Şimdi Ara

YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
19
Favori
80.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geliş olarak mart 2017 sonlarında diye söylendi bayi den aldığım bilgi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar
    Showroomlara şubat sonunda geliyorlar.Mart ayında satışa başlıyorlar....
    TAze bilgi bayiiden öğrendim,yalancısıyım...
    130bin lerden başlar derler dizel otomatik.....
  • Arkadaşlar daha bayiler resmi yayınlamadı ama fiyatlar böyle donanım ve opsiyonlar daha tam belli değil, bilginize
     YENİ KUGA 1.5 DİZEL OTOMATİK 2017 BEKLEYENLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afumetto -- 19 Şubat 2017; 16:2:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• afumetto A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar inşallah bu fiyatlardan piyasaya çıkar fiyatlar iyi gözüküyor piyasadaki diğer rakiplerine göre donanımlara tabi ki dikkat etmek lazım bide lansman fiyatı indirimi olursa güzel olur. Hayırlı günler hepinize.
  • Tur otoyla görüştüm bugün haZiran ayı diyor fiyatların böyle kalacağını düşünmüyorum

• Ben de opsiyon listesini vereyim. ( focus club sitesinden aldım)

Titanium Opsiyonları

-19” Jant Paketi – 2.670 TL

-Konfor Paketi – 14.950 TL

-Tekno Paket – 14.900 TL

-Adp. Bi-Xenon – 5.650 TL

-Açılabilir Panoramik Cam Tavan – 4.650 TL

ST-Line Opsiyonları

-Konfor Paketi – 5.750 TL

-Tekno Paket – 14.950 TL

-Adp. Bi-Xenon – 5.650 TL

-Açılabilir Panoramik Cam Tavan – 4.650 TL

Makyajlı 2017 Ford Kuga’nın Donanım Listesi

Not: Ufak tefek detay donanımlar yazılmamıştır.

STYLE

LED gündüz farı
    SYNC 1 (Bluetooth, sesli kontrol) + USB
    4.2 inç TFT renkli müzik sistemi ekranı
    TFT renkli yol bilgisayarı
    Anahtarsız çalıştırma sistemi
    Arka park sensörü
    Yağmur ve far sensörü
    Elektrikli park freni
    Çift yönlü otomatik klima
    Deri vites topuzu
    Deri kaplı direksiyon simidi
    Manuel 6 yönlü sürücü koltuğu
    Manuel 4 yönlü ön yolcu koltuğu
    Derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon
    Otomatik kararan iç dikiz aynası
    Hız sabitleme ve limitleme sistemi
    17” Alüminyum jant – 235/55
    Lastik basınç göstergesi – TPMS
    6 hoparlör – Orta seviye müzik sistemi
    Ayak ve harita aydınlatması
    7 hava yastığı (sürücü diz dahil)
    HLA, ESP, ABS, EBD, TCS, ROM ve TVC
    Halojen farlar
    Ön sis farları
    ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları
    Disk frenler – ön/arka
    Uzaktan kumandalı merkezi kilit
    Global Açma/Kapama
    TİTANİUM

SYNC 3 – 8” dokunmatik ekran + 2 USB + AV + SD Yuvası.
    18” Alüminyum jant – 235/50
    Parçalı deri döşeme
    Elektrikli katlanır yan aynalar
    Geri görüş kamerası
    Metal tavan rayları
    Isıtmalı ön cam
    Otomatik park sistemi
    Ön ve arka park sensörleri
    Anahtarsız giriş sistemi
    Arka kol dayama
    ST-Line

19” Alüminyum jant – 235/45
    Alüminyum ayak pedalı
    Spor süspansiyon
    Gri dikişli deri direksiyon
    Spor body kit
    Siyah tavan rayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 21 Şubat 2017; 18:30:39 >

• Tekno ve konfor pakete neler dahil acaba

• 4X 2 neden alayımki sedan alırım o zaman.
  • Ya bu devirde halojen far mı kaldı arkadaş, millet led far koyuyor bunlar bixenon bile full donanıma koymuyor...

• Selamlar
    Halojen farlar mercekli ...
    Bütün markalar aynı politikada.VW'leer,Audi'ler cayır cayır hala halojen ile satılıyor.
    Titanium versiyonda epeyce doluluk var.Eksik Bi-xenon ve sunroof.Onları da ekledin mi tamamdır bu iş...
    Honda CRV 1.6 4x4 kullanmış birisi olarak.Kişisel fikrim olarak kalsın; 4 çeker araç istanbul da gereksiz ötesi.
    Boşuna 200-250kg.
    Dolaylı olarak yakıt ve hantallık.
  • certac C kullanıcısına yanıt
    Titaniumda koltuk ısıtma gibi bir özellik olmaması büyük eksiklik bence. Sırf onun için 15binlik konfor paket almak zorunda kalıyorsunuz. Kuga yine satışlarda en alta demir atar bu strateji ile.

