Şimdi Ara

Yeni Laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu firmadan oyun için laptop alıcam. Fakat işletim sistemi olmuyormuş içlerinde benim eski laptota win10 var aldığımda içinde yüklü idi onu bu alacağım monstera kurabilirmiyim? Birde işletim sistemi yok ise sürücüler nasıl oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• N11 gibi sitelerden ya da drumaplayden key alacaksiniz. Sonra aldiginiz key e gore iso indireceksiniz forumda bulunuyor konular. Tavsiyem home sl almaniz pro tutarsiz bence.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Şu anki bilgisayarımdaki wini kullanamam mı?

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Direk hdd ile mi ? ASLA!!! Yeni cpu lar windows 10 desetekli.

Hdd ile değil misal benim şimdi bu eski laptopta orjinal win 10 var onun kodu ile yükleyemem mi? Bu konulara yabancıyım daha önceki laptoplar hep kurulu olurdu.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Kodu belki baska pc de kullanirsin ama önce iso olarak kurman gerek sistemi. Kolay bir iş.Sonra etkinleştirme de once eski pcdeki kodu kullanirsin. Olmadı key alirsin veya education surumu ile kullanirsin ogrenci isen direk education isosu indirirsin. Tavsiyem konu aç ve 1607 veya 1703 iste forumda sana link atarlar.

Eyvallah hocam sağolun.

• Ben daha önceki win 10 pro yu kullanmaktayım şu anki pc de.
    Microsoftu aradım zamanında notebook değiştirince ve yardımcı oldular. Mail adresimle eşleştirmiştim ve önceki sistemden kalıdırıp yeni pc yi tanıttım halende kullanmaktayım. Tam olarak nasıl yaptığımı hatırlamıyorum ancak notlarımda vardır herhalde. Eğer hala çözemediysen yardımcı olmaya çalışırım.
    Şu an aklımda olmadığından buraya yazamıyorum maalesef.
    Ya da microsoftu ara onlar da yardımcı oluyorlar.
  • eski laptobunuzu ihtiyacı olan bir ögrenciye veriniz.
  • Ryan.Cooper R kullanıcısına yanıt
    Notları paylaşırsan sevinirim hocam henüz yeni laptopu almadım ay sonuna doğru alıcam.

• Ben aktif ettikten sonra baya güncelleme gelmiş herhalde yaptığım değişiklik kısmını bulamadım. Ancak pazartesiye tekrar bilgilendirmeye çalışırım. Ancak yeni pc alınca o cihazda şu an aktif olan hesapla giriş yapın daha sonra ayarlar kısmında aktifleştirme kısmında size soracaktır hangi cihazı kullanmak istiyorsunuz diye.
    O kısımda yanlış hatırlmaıyorsam yeni pc aldım ona aktar gibi bir seçenek vardı.
    Zaten bir defa yeni cihazda da etkinleşti mi sonrasında problem kalmıyor. İstediğin kadar format at.
    Dediğim gibi ayarlar kısmında ya değişti ya da o bahsettiğim kısım ilk seferde karşıma çıkmış da olabilir sadece.
    Umarım yardımcı olmuşumdur.
    Tamam hocam teşekkürler. Yeni alacağım laptop freedos. Şu anki laptoptan wini diske aktarıp yenide kurup dediğiniz gibi aktif edicez di mi?

• windowsu iso dosyasına yükleyin usb den kurlumu yapın. Kurum aşaması bittikten sonra bu dediklerim çıkıyor.
    Yani diski söküp yeniye takmaya gerek yok win10 işlemciyle ya da anakartla entegre oluyo.
    Eyvallah hocam alınca takıldığım bir yer olursa sorarım sağol büyük bir yükten kurtuldum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.