Şimdi Ara

Yeni LG PA70G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
9
Favori
64.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar aylar once yazdim fakat cevap bulamadim. Arastirdim fakat yine cozum yok.

Benim cihaz filmleri tek renk oynatiyor sebebi ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ledlerden biri yanmış olabilir, üç farklı renk led var içinde ayrı ayrı.

• yalıçapkını35 kullanıcısına yanıt
    Tamiri mümkün mü ve ugrastigima deger mi sizce?

• Eğer led yandı ise tamiri mümkün ama her servis yapamaz imkaniniz varsa LG projeksiyon servisine danisin. Belli başlı servisler tamirini yapıyor. Bence değer yeni projeksiyonlar da ucuz değil.

• yalıçapkını35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Arkadaşlar bendeki Pa70g görüntüsü çok soluklaştı. Ekrandan bir sürü ayar denedim ama sorun cihazda sanırım. Maç izlerken filan topu arıyorum. Var mı aynı sorunu yaşayan çözen filan?
  • Selamlar pa70 yada hangi modelde kendi üzerinden film oynatırken lg Bluetooth ses sistemine kablosuz sesinde aktarır. Evimde lg nin sound bar'i var. Kablo çekmeden sesinde aktaranı hangi modeldir. Bilen yada kullanan varsa cevap verirseniz memnun olurum. Şimdiden tsk.

• Bluetoothlu olanlara bakman lazım. PW 800 veya PW 1000 gibi. Ama alırsan PW1000 den aşağısını alma. Nokta atışı yapayım dersen PF1500G al ama biraz pahalı. Ötekilerin alırsan bir süre sonra satmak istersin. Alsatla zarar hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 9 Kasım 2017; 9:7:13 >
  • Bluetoothlu olanlara bakman lazım. PW 800 veya PW 1000 gibi. Ama alırsan PW1000 den aşağısını alma. Nokta atışı yapayım dersen PF1500G al ama biraz pahalı. Ötekilerin alırsan bir süre sonra satmak istersin. Alsatla zarar hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 9 Kasım 2017; 9:8:29 >
  • ertangund E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, lens önünde bir sararma oluyor, yabancı bir forumda resimlerinide koymuş, sizin problemininiz bu fa1r kullanıcıısının forumda bu sayfada link yazdıklarını okuyunuz.

Yeni LG PA70G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme

Yeni LG PA70G Led Projeksiyon Cihazı İnceleme
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.