Şimdi Ara

+Yeni LAGUNA III Ana Konu+ 0 Bir Laguna Aldım (Resim Ekledim+Modifiye Edildi) (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.861
Cevap
52
Favori
376.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muziooo

2010 model 1.5dci laguna almak istiyorum bir kaç sorum olacak sevaplarsanız sevinirim

- ortalama yakıt tüketimi nedir istanbul ş.içi ve ş.dışı
    - expression ile privelange arasında ne gibi farklar var
    - 40 bin tl fiyat nasıldır 2010 model için piyasası nedir
    - 2. el piyasası yok düşük deniyor nedendir doğrumudur

Ortalama şehir içi tüketim 7 litre. Şehir içinde 3 km gidiş. Stop. 3 km geliş. Stop. %70 şehir içi kullanım.

Şu anda 7.8 litre. Malum kış şartları. Uzmanlarca yapılan test tüketim ortalaması 6.0 litre. (Otohaber, Arabam.com, Autohow...)

exp. ile Priv. arasında bir hayli donanım farkı var. Priv. ve Dyn. dolu versiyondur ve en fazla tercih edilendir.

Fiyatları sınıfı için şu anda rakipsiz diyebilirim. Genelde D sınıfı araçların ikinci elleri neredeyse C sınıfı kadardır. Uygun fiyata alınabilmesi çok büyük bir avantaj.

40.000 TL fiyat uygun. Ama hangi versiyon?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

quote:

Orijinalden alıntı: muziooo

2010 model 1.5dci laguna almak istiyorum bir kaç sorum olacak sevaplarsanız sevinirim

- ortalama yakıt tüketimi nedir istanbul ş.içi ve ş.dışı
    - expression ile privelange arasında ne gibi farklar var
    - 40 bin tl fiyat nasıldır 2010 model için piyasası nedir
    - 2. el piyasası yok düşük deniyor nedendir doğrumudur

Ortalama şehir içi tüketim 7 litre. Şehir içinde 3 km gidiş. Stop. 3 km geliş. Stop. %70 şehir içi kullanım.

Şu anda 7.8 litre. Malum kış şartları. Uzmanlarca yapılan test tüketim ortalaması 6.0 litre. (Otohaber, Arabam.com, Autohow...)

exp. ile Priv. arasında bir hayli donanım farkı var. Priv. ve Dyn. dolu versiyondur ve en fazla tercih edilendir.

Fiyatları sınıfı için şu anda rakipsiz diyebilirim. Genelde D sınıfı araçların ikinci elleri neredeyse C sınıfı kadardır. Uygun fiyata alınabilmesi çok büyük bir avantaj.

40.000 TL fiyat uygun. Ama hangi versiyon?

cevaplar için teşekkürler
    2010 1.5 DCi Expression start düğmesi joyistik felan var düğme el freni navigasyon

• arkadaşlar bende aranıza 2010 haziran trafiğe çıkışlı 26500km laguna 3 executive açılır cam tavan kül beji? ile aranıza katıldım.bahsedilen küçük çıtırtılar ve arasıra bluetoothu bağladığımdaki akü şarjı düşük uyarısı dışında hiçbir sıkıntım yok bunlarında 30000 bakımında giderileceğini düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oalk

quote:

Orijinalden alıntı: oalk

Radyo yu yerinden sökebilirsem elimde Renault UPDATE list AUX in to Phono sockets (24-224) var sadece soketi yerine takıp ucunuda torpito içerişinde bırakacağım işlem tamam olacak bu soket sadece aux girişi için. Resim ekliyemedim ekleyebilseydim sizlerle resimleri paylaşırdım.

