Şimdi Ara

Yeni Kredi Kartı Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir kredi kartı çıkartmak istiyorum. Sizce hangi kart bana uygundur?

yemeksepeti.com üzerinden sık sık yemek sipariş ederim. Aklınıza gelebilecek her şeyi netten sipariş eden birisiyim.
    Mağazalara gidersem yine kart kullanırım. Bana uygun kart hangisi?

• Yemeksepetinde önceden yüzde 20 iade ediyordu cepteteb kk ama şimdi yok. Enpara kredi kartı çıkaracak onun kampanyaları nasıl olacak merak ediyorum aöıkcası belki yemekpsetinde kampanyalar yapar. Cepteteb kk şimdi aidatı 100tl yakın. Aidatsız kk almak isterseniz axess free kk var kampanyaları ara sıra oluyor ama dediğim gibi yemekesepetinde hiç bir kk yok ara sıra maxımum kk oluyordu sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi kartı kullanıyorsunuz??

• bonus axess veya paraf her zaman kazandırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Yemeksepetinde önceden yüzde 20 iade ediyordu cepteteb kk ama şimdi yok. Enpara kredi kartı çıkaracak onun kampanyaları nasıl olacak merak ediyorum aöıkcası belki yemekpsetinde kampanyalar yapar. Cepteteb kk şimdi aidatı 100tl yakın. Aidatsız kk almak isterseniz axess free kk var kampanyaları ara sıra oluyor ama dediğim gibi yemekesepetinde hiç bir kk yok ara sıra maxımum kk oluyordu sadece

TEB'in kampanyası benim açımdan çok avantajlı olurdu ama değerlendiremedim. :D Netteki bilgilere göre aidat ne kadar olursa olsun ben kartı kapattırmak istiyorum başvurusu yapınca geri ödeme yapılıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Hangi kartı kullanıyorsunuz??

Finansbank kullanıyordum. Kapattım.

Şu an Vakıfbank World ve Yapıkredi Banka kartı kullanıyorum.

• Maximiles

Paraf

Bonus

• 3 senedir yapıkredi world kart kullanıyorum. 1 senedirde vakıfbank öğrenci kredi kartı var, ayrıca Deniz bank Bonus Gold ve Odea bank banko atlas kartım var.

Yapı kredi World kartım 800 tl

Vakıfbank Öğrenci kredi kartı 200 tl :)

Deniz bank bonus gold kartı 4000 tl

Odea bank banko atlas kartım 2000 tl limitleri var.

Daha önce Akbank kartım vardı 5 sene önce o karttan takibe düşmüştüm ve kırmızı nokta olmasına rağmen Yapı kredi bankası bana bu kartı vermişti o şekil sicili düzelttim. Bundan dolayı en aktif kullandığım kartım Yapı kredi kartım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.