Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (517. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.711.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celebic

Teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun. Ürünü ebay dan sipariş verdik, 15 günde geldi... Detaylar aşağıdaki linkte bulunuyor. Ödemeyi paypal ile yapmanızı tavsiye ederim, risk almamış olursunuz...
    Paypal'a üye olun, uzun bir işlemi yok en fazla 4-5 dakikanızı alır ama alış verişleriniz %100 güvenli olur... ( toplam sipariş 100€ 'yu geçmezse iyi olur, gümrüğe takılmaz )

http://www.ebay.com/itm/2011-Kia-Sportage-LED-Stainless-Door-Sill-Scuff-Plate-/320684075394?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2011
    edit: linkte hata vardı

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için.

Bide sizden montajlı halinin fotoğraflarını eklemeniz mümkün olur mu?

Nasıl göründüğünü görüp öyle sipariş etmek daha mantıklı sanırım.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

• sn celebic çok güzel güle güle kullanın. fotolarını koyunca görelim almayı düşünüyorum
  • Rica ederim, ne demek elbette resimleri koyacağım ama dün üzerinde iyi yapışması için bant vardı, o haliyle resim çekip koymak doğru olmazdı. Söz vermeyim ama bugün resim çekmeye çalışırım çünkü oğlan biraz nane molla hasta oluyor gibi. Araba bende değil çünkü eşimde...
  • Arkadaşlar mitsubishi asx, 1,8 lt dizel, 116 bg 300 nm torku olan 4x4 sistemiyle geliyomuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebsan

sn celebic çok güzel güle güle kullanın. fotolarını koyunca görelim almayı düşünüyorum

Aynı şehirden sipariş verirseniz navlun ücreti azda olsa düşüyor, bilginize. Bir tanesi için $ 15 öderken ikisi için $ 25.- ödüyorsunuz.
    Amaç navlundan tasarrfuf değil elbette, bir başka Sportage sahibi ile tanışmak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lebsan

sn celebic çok güzel güle güle kullanın. fotolarını koyunca görelim almayı düşünüyorum

Aynı şehirden sipariş verirseniz navlun ücreti azda olsa düşüyor, bilginize. Bir tanesi için $ 15 öderken ikisi için $ 25.- ödüyorsunuz.
    Amaç navlundan tasarrfuf değil elbette, bir başka Sportage sahibi ile tanışmak

Keşke hepsi dealextreme gibi olsa.

Adamlar çinden yolluyor yanılmıyorsam kargo parası almıyorlar :)

• Fiyatı kargo dahil diye düşünün :) $ 50.- ( 95.-TL kargo dahil ) Bizimki 90.-TL'ye gelmişti.
  • sanırım burda almak istesek 200 liradan aşağı alamayız.

elektrik ustası ne kadar aldı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dennis1987

sanırım burda almak istesek 200 liradan aşağı alamayız.

Hocam yaramı deşmeyin o konuda...

Aslında basit bir iş değildi ustanın yaptığı, kapı açıldığında tüm eşikler yanıyor, kapı hareketine bağlı olarak çalışıyor. Hatta bir kısım elektriği tavandan almak zorunda kaldı. Bir araba için neredeyse 2 saate kadar çalıştılar. Benimki ilk araç olduğu için biraz adaha uzun sürdü haliyle, usta benimkinde acemilik attı. Ozan'ın ki daha kısa sürdü. Araç başına 60.-TL verdik ancak bence işin hakkı 40-45.-TL arasında bir rakamdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maminci

Arkadaşlar mitsubishi asx, 1,8 lt dizel, 116 bg 300 nm torku olan 4x4 sistemiyle geliyomuş.

1.8 ise eğer yine bir esprisi kalmıyor demekki asx in ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray156

quote:

Arkadaşlar mitsubishi asx, 1,8 lt dizel, 116 bg 300 nm torku olan 4x4 sistemiyle geliyomuş.

Çok haklısınız, yapacaklarsa bunu 1.6 litre hacimli motorlara göre yapsınlar. Bizim gibi ülkelerde saçma ötv kanunu olduğunu bilmeleri gerekirdi. Ben bu modelin çıksa bile Türkiye'ye getirileceğini hiç ihtimal vermiyorum... Bir tane bile satmaz...
  • quote:

quote:

Aslında basit bir iş değildi ustanın yaptığı, kapı açıldığında tüm eşikler yanıyor, kapı hareketine bağlı olarak çalışıyor. Hatta bir kısım elektriği tavandan almak zorunda kaldı. Bir araba için neredeyse 2 saate kadar çalıştılar. Benimki ilk araç olduğu için biraz adaha uzun sürdü haliyle, usta benimkinde acemilik attı. Ozan'ın ki daha kısa sürdü. Araç başına 60.-TL verdik ancak bence işin hakkı 40-45.-TL arasında bir rakamdı.

