Şimdi Ara

YENİ LADA MODELLERİ VE FİYATLARI VİDEO VE FOTOLU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
32.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nivada logolu paspas varmis kolay degil yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Donanıma gel

Arka Emniyet Kemerleri, 3 Noktalı (Sağ-sol ve orta)
    Dış Dikiz Aynaları (Mekanik ayarlı, katlanabilir)
    İç Dikiz Aynası (Gece/Gündüz konumlu)
    3.Stop Lambası (Arka Camda)
    Dijital saat
    Motor yüksek hararet uyarısı
    benzin düşük seviye uyarısı - Bu da favori donanımım
    Motor yağ basıncı düşük uyarısı
    Akü voltajı düşük uyarısı
    Kalorifer Sistemi
    Rezistanslı Arka Cam
    Dokuma Kumaş Koltuk Düşemeleri
    Gecikmeli Sönen Tavan Lambası
    Sürücü ve Yolcu Okuma Lambası
    Torpido Gözü ve Bagaj Aydınlatma Lambası
    Jant Kapağı

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan_05

quote:

Donanıma gel

Dijital saat
    Kalorifer Sistemi
    Rezistanslı Arka Cam
    Jant Kapağı

Alman araçları kendi kendilerine park yeri arar lada hala uyarılarla uğraşır :))

• Niva ÖTV' den kaybetmiş. Artık yabancılar veya engellilerden talep gelmedikçe yeni Niva göremeyiz yollarda.
  • En azından adamların kendi markaları var, araba üretiyorlar ve senin aşağıladığını donanım olarak koyuyorlar.

Senin jant kapağını donanım olarak koyabileceğin bir otomobilin bile yokken geliyorsun burada laf ediyorsun. Anca Türkler yapar bunu.

Lafa gelince "istesek yaparız abi" , forumda biri diyordu "Laf çok, icraat yok" diye çok doğru.
  • ötv nivayı mantıksız araç haline getirmiş. 1.6 motorla gelse idi, hesaplarsak yaklaşık 26 bin tl civarı bir fiyatı olacaktı ki, rakipsiz olurdu.
  • Bizim dalga geçecek halimiz varmı şuan ruslarla?
  • quote:

Donanıma gel

Dijital saat
    Kalorifer Sistemi
    Rezistanslı Arka Cam
    Jant Kapağı

YENİ LADA MODELLERİ VE FİYATLARI VİDEO VE FOTOLU

• Diğerlerini bilmem ama nivaya para verlir, bir çok lüks çakma jipten daha iyi gider eminim arazide çiftliğim olsa nivaya para veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kick down

nivaya 34 lira verilirmi yahu o fiyata çıkan adam duster alır

Burada ihtiyaçlar önemli tabi.
    Duster o fiyatlara alınabilir ama gerçek anlamda bir arazi aracı değil 34000'e alınan Duster.
    Niva ise muhteşem arazi performansı sunar, bırak 4x2 Duster'ı kıç taraftan bağlandığında 4x4 Duster'ın bile dingillerini söker alır.
    Gelgelelim bu fiyatlar gerçekten fazla, ÖTV fena vurdu Niva'yı oysa 90'larda çok görürdüm alanı, özellikle bir avcı grubunun maddi durumu iyi olan elemanı
    (artık diğerleri mi gaz verirdi ne olurdu bilmiyorum) çekerdi Niva'yı altına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Bizim dalga geçecek halimiz varmı şuan ruslarla?

Bir tüketici olarak var. Ama şuan onu bile yapamıyoruz demiyorum çok daha iyi şeyler yapabiliyoruz. Ama yaptıran yok. Otomobil sektörü ha diyince girilecek bir sektör değil. Devlet desteği gerek. Tüketici olarak o paraya çok daha iyileri varken tabiki eleştiririz. Sonuçta ruslar da diğerleri gibi babamızın oğlu değil. Biz yapamıyoruz diye önümüze geleni beğenmemiz gerekmiyor.

Nivanın fiyatı 1.7 olduğu için yüksek. Aracın çıplak fiyatı 26 binlik modeliyle aynı dikkat ederseniz. 26 verilir ama 34 etmez tabiki. Şu motorunu bari geliştirseler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 4 Mart 2012; 17:41:28 >
  • 1.5dci niva olacaktı ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: power003

Deli olacam ya Jant Kapağı yazmışlar bir de...