-Konfor Paketi (Akıllı bagaj sistemi, Isıtmalı ön koltuklar, ısıtmalı direksiyon, Salerno deri döşeme -bej veya siyah)
    -Tekno Paket (Şeritte kalma yar., Adaptif hız kontrol sistemi, Aktif şehir içi güvenlik sistemi, Kör nokta uyarı sistemi, Otomatik uzun far sistemi,Sürücü dikkat takip sistemi.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 23 Şubat 2017; 12:18:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: certac

Selamlar
    Halojen farlar mercekli ...
    Bütün markalar aynı politikada.VW'leer,Audi'ler cayır cayır hala halojen ile satılıyor.
    Titanium versiyonda epeyce doluluk var.Eksik Bi-xenon ve sunroof.Onları da ekledin mi tamamdır bu iş...
    Honda CRV 1.6 4x4 kullanmış birisi olarak.Kişisel fikrim olarak kalsın; 4 çeker araç istanbul da gereksiz ötesi.
    Boşuna 200-250kg.
    Dolaylı olarak yakıt ve hantallık.

Buzlu ve karlı yollarda lazım olmaz mı ?
  • İstanbul da kendi kişisel fikrim olarak söylemiştim.
    Karlı günlerde de araç kullandım .Şu an 2 çeker sedanım var.Sıkıntı yaşamadım.
    2015-16 yılbaşı gecesi sağlam bir kar yağmıştı.Onda CRV ile yolda idim.4 Çekerin devreye girmemiş olması(sağlam kar yağışı ve buzlanma var idi-Ataşehir den avrupa yakasına sıkıntısız geçtim.Gece 03:00 sıralarında idi)
    O gün fuzuli olduğu kanaatine vardım.Yani Kartepe ye sürekli giden birisi değil isem.Kendi fikrim gereksizdir.
    Uzun yol deneyimlerimde bu yüzden araç 120-130km/h bandında 7,2-7,5lt nin altına düşmüyordu.140-150 olsa direk 8-8,5 yakıyordu.
    Oysa aynı kriterde A3 sedan 5,5 lt lerde geziyor.Araç büyük ,ancak 4 çeker in yarattığı kayıplar çok fazla...
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: certac

İstanbul da kendi kişisel fikrim olarak söylemiştim.
    Karlı günlerde de araç kullandım .Şu an 2 çeker sedanım var.Sıkıntı yaşamadım.
    2015-16 yılbaşı gecesi sağlam bir kar yağmıştı.Onda CRV ile yolda idim.4 Çekerin devreye girmemiş olması(sağlam kar yağışı ve buzlanma var idi-Ataşehir den avrupa yakasına sıkıntısız geçtim.Gece 03:00 sıralarında idi)
    O gün fuzuli olduğu kanaatine vardım.Yani Kartepe ye sürekli giden birisi değil isem.Kendi fikrim gereksizdir.
    Uzun yol deneyimlerimde bu yüzden araç 120-130km/h bandında 7,2-7,5lt nin altına düşmüyordu.140-150 olsa direk 8-8,5 yakıyordu.
    Oysa aynı kriterde A3 sedan 5,5 lt lerde geziyor.Araç büyük ,ancak 4 çeker in yarattığı kayıplar çok fazla...

Beni en çok virajlarda kayabilecek olması ve buzlu yollarda patenaj yapabilecek olması düşündürüyor.

• İşte o noktada sizin için önem derecesi ve ne kadar buzlu yola araç ile çıkıp çıkmayacağınız ile ilgili tercihler ortaya çıkıyor.
    O derece zaten buzlu bir yerde yaşasam.Ben de 4 çeker alırım.Ama bu Haldex türevi 4 çekerlere güvenmem mümkün olmaz....
  • Tam off-road aracı istemiyorum tabi. Ancak sıkıştığımdan 4x4 olmasını isterim. Diğer zamanlarda 4x2 olması daha ideal.
    İşte bu araç bunu yapabilecek mi onu merak ediyorum.
  • 6 İleri PowerShift Titanium 141.000TL
    Konfor Paketi, Tekno Paketi ve cam tavanı ekleyince (14.950 kp+ 14.900 tp + 4.650 cam t.)
    175.500tl oluyor

6 İleri PowerShift ST-Line 147.500
    aynı paketi ekleyince konfor paketi +5.800 + tekno paket 14.900 + cam tavan 4.650 toplam 172.850tl

bu nasıl bir fiyatlandırma

en süt donanım diye st-line koyuyorsun içi boş ford bu fiyatlama ile bu opsiyon paketi fiyatları ile çok zor iş yapar
  • Ah ford ah su paketleri cok pahali

• certac C kullanıcısına yanıt
    VW highline donanımda led far koyuor, titanium donanımda en azında bixenon olmalıydı. Audi ise tamamen farklı bir dünya, kıyas bile olmaz q3 ile kuga.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.