Şimdi Ara

yeni laguna

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar.pazartesi günü aracımdaki bir sorun için ankara neziroğluna gittim.servistekiler işin 2 saat süreceğini söyleyince bende neziroğlu satış müdürü olan yakın dostum okay uğursalın yanına uğradım.lagunalarrın fiyatını sordum.elimizde kalmadı laguna dedi.neden diye sorduğumda yeni lagunaların 2007 de satışa sunulacağını bu yüzdende mevcut laguna siparişi vermediklerini söyledi.yeni lagunalar nasıl diye sordum okay abiye.araştırdığım kadarıyla dedi;fransızlar o sınıfın sınırlarını oldukça aşan bir araba yapmışlar.passattan bile daha kaliteli bir araç olduğunu söyledi yeni lagunanın.galiba bu sefer renault wolkswageni geride bırakcak yeni lagunayla.umarım laguna da eski hava yakalanır...saygılar

• gördüğüm kadarıyla dediğin kadar var fotosunu görmüştüm biyerde ama harbi kalın bi araçta keskin pis bakışlı heybetliydi hasta olmuştum yani passatı geçicek kadar var değiştirin siz alın laguna en iiisi ben hakkımı doldurdum siz alın bari
  • abi nasıl alalım yaa..yeni çıkacak laguna en kötüsü 50 kağıttan başlar kesin.belki 3-4 sene sonra kısmet olursa.bende megane2 var ztn
  • eyw
  • haklısın ölesine dedim bende alamam ama megane II laguna, clio da megane aratmaz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.