Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Türkiye fiyatı belli oldu! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
3
Favori
17.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Allah akıl fikir versin.Ne diyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergilerle ayaktayız (: şaka gibi :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • neden sinirleneyim komik sadece

• turkstar01 T kullanıcısına yanıt

Vergi dilimi tamamen aynı. Mild hybrit dediğimiz şey ise yarım litre farkettirir ancak.

• alman tasarımı var , içi dışı tucson dan daha iyi donanımı da çok iyi ..emme ağa bu fiyat ne böyle..pazarın az arttırmak istiyorsun ama premium fiyatı çekiyorsun..

• Donald Draper kullanıcısına yanıt
    O fiyatda başka hangi c-suv'u alabilirsin?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • manisa_tr kullanıcısına yanıt

1.6 iyidir.

• Fiyatı 390 bin zannettim, ne kadar artmış derken 800 bin deyince ohaaa demişim, ne bu beşi bir yerde altın mı koymuşlar içine!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım nasıl olsa kur artacak, zam yapılacak, ben şimdiden yüksek gireyim millet zam yaparken bakın ben zam yapmıyorum derim, reklamım olur diye düşündüler. Bu fiyatın başka açıklaması yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kia :) Sportage :) 830 :) bin :) TL :)

• 900 bin lira...

o paraya donanım listesi ansiklopedi olan plus paketli tarraco alısın, 7 kişilik koca suv ile gezersin.

o kadar büyüğüne gerek yok dersen 800 bine gt paketli 180 hp 3008 alırsın.

daha sportif tarz birşey olsun dersen 850 bin tl'ye ek paketli cupra formentor alırsın.

r line tiguana zorlarsın

hadi bunları geçtim. 650 bine allure 3008 yada ateca fr alır, üstüne elinde kalan 250 'yi peşinat yapar eve girersin.

Bunlar kafayı yemiş olmalı, Ankara'nin göbeğide çalışıyorum daha trafikte bir tane yeni Qashqai görmedim, neden acaba..

Hyundai grubu, acil olarak Tuscon için benzinli motoru elite seviyesinde getirip dizel prime fiyatlarına (650-660), Sportage ıda en az 150 bin indirim yapmazsa bu piyasada yok olur gider.

Bakmayın siz piyasada tonla yeni tuscon gördüğünüze çoğu 380-400 ' e alınmış olan boş benzinliler.

Kimse kolay kolay 0-100'ü 12 saniye olan dizelde bile 9 litre yakan bir araca 800 bin vermiyor.

• 2.el Tiguan al.2 lt fazla yaksin.250 k fark.Ölme essem olme.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

80 dilimi olmayabilir ,hibrit olunca 60 diliminde olabilir diye yazıyordum tam , hesapladım doğru 80 diliminden hesaplanmış ama hibritleri 15 den 60 a çıkardılar diye hatırlıyorum ,60 diliminden çıksa 815 civarı olması gerekiyordu

bu fiyata bencede ölü doğdu , bende düşünürdum ama bu fiyata plug in olsa satardı ,60 diliminde hemde plugin olsa çok iyi satardı,,,

bu mild hibritin benim gözümde hiç bir değeri yok, plug in bile berbat oldu aynı fiyat olsa tercih edilir 200 bin üstünü istiyor ,yaptığın km sana faydası olacak 2 litre kaç senede amorti eder

• 2017 de almıştık concept plus paket, 115 bin liraydı 95 bine anlaşmıştık

biraz fazla yakıyodu ama tertemiz arabaydı.. galeride ara sıra geçmiş resimlerini görüyorum üzücü oluyor :)

2020 başında 185 e sattık, 3 ay sonra 320 bin falan oldu fiyatları

şimdi araba bile alamıyoruz.. eskiden araba alma planları yapardım marka model araştırırdım falan şimdi onun bile hevesi yok

fiyatlar gerçekten geri dönülmez noktaya geldi

• Dizeli 9 lt.mi yakiyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hayallerimiz küle döndü şu 3 senede!

• -dead kullanıcısına yanıt

46 yaşındayım böyle birşey görmedim, kaç ötv indirimi , krizler oldu ama böylesi olmadı, tamam pandemi çip krizi falan ama bu kriz döneminde kaç meslek grubu iş yapabildi, bu bayilerin yaptığına akıl erdiremiyorum , döviz bazında yansıttınız zaten liste fiyatından karın var daha üstüne vay araç yok temin yok temin edersek 50-100-150 üzeri verirsen ne demek , varmı böyle birşey, onlar yüzünden sarı site, şu bu aldı başını gitti, ve neyazikki göz göre göre soyuldu millet, cüzi bi ceza çıktı sonra, ta başından müsade edilmemeliydi bayielre çok yüksek cezalarla,

o ona bakıyor vay bu şunu yazmış o ederse benimki daha çok eder,koy üstüne 100, saf buluruz belki koy üstüne 150-200

elit plus bakıyorum, birkaç bayiye not bıraktım biri arıyor bir tane temin edebiliyoruz , fiyat diyorum 855, listesi 825 diyorum eeee kem küm, kardeşim sarı siteden temin etmeyi bende biliyorum ,ha ordaki adam fiyata kaç yazmış birşey diyemem, ama bayinin yok benden alıp orda yüksek satacak diye kendi üstüne koyması , hani nerde ticari ahlak, gerçi memlekette neyin ahlakı kaldıki ben ahlak arıyorum, çivisi çıktı

• texmo kullanıcısına yanıt

ortalama 7 diye biliyorum

• Sporkaç güzel araba beğendim

• Araçlar bayilere gelmiş, almayı düşünen elini çabuk tutsun :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.