Şimdi Ara

YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.012
Cevap
11
Favori
53.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen abi için rahatladı allah razı olsun soğuk damgası herşeyi sağlam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet şimdi ben kimliği aldım fakat bu pin puk pen ben bunları nerede kullanacağım sadece tc kimlik numarasıyla eskisi gibi işlerimi halledebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfi_19

beyler olay şu bence ilk başvurular sıkıntılı birşeyleri eksik yaptılar o yüzden basıma geçmedi bana kağıt bile vermediler. yoğunluk olmasın diye gelin tekrar sizin başvurunuzu tekrar alalımda diyemiyorlar ben ümidi kestim böyle mantıksızlık olmaz 3 günde basım aşamasına geçiyor yeni başvuranların .

Yok oyle bisey.

Subat ortasinda basvurdum 2 hafta oldu tik yok.

Basima geciyor falan hikaye.
  • Biraz sabır. 12 Martı bekleyin. Nüfus müdürlüğü yoğunluğun çok fazla olduğunu, yetişmelerinin mümkün olmadığını söyledi.

• 2 ay oldu hala bekliyoruz gelsin diye, başvuru takibinde ise başvuru alınmıştır ibaresi mevcut ve 2 ayı geçtiği halde bizim kimlikler gelmiş değil.
  • valla ben de 50 günü devirdim.....başvurunuz alınmıştır... ibaresinden ....baskıda..ibaresine geçemedi.
  • 30 ocakta başvurdum, kimlik ptt şubesine gelmiş, yarın gelecek büyük ihtimal.
    edit: dediğim gibi bugün elime geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litendria -- 6 Mart 2017; 17:0:38 >
  • 26 Şubat'ta başvurdum kimlik bugün geldi yani 8 gün geçti sadece şaşırdım sanırım ygsye gireceklere öncelik tanınıyor

• 9 Ocak başvuru, 6 mart basım aşaması

Tam 57 gün. Ne zaman basılır kim bilir...

• Nufüs müdürlüklerine tam gaz verdikçe basım aşaması şişip kalıyor malesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne yapabiliriz bu konuda?

Basıma bile geçmiyor.
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Beklemekten başka yapılabilecek bir durum yok, ygs sınavına gireceklere öncelik tanınıyor şu an için

• başvurunuz alınmıştıR 55 gün tık yok
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Vayybe nerdeyse 2 ay olmuş demek hala yık yok sende

• 3 hafta önce başvurduk ailecek benim kimlik bugün geldi aileminkilerde de tık yok daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 59 gün 40 iş günü geçti. Başvuru alındı bildirimi devam ediyor. 13 ocak'ta başvuru yaptım. Annem ve babam 19 şubat'ta başvuru yaptı. Babamın kimliği basıldı. Ptt gönderi takibinde merkez ptt'de görünüyor. Yarın gelirse 22 günde teslim edilmiş olacak. Annemin ki de başvuru alınmıştır bildirimi devam ediyor. İlginç :D

• 24 ocakda basvurdum 13 mart hala basvuru alınmıştır diyor çıldırmamak elde degil
  • Bugün aldığım duyuma göre (doğruluğunu teyid etmek zor) , öğrencilerden sonra, referandum nedeniyle Suriyeli göçmenlere kimlik dağıtımına öncelik verilmiş olabileceği, bu kimlikler dağıtıldıktan sonra, bize sıra geleceği söylendi.

Umarım doğru değildir. Kendimi ikinci sınıf vatandaş olarak hissetmeye başladım. 50 gündür başvuru alınmıştır mesajı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master90 -- 14 Mart 2017; 16:34:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

başvurunuz alınmıştıR 55 gün tık yok

Durum ne hocam ? Benim de 42 gün oldu hala gelmedi.
  • 62 günü geçti.hala ..başvurunuz alınmıştır...ibaresi var..
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.