Şimdi Ara

Yeni Lastikle ilgili garip bir durum !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 Nisan ayında aldığımız Nissan Qashqai 1.2 araçta Lastik titremesi sorunuyla uğraştım
    Araç sıfırdan itibaren belirli hızda titreme yapıyordu , servise 2 kez götürmeme rağmen kesinlikle
    tahmin edeceğiniz gibi ilgilenmediler. Kendi tanıdığım ustama götürdüm büyük ölçüde çözüldü ve lastiklerden
    birinde tabandan hafif eğrilik görüldü...Bunu şimdilik bekletiyorum.

Asıl ilginç olan Lastiklerden birinde patlak vardı , aynı zamanda onu da yaptırayım derken ilk kez açılan
    Lastiğin içinden Siyah plastik kelepçe parçası çıktı bayaa bildiğiniz büyük bir kelepçenin yarı kesik
    parçası lastiğin içinden çıktı..Ne yaparsınız arkadaşlar siz olsanız ne yaparsınız ??
    Ben ne yapacağıma karar veremedim ne tavsiye edersiniz ?? gidip gereksiz yere tartışmak da istemiyorum
    servisle... Sıfır sayılır araç 6000 km de Lastik ilk kez açılıyor bu parça oraya nerden nasıl girmiş olabilir ??
    işin içinden çıkamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 28 Kasım 2015; 1:02:11 >

• nasıl girmiş o kelepçe oraya ? hocam bence parçayla birlikte gidip gösterin bi şekilde çözmeye çalışın olayı ilginç valla
  • Aynen hocam biraz uzun yazdım ama konu bence önemli...İlk kez patlayan lastik
    araç 6000 de ve tamire götürüyorum sıfır sayılır lastik içinden plastik kelepçe parçası çıkıyor
    siz olsanız ne yapardınız merak ettim , ben servisle uğraşmaktan tartışmaktan bıktım artık....
    o parça o lastiğin içine nerede girmiş olabilir Nissan fabrikadan mı öyle geliyor ? yoksa servis mi lastikleri
    değişiyor , Nissan Türkiye depoda mı değişiyor lastikler , sorunlu lastik mi takıyor çözemedim bir türlü...
  • Lastiğin içinden kelepçe çıksın böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum.
  • Technological T kullanıcısına yanıt
    Vallaha hakkınızı arayın. Sıfır lastikleri belki değiştirdiler üzerindeki. Burası Türkiye olur mu olur. Bende aracı ilk aldığımda küllükteki çakmak çıkmamıştı, bunlar sıfır aracı parçalayıp tekrar mı topluyorlar anlamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.