Şimdi Ara

YENİ LADA MODELLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
14.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Skodayı Seatı aldığı gibi VW de ladayı satın alır mı acaba? Ya da başka bir şirket, o zaman daha güzel lada modelleri de görürüz
  • hocam hiç zannetmem nerde o günler. neden dersen bu arabaların müsterisi eski sovyet ülkelerinde özellikle de rusya federasyonu ve türk cumhuriyetlerinde o kadar çok ki hala bizim bugün çöpe attığımız murat 124 tipindeki ladaları üretiyorlar. hem de bu modeller o kadar çok satılıyor ki o modası geçmiş arabalara rağbet o kadar çok ki rusya bu arabaları daha uzun yıllar üretir. bu 124 tipli ladaların haricinde lada vegalar samaralar da üretiliyor ve talep çok fazla. samaraların yenisine halk arasında pitnaçka deniyor sedanı bayağa değişmiş hb de sadece ön kısım değişmiş ama konfor biraz daha artmış kendi çaplarında yol bilgisayarı filan koymuşlar. valla ruslar ladayı kimseye kaptırmaz. bence pek fazla yenilik de yapmaz. selamlar
    quote:

Orjinalden alıntı: TripleSix

Skodayı Seatı aldığı gibi VW de ladayı satın alır mı acaba? Ya da başka bir şirket, o zaman daha güzel lada modelleri de görürüz

• kendini geliştirmiş ama fiyatları nasıl olcak acaba eğer piyasanın altına bırakmazsa pek tercih edilceğini sanmıyorum
  • FİYATLARI UYGUNSA LADA FANATİKLERİ KAÇIRMAZ
  • dikkat ediyorumda lada bizim milletimizin sempatisini kazanmış
  • GÖRÜNÜRDE ÇİN ARABALARI GİBİ GÜZEL GÖRÜNÜYORLAR.AMA TECRBE EDİLMEDEN ANLAŞILMAZ.
  • ladaya karsi toplumumuzun bir sempatisi var gibi geldi bana ayrica arabalarida fena degil gibi gorunuyor
  • jipinde bile hala 131 sinyali kullanıyor
    insan onu bari yeniler...
  • lada iste ben hic isinamadim isinacagimda yok
    avrupada satilan bir araba degil hollanda da sitede buldum 9290 € dan baslayan fiatlarla diyor "KALINA" diye modeli
    1,6 bezinli 81 bg 165 km/h son hizi araba pek te bir seye benzemiyor aslinda ama
    turkiye de kaca satilir bilemem

http://www.lada-holland.nl/index.php?id=modellen
  • günümüz teknolojisinde 1.6 benzinden 81 beygir haaaa vay beeeeeee, yanlız dıştan hoş görünüyolar, bu arada bi gün jip alısam alacağım tek araba nivadır eşşe sokmayı kıyamadıın yere nivayı vur hiç bişey olmaz geçer
    quote:

Orjinalden alıntı: polotje

lada iste ben hic isinamadim isinacagimda yok
    avrupada satilan bir araba degil hollanda da sitede buldum 9290 € dan baslayan fiatlarla diyor "KALINA" diye modeli
    1,6 bezinli 81 bg 165 km/h son hizi araba pek te bir seye benzemiyor aslinda ama
    turkiye de kaca satilir bilemem

http://www.lada-holland.nl/index.php?id=modellen

• bence yinede fena sasyilmaz adamlar degisime gitmis
  • acaba bunların fiyatları nasıldır önemli olan o
  • güzele benziyo yakıt tuketimi ve fıyatıda uygunsa tutulur bu arabalar
  • Benim ikinci arabam, 0 km aldığım vega idi.
    O zaman (99 yılı), şahin 3,9.. toros 3,8.. bradway'in en ucuzu da 4,1 milyardı.
    Ben de 3,8'e vegayı aldım. Bu saydıklarımın hepsinden daha iyi idi. Hem az yakıyordu, hem de konforkuydu. 4,5 yıl kullandım. Belki hatırlarsınız konu açmıştım "arabam liftten düştü" diye. Tamir sırasında liftten düşünce arabadan soğudum. Yoksa daha çok binmeyi düşünüyordum.
    Daha sonra imkânım da oldu, imzamdaki arabamı aldım.
    Lada 1500 motor olmasına rağmen Polo'dan bile daha az yakıyordu. Her Vega gördüğümde bakarım. İyi arabaydı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nebituran

cidden su sarısı gozume guzel gorundu simdi modeli neymis

• ya nede olasa lada dışdan iyi görüne bilri fakat teknolojik olarak eminim çok kötüdür
  • quote:

Orjinalden alıntı: trabrikab

ya nede olasa lada dışdan iyi görüne bilri fakat teknolojik olarak eminim çok kötüdür

iste sorun burda ne de olsa lada??????!!!!!!

niye bu adamlar ii araclar yapamazlarmi ayni sey skodalar isinde gecerli nede olsa skoda
  • bunlar ıyıde bılmem hatırlarmısınız bır ara kada vegalar vardı.ARABA RESMEN TİPSİZLİK ABİDESİYDİ YA.ne o ole onu karga arkasda koca karının arkası gibi...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.