Herkese merhaba,

Bugün kendim radyoyu sökütüm ve 3 dakika içerisinde "Renault UPDATE list AUX in to Phono sockets (24-224)" taktım. Radyoyu AUX a alıp Mp3 bağladım sonuç mükemmel. Kabloyu istediğim yere çektim ve işlemi tamamladım. Bilgilerinize

http://cgi.ebay.com/Renault-UPDATE-list-AUX-Phono-sockets-24-224-/300446071327?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Terminals_Cabling_ET&hash=item45f3fb3a1f

sayın oalk bu ürünü nereden aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: drdemir

arkadaşlar bende aranıza 2010 haziran trafiğe çıkışlı 26500km laguna 3 executive açılır cam tavan kül beji? ile aranıza katıldım.bahsedilen küçük çıtırtılar ve arasıra bluetoothu bağladığımdaki akü şarjı düşük uyarısı dışında hiçbir sıkıntım yok bunlarında 30000 bakımında giderileceğini düşünüyorum

Güzel bir seçim. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Dolu donanımlı versiyon.

"Küçük tıkırtılara" alıştık, en azından ben alıştım. Artıları çok fazla olunca "küçük tıkırtılar"ın hiç önemi olmuyor. Yine de rahatsız edici boyutta aşırı tıkırtı yok. Olursa da servis gideriyor.
  • quote:

arkadaşlar bende aranıza 2010 haziran trafiğe çıkışlı 26500km laguna 3 executive açılır cam tavan kül beji? ile aranıza katıldım.bahsedilen küçük çıtırtılar ve arasıra bluetoothu bağladığımdaki akü şarjı düşük uyarısı dışında hiçbir sıkıntım yok bunlarında 30000 bakımında giderileceğini düşünüyorum

hayırlı olsun süper bir seçim yapmışsınız hayırlı sürüşler olsun, kaça bitti...
  • quote:

hayırlı olsun, ne kadara nerden aldınız
  • çok sağolun iyi dilekleriniz için gerçekten bende iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum araç çok temizdi benim gibi titiz birinden aldım kazasız boyasız küçük bi sürtmesi dışında hiçbir sorunu olmayan boya korumalı, kaput koruma filmli aracımı 50000tlye aldım. temziliğiyle, km düşüklüğüyle değdiğini düşünüyorum
    laguna 3 ile ilgili açıkçası buradan başka düzgün bir konu bulamadım kronik sorunarı nedir? bluetooth açıldığında arasıra çıkan akü şarjı düşük uyarısı sık karşılaşılan bir problem mi
  • konuyu hızlıca gözden geçirdim daha çok direksiyon sertliğinden bahsediliyor inanın 2006 C4 ten sonra lagunanın direksiyonu daha yumuşak pedalları ise pamuk gibi diyebilirim benim gibi akü şarjı düşük uyarısı alan birkaç kişi var onlarda nasıl bilmiyorum ama benim kesin farkettiğim birşey var sadece bluetooth açıkken arasıra yapıyor ön konsol üzerindeki tweetlerden çıtırtı sesi geliyor 30000 bakımını bekliyorum
    ben de latitude u test etme şansım oldu ama direksiyonu gereksiz yumuşakmış gibi geldi güven vermemişti bana ama lagunama ilk aldığım günden beri güvenim sonsuz araçlarımız çok güvenli ama allah güvenlik paketlerini kullanmayı nasip etmesin
  • quote:

konuyu hızlıca gözden geçirdim daha çok direksiyon sertliğinden bahsediliyor inanın 2006 C4 ten sonra lagunanın direksiyonu daha yumuşak pedalları ise pamuk gibi diyebilirim benim gibi akü şarjı düşük uyarısı alan birkaç kişi var onlarda nasıl bilmiyorum ama benim kesin farkettiğim birşey var sadece bluetooth açıkken arasıra yapıyor ön konsol üzerindeki tweetlerden çıtırtı sesi geliyor 30000 bakımını bekliyorum
    ben de latitude u test etme şansım oldu ama direksiyonu gereksiz yumuşakmış gibi geldi güven vermemişti bana ama lagunama ilk aldığım günden beri güvenim sonsuz araçlarımız çok güvenli ama allah güvenlik paketlerini kullanmayı nasip etmesin

İlginç. Bizde de 2006 C4 var ve lagunaya göre direksiyonu bariz yumuşak. Gerçi ben lagunanın herşeyinden oldugu gibi direksiyonundan da memnunum.

