olsa 260 yazmazlar allure liste fiyatına. Eur 9.30 lardayken listesi 300 binin üzerindeydi.

Evet yazdıktan sonra bana da saçma geldi. O paraya araç yok piyasa da.

• 1.5 bluehdi eat8 SW Gt 400 deseler kafam karışır.

• Evet benzer fiyat bu olacakmış . Bugün için konuşuyoruz !. Dizel aynı donanım arasında 30,000 T L fark olacak . Ağırlık 1.2 gelecek . R line Golf hala çok boi bir otomobil yeni kasa allure donanım seviyesine geliyor . Gt boş ve Gt en dolu versiyonlar olacak ama içeriği bilinmiyor .

Formul basit Golf 8 den gösterişli , dolu ve bir tık ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurKoEren -- 27 Eylül 2021; 19:30:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarchs

Evet vergi dilimi olayı dikkatimden kaçmış, doğru söylüyorsunuz. 320-350 bandı normal olur bence, yeni kasayı çok beğensem de 460.000 tl vereceğimi sanmıyorum. Tabi bir de nasıl bir donanımla geleceği önemli carviser'ın inceleme videosunda masaj özellikli koltuk filan diyor. Öyle bir araç ülkemize gelir mi bilmem ama gelirse fiyatı uçar tabi.

Bir de ben bugün gelmiş olsa diye konuşuyorum. Yoksa bu aracın gelmesine belki 6 ay vardır. O zamana dolar minimum 10 lira, euroda 11 küsür lira olur ki o zaman bambaşka fiyatları konuşuruz sanırım.

Alıntıları Göster

Yazdıklarınızın hepsi doğru maalesef kur ve acımasız vergi sistemi bizi 15 yıl geriye götürdü . Gt boş ve Gt dolu iki paket olacak . Bunların içeriğini Türkiye distribütörü belirleyecek . Fiyatlar ve kalite yüksek olacaktır .

• En boş paketinde gercekten ufak şeylerden bile calmişlar ilk gözüme carpan koltuk arkasinda file yok ayrica usb veya tyce girişleri hava panjurlari dahi yok yazik günahtir.Carviser izliyebilirsiniz 1.2 motor olan mevcut bu paket nerden baksaniz min 320-340 başlar gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=Wg_yT_BbcV0&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 27 Eylül 2021; 21:0:8 >
  • Fransa'da 1.2 düz Active yaklaşık 26bin€, allure 29bin demişler. Alacak olsam 2008 daha ucuza daha iyi gibi.

• Fiat egea cross'a benzemiş + o logo ne la dizilerde marka görünmesin diye siyah kaplama yapıyorlar onun gibi durmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 28 Eylül 2021; 9:3:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

1.5 bluehdi eat8 SW Gt 400 deseler kafam karışır.

İm-kan-sız…😂

• 207m kullanıcısına yanıt
    Yapın bişeyler 😬

• turkeril kullanıcısına yanıt

Yıkarlar orayı 

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.