Şimdi Ara

Yeni Kulaklık Alıcam Yardım Mdr ex450ap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bundan yaklaşık 6 ay önce epey bir araştırma yapıp kulaklık almaya karar verdim kafamda sennheiser cx 300 modeli vardı fakat asimetrik kablosu ve mikrofonunun olmamasından dolayı tercih etmedim ve sony mdr xb50ap aldım fakat ses kalitesi beklediğimin çok altındaydı sıradan telefon kulaklığımdan bir farkı yoktu ve beklediğimden büyük çıktı kulaklık kulağımdan dolup taşıyordu dışarıya bu yüzden ürünü iade ettim ve yerine sony mdr ex110ap aldım ses kalitesi fena değildi memnundum fiyatına göre fakat aldıktan 2 ay sonra sol taraftan ses gitti bozuldu malesef. Şimdi kafamda iki kulaklık var birisi sony mdr ex450ap diğeri ise sennheiser cx3.00 modeli. Sony'e biraz daha sıcak bakıyorum mikrofonu olduğu için kullanan arkadaşlar acaba tatmin mi sesinden sennheiser kulaklıklar için söylenen müziklerde daha önce duymadığımız sesleri ex450ap ilede duyabilirmiyiz sahne aralığını nasıldır kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Kulaklıktan benim beklentim geniş sahne aralığı temiz berrak bozulmayan bass ve tizz uyumu. Günün yaklaşık 5-6 saatini müzik dinleyerek geçiriyorum benim için bu özellikler çok önemli. Son olarak birde bu mdr ex450ap ve mdr ex450ae olmak üzere 2 modeli bulunuyor nette bu sonundaki ap ve ae kısaltmalarının anlamı ne oluyor aynı renk aynı ürünün arasında bu kısaltmalardan dolayı fiyat farkları var 20-30 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican_52_ -- 10 Eylül 2017; 1:32:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.