• bu konu hakkında ilk defa ben bahsetmiştim. radyo bilgi ekranında çıkan bu akü şarjı uyarısının bluetooth ile bağlantısını yaptığınız telefonun şarjının düşük olduğu anlamına geldiğini de ayrıca yazmıştım.yani ortada bir problem yok. mais'ten verilen bilgi bu yönde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinaptik -- 29 Aralık 2011; 19:19:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinaptik

bu konu hakkında ilk defa ben bahsetmiştim. radyo bilgi ekranında çıkan bu akü şarjı uyarısının bluetooth ile bağlantısını yaptığınız telefonun şarjının düşük olduğu anlamına geldiğini de ayrıca yazmıştım.yani ortada bir problem yok. mais'ten verilen bilgi bu yönde.

ben de arasıra çıkmasına anlam verememiştim aküye de baktırdık problem yoktu lagunanın özelliklerine akıl ermiyor işte:)bugün teli şarj edip tekrar bakayım şimdiden teşekkürler ayrıca aracın rengi uzay griymiş
  • uzay gri

+Yeni LAGUNA III Ana Konu+ 0 Bir Laguna Aldım (Resim Ekledim+Modifiye Edildi)
  • quote:

uzay gri

Renk ve jant yakışmış.
  • Mutlu yıllar.
  • lagunalarımızla hatasız kazasız sağlıklı mutlu yıllara
  • Arkadaşlar Yeni Yılınız Kutlu Olsun İyi YILLAR.
    - Benim bir şikayetim var. Aracımın sol ön tekerinden yavaş giderken çukurlarda yada fındık kadar bir taş üzerinden bile geçerken bir tıkırtı, lökürtü şeklinde bir ses geliyor direksiyonda her şeyi hissediyorum daha önceki aracım 2010 Accent ERA da bile böyle bişey yoktu direksiyon çok stabildi. sizin araçlarınızda da böyle bir ses varmı varsa neler yaptınız. Servis 150 km. uzakta daha gidemedim , sanayide gösterdim sol amörtisör dediler soğuk olduğu için daha çok ses yapar dediler buralar +2 / -15 arası olabilirmi acaba.
  • quote:

quote:

uzay gri

Renk ve jant yakışmış.

plakanın altında enlemesine devam eden krom çıtanın 2008 modele kadar var olduğunu sanıyordum ama yanıldım sanırım. arabanın versiyonuna göre mi değişiyor. bende 2010 dynamic var ama o çıta yok mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: sinaptik

quote:

quote:

uzay gri

Renk ve jant yakışmış.

plakanın altında enlemesine devam eden krom çıtanın 2008 modele kadar var olduğunu sanıyordum ama yanıldım sanırım. arabanın versiyonuna göre mi değişiyor. bende 2010 dynamic var ama o çıta yok mesela

benim bildiğim 2010dan sonra privilage ve executive modellerde bu çıta var 2010dan sonra çıkan dynamique modellerde iç döşeme gibi dış tasarımda da siyah detaylar var farlar karartılmış tamponun krom olan yeri siyah

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker59

Arkadaşlar Yeni Yılınız Kutlu Olsun İyi YILLAR.
    - Benim bir şikayetim var. Aracımın sol ön tekerinden yavaş giderken çukurlarda yada fındık kadar bir taş üzerinden bile geçerken bir tıkırtı, lökürtü şeklinde bir ses geliyor direksiyonda her şeyi hissediyorum daha önceki aracım 2010 Accent ERA da bile böyle bişey yoktu direksiyon çok stabildi. sizin araçlarınızda da böyle bir ses varmı varsa neler yaptınız. Servis 150 km. uzakta daha gidemedim , sanayide gösterdim sol amörtisör dediler soğuk olduğu için daha çok ses yapar dediler buralar +2 / -15 arası olabilirmi acaba.

Hiç öyle bir sorun yaşamadım. Ben de çok soğuk bir şehirdeyim.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.