Onu vw de yzio tam boy jant kapagi diye :-) 45bntlye hala jant kpakli araba satiyor
  • Nivanın motor 1.7 olmasaymış fiyatı 25-26 ya gelecekmiş.belki biraz satardı o zaman
  • Ucuz arabalara da ihtiyaç var. Bence ucuz bir arabada en önemli nokta çarpışma güvenliği olabilir.

Rusya'daki testlerde yaşam alanı korunmuş. Ancak baş bölgesinde 108 G ivme ölçülmüş. Bu anlık bir zirve değer olduğu için link bilimsel bir hassasiyetle "neredeyse %100 olasıkla yaralanma" yazmış. Doğrudur, etik olarak ölüm teşhisini tıp koymalı. (Kaval kemiği dikeyde statik 18~20 G'ye dayanabiliyor.)

Göğüs bölgesinde 50mm deplasman, yani içeri doğru 50 mm hareket olmuş. Bu da kabul edilebilecek değerin sınırında deniliyor. NCAP testi yok sanıyorum. Ancak değerleindirmede baş, boyun, göğüs bölgesinde sıfır, alt gövdede ise 5.6 puan alacağı yazıyor. Sadece sürücü mankeni sensörleriyle yapılacak bir değerlendirmede 16 üzerinden 5.6 sanıyorum 1 veya 1.5 max. yıldıza denk gelebilirdi. Ancak puantaj artık daha kompleks, ölüm riskleri değerlendirildiğinde özellikle baş bölgesinde toplam zamanlardaki ivmeler değerlendirildiğinde neticede sıfır da alabilir.

Şimdi önemli olan soru yakın fiyattaki rakipleri, Sandero ve belki Fiat Panda nasıllar.

ref:http://autompv.ru/crash/207-krash-test-lada-kalina.html

• Fiyatlara bak. sanki BMW alıyoruz :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: damardangiren

Fiyatlara bak. sanki BMW alıyoruz :S

Çok komiksin ya Vallaha mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

Ucuz arabalara da ihtiyaç var. Bence ucuz bir arabada en önemli nokta çarpışma güvenliği olabilir.

Rusya'daki testlerde yaşam alanı korunmuş. Ancak baş bölgesinde 108 G ivme ölçülmüş. Bu anlık bir zirve değer olduğu için link bilimsel bir hassasiyetle "neredeyse %100 olasıkla yaralanma" yazmış. Doğrudur, etik olarak ölüm teşhisini tıp koymalı. (Kaval kemiği dikeyde statik 18~20 G'ye dayanabiliyor.)

Göğüs bölgesinde 50mm deplasman, yani içeri doğru 50 mm hareket olmuş. Bu da kabul edilebilecek değerin sınırında deniliyor. NCAP testi yok sanıyorum. Ancak değerleindirmede baş, boyun, göğüs bölgesinde sıfır, alt gövdede ise 5.6 puan alacağı yazıyor. Sadece sürücü mankeni sensörleriyle yapılacak bir değerlendirmede 16 üzerinden 5.6 sanıyorum 1 veya 1.5 max. yıldıza denk gelebilirdi. Ancak puantaj artık daha kompleks, ölüm riskleri değerlendirildiğinde özellikle baş bölgesinde toplam zamanlardaki ivmeler değerlendirildiğinde neticede sıfır da alabilir.

Şimdi önemli olan soru yakın fiyattaki rakipleri, Sandero ve belki Fiat Panda nasıllar.

ref:http://autompv.ru/crash/207-krash-test-lada-kalina.html

Yeni üretilenler çok daha iyi 3-4 yıldız arasında kalinanın n cap testleri :) bu ilk eski kasaları

• Benim bildiğim şehir dışı şehir içinden daha az olmalıdır.Ama bu lada nedir arkadaş.

Şehir İçi Tüketim 7.2 lt
    Şehir Dışı Tüketim 9.6 lt
    Ortalama Tüketim 8.3 lt
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

Benim bildiğim şehir dışı şehir içinden daha az olmalıdır.Ama bu lada nedir arkadaş.

Şehir İçi Tüketim 7.2 lt
    Şehir Dışı Tüketim 9.6 lt
    Ortalama Tüketim 8.3 lt

sabri hazırlamıştır teknik özellik kısmını
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.