Şimdi Ara

yeni kuşum dişi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• kuşunuz dişi diye tahmin ediyorum, çok küçükmüş maşşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanza

kuşunuz dişi diye tahmin ediyorum, çok küçükmüş maşşallah :)

Teşekkür ederim umarim dişidır daha önce bir çift aldım ikisi de erkek çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız gagası mavimsi gibi. Erkek olmuyor mu gaga mavi olunca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Yalnız gagası mavimsi gibi. Erkek olmuyor mu gaga mavi olunca?

Ama burun delikerinin cevresi de beyaz gibi dişilerde öyle oluyor bildiğim kadarıyla ama emin olmak da zor fikir almak için paylaştım bende :/

• erhanza E kullanıcısına yanıt
    Ben bir şey sormak istiyorum resimde gördüğünüz gibi kuşumn daha çok küçük ishal değil çok canlı şen şakrakama kakası poposuna yapışıyor yavru olduğu için normal midir bide elime alıştı hatta omzumdan kafamaon inmiyor ama çok kaşınıyor bit olduğunu zannetmiyorum türlerinin arasında hiçbir şey yok gece de gayet rahat uyuyor yeni çıkan tüyler dan dolayı olabilir mi

• umtcnmrt U kullanıcısına yanıt
    dışkı olayı küçük olduğundan olabilir fakat ilerlerse eğer hemen önlem almakta fayda var diğer hususa gelecek olursak kuşlar çok kaşınır normaldir tüylerini düzeltirlerde eğer hiç durmadan kaşınıyorsa bitin olduğu düşünülebilir kuşu rahatsız ettğini anlarsınız zaten öyle birşeyde garip garip kaşınıyorlar sürekli
  • erhanza E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için takip etmeye devam edeceğim şimdilik bir sıkıntısı yok gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.