Merhaba Cengiz abi, elektrikçiye neredeyse mal kadar para verecektik, olsun tecrübe oldu bize...Hem de uzun zamandır konuştuğumuz tanışma işini gerçekleştirmiş olduk..Araba eşimde olduğu için ben de daha yeni söktüm bantları, ama resim çekemedim..Gerçekten şık duruyorlar, aldığımıza değdi..Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozans01

quote:

quote:

Merhaba Cengiz abi, elektrikçiye neredeyse mal kadar para verecektik, olsun tecrübe oldu bize...Hem de uzun zamandır konuştuğumuz tanışma işini gerçekleştirmiş olduk..Araba eşimde olduğu için ben de daha yeni söktüm bantları, ama resim çekemedim..Gerçekten şık duruyorlar, aldığımıza değdi..Selamlar.

Sadece karanlıkta değil günün her saatinde çok belirgin şekilde görülebiliyor ve çok hoş duruyor. Ustaya tahmimince 20.-TL fazla verdik gibi...

• Kapı eşiği kromları her araca çok yakışıyo, eski aracıma da takmıştım 4 ü 35 tl idi.
  • quote:

quote:

Ellerindeki 2011 modelleri bitirmeye çalışıyolar, sıkı pazarlık edin.

Kesinlikle ve bütün bayiilerden fiyat alın

nasıl yani bu ellerinden çıkardıkları 2011 model olamaz bu kadar.. ağustosta liste sıkıntısı bitmemişti işte o zaman oyunları açığa çıkar..

o zaman indirimli fiyattan alan arkadaşlara soruyorum aldığınız sponun model yılı kaç acaba?
  • quote:

quote:

quote:

Çok haklısınız, yapacaklarsa bunu 1.6 litre hacimli motorlara göre yapsınlar. Bizim gibi ülkelerde saçma ötv kanunu olduğunu bilmeleri gerekirdi. Ben bu modelin çıksa bile Türkiye'ye getirileceğini hiç ihtimal vermiyorum... Bir tane bile satmaz...

evet , vergiden dolayı bir eprisi olmaz ,
    ama satılma konusuna katılmıyorum ,
    kaç motor olursa olsun illa dizel olsun diye tutturan insanlar var çünkü , işte onlar alır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: özufocu

quote:

quote:

quote:

evet , vergiden dolayı bir eprisi olmaz ,
    ama satılma konusuna katılmıyorum ,
    kaç motor olursa olsun illa dizel olsun diye tutturan insanlar var çünkü , işte onlar alır bence

Hocam 1,8 litre ile 2,0 arasında 7-8K fark olursa niye 1,8 alasınız ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: nashiila

quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

arkadaşlar aramızda koltuk kılıfı kullanan var mı ?

ben bu aralar internetten hediye çekim var ve kılıf alarak kullanmak istiyorum.. bir adet sipariş vereceğim ancak kılıflar hakkında hiç bilgim yok bu kılıflar standart mı oluyor her araca uyar şeklinde bilgiler var bizim araçlara farklı gelir mi?
    saygıyla selamlar..

Kardeş bende düşündüm ama koltukların pencere taraflarında "airbag" yazılarını görünce vaz geçtim.

quote:

Aracını yeni alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullanın..

Kılıf düşünen arkadaşlar, bizlerde ön koltukların yanlarında hava yastığı olduğundan, o kılıflar milisaniyelik te olsa açılma anında geçikmeye neden olabiliyo, yaşamsal önemde olduğundan kılıf sorun olabilir.

Ayrıca bir kaza vb durmunda bazı kasko firmalaları kılıfı sorun edebiliyo.

Ön koltukların altındaki hava yastığı sensörleri, koltuğun kılıf takılması için sökülmesi sırasında zarar görebiliyor.

Bütün bunların ötesinde sonradan takma kılıflar zamanla yerinden çıkıyo, kayıyo falan derken çirkin duruyo, bence bulaşmayın.

verdiğim linkteki gibi airbag uyumlu olsa yine farkeder mi?

http://www.hepsiburada.com/Liste/irem-dido-oto-koltuk-kilifi-ortopedik-airbag-uyumlu-siyah-siyah-071/productDetails.aspx?productId=otbtc21547347&categoryId=20036977&SKU=OTBTC21547347#Gorseller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 26 Aralık 2011; 18:20:01 >

• neyse vazgeçtim gibi alınacak başka birşey arıyorum.. teşekkür ediyorum arkadaşlar.. alıpta sonradan öğrenseydim bu dediklerinizi içime otururdu kesin çıkarır atardım ne kadar uyumluda dense verdiğim üründe yine içime sinmez..
  • Merhaba arkadaşlar eski aracıma göre spo önü çok uzun ve görüş alanı kısıtlı geldi bana ön tampona mesafe sensörü taktırmak istiyorum bu işi kia bayi yaparmı yoksa dışardan alıpmı yapmak lazım bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim bu hafta yaptırmayı düşünüyorum acil...
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.