Şimdi Ara

YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.012
Cevap
11
Favori
53.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

başvurunuz alınmıştıR 55 gün tık yok

Durum ne hocam ? Benim de 42 gün oldu hala gelmedi.

Kimlik Kartı Basım Aşamasında yazıyor şuan.
  • 24 ocak basvuru 15 mart guncel olarak hala basvuru alınmısdır diyor 15 gun surucektı guya kac tane 15 gun ettı yeter artık daa hadı bugunde gecsın dıye dıye kac zaman oldu parasını vermısım ayagına gelıp evrakları teslım etmısım el parmak ızlerını vermısım gerı kalanıda hazır plastik karta baskısını yapı ver bi zahmet devlet bey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 15 Mart 2017; 13:57:19 >
  • demekki kafadan 40 günü hazırlayın kendinize şu an 30 olacak benimki
  • 60 günde basım aşamasına geçiyor. 5-10 günde basımda kalır. 70-80 günde %90 elde olur diye düşünüyorum. Dpğal afet vb şeyler olursa, bir iki ay da ondan dolayı aksar. İşimiz ne. Bekleriz biz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

demekki kafadan 40 günü hazırlayın kendinize şu an 30 olacak benimki

Evet 1 ay oldu.

Artik bakmayi bile unuttum.
  • Bugün tam iki ay oldu (60 gün )hala başvuru alınmıştır ibaresinden başka birşey yok kendinizi bence 60 iş günü olarak sartlandirin

• ben de bu yeni kimlik kartına başvursam mı diyordum başvuranlar bile minimum 2 ay bekliyormuş peeehh.
  • 3 şubatta başvurduk 3 arkadaş ile birlikte, içeride üç masa vardı üçüne biz geçtik aynı anda. Arkadaşımın birinin kimliği 14 gün içinde evine ulaştı. Bugün kontrol ettim, "başvuru alınmıştır"

• 23 Ocak başvuru, iki kimlikten biri 16 Mart'ta (52 günde) teslim edildi. Bakalım diğeri ne zaman teslim edilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master90 -- 17 Mart 2017; 19:22:49 >
  • dün basvurdum bakalım kaç günde gelecek.
  • Hele şükür 65 gün sonra basım aşamasına geçti. 1 ay basım aşaması ve teslimat sürerse yuvarlama 3 ayda tamamlanmış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 19 Mart 2017; 0:54:34 >
  • ErdalTanyeri kullanıcısına yanıt
    Evet şu aralar müracat edenin yeni kimliği tahmini teslim süresi 3 ayı buluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 13 Ocak - Ankara başvurusu ve sonunda nihayet kimlik kartlarımız geldi
  • TeNNiSeR kullanıcısına yanıt
    Hayır'lı Olması temennisiyle

• Basım aşamasının uzun süreceğini düşünmüştüm.
    68. gün nihayet kimlik PTT ye teslim edilmiş. İzmir'e kadar yolu var daha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 22 Mart 2017; 22:18:48 >
  • 44.gunde subar ayi sonunda aldim ben

• Acaba çipli takip ileride hayata geçer mi? https://www.facebook.com/yrgngelopoulos/posts/1363954733697309

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatli45 -- 24 Mart 2017; 0:30:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

44.gunde subar ayi sonunda aldim ben

Cok iyi gelmis.

Benim nerdeyse 40 gun oldu tik yok.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    30gun olunca basvuru yapdim talep acdirdim etkisi olmusdur sanirim ocak 12basvurusu 22subat gelis

• 20 Mayıs'a hafta sonu gün bulduk.55 gün sonrasına. 55 günde de geleceğini hayal etsek, 110 ~ 120 günde yani 4 ayda kimlik elde. Hayali bile güzel.

On yıldır bekliyorduk. Şimdi en azından ne kadar sonra elimize geçeceğini tahmin edebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master90 -- 24 Mart 2017; 17:51:3 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.