Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.711.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysaglam

quote:

Orijinalden alıntı: ozans01

Arkadaşlar gri renk almak isteyen varsa sahibinden.com da sıfır var bir tane...http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-sportage-ulukar-dan-0-km-sportage-1-6-benz-37568863/detay

Tamamen hikaye.. Bir arkadaş için aradım araç şubat teslimi diyorlar.. Öyle ilan vermişki araç hazır gibi.. Böyle bayiye

Alçaklaaar, insanların hayalleriyle oynuyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1
    zaten bu bayi söz verdiği halde 300 tl kaporayı geri vermeyen bayi değil mi?

Aynen öyle...
  • Telefonu mafya sesli biri açıyor.. Ve aynen şu ses duyuluyor ALLOO.. Bunlar bitirim mi bayimi belli değil..
  • Herkese iyi akşamlar.
    Spo'yu aldığımdan beri sürüş sırasında bir farklılık yaşıyorum.O da şu: Düz yolda,ortalama ilerleme hızı 0-20 km.arasında cereyan eden trafikte araç kendi halinde giderken duracak kadar yavaşlasa bile kendisi yol veriyor stop etmiyor,herhangi bir silkeleme falan da olmuyor,buraya kadar normal.Ne zaman ki gaza hafifce dokunuyorum hoplama yaparak hız kazanıyor. Yalnız bu esnada debriyaj kullanmıyorum.Bu hoplamayı sadece araç 0-20 km. arasındaki hızlarda ilerlerken gaza hafif dokunduğumda yapıyor.Eğer gaza biraz yüklenirsem fırlıyor sorun yok.Yada hızım fazlaysa az dokunsam da normal şekilde hızlanıyor.Ama trafik tıkalı olduğu için azar azar dokunmak gerekiyor,bu sefer de hjz kazanırken sanki benzini kesik kesik alıyormuş gibi bir hal oluşuyor.Umarım anlatabilmişimdir.Bu tip sorunla karşılaşan oluyor mu acaba, yoksa benim araçta mı bir ayarsızlık,bozukluk var.Cevaplarsanız sevinirim. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maminci

Arkadaşlar önden gelen taş vb maddelerin boyaya zarar vermesini engellemesi için kaput koruma, film vb uygulamalar var, bunları yaptıran, deneyimi olan var mı?

*********************************************************************************

quote:

Orijinalden alıntı: ysaglam

quote:

Orijinalden alıntı: cmaxghia

Beyaz Spo ma 3M marka cam filim çektireyim dedim.

Tuningdeki arkadaslar Abi yaza kadar sabret şimdi yapmayalım dediler.

Ön kaput koruma yaptırayım dedim oda 3M marka fiyatı 600 tl dediler yaza doğru görüşürüz dedim.

Ön kaput korumayı bende yaptıracaktım.. İnternette yaptığım araştırmadan sonra vazgeçtim.. Yaptıranların geneli memnun değildi.. Bir süre sonra kavlama yaptığından bahsediliyordu ve devamında aynı şeyi sil baştan yeniden yapmak gerekiyormuş..

• Merhaba arkadaşlar .. Malumumuz araçlarımızı severek aldık ve seviyoruz . Ve birtakım aksesuarlarda piyasaya sürüldü . Bunlardan biriside DVD , Navigasyon cihazları ... Bunları 1.000 ile 1.200 lira arasında satın alacakken ÇELİK MOTOR Türkiye'ye gelen bütün Navigasyon cihazlarıı satın alarak ve bunları başka kişilere satılmasını engelleyerek 2,900 TL gibi gibi bir fiyatlara servislerde satıyor . Peki biz neden 1.000 liralık malı 3 katı fiyatına almaz zorundayız .. Neden karaborsaya düşürttürüyoruz bu cihazları ? Neden cebimizden fazla para çıkmak zorunda ? Hiç bunları düşündükmü ? Arkadaşlar bu durumu kurtarmak için bir şeyler yapmamız gerek ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemihYurtbaşı

Herkese iyi akşamlar.
    Spo'yu aldığımdan beri sürüş sırasında bir farklılık yaşıyorum.O da şu: Düz yolda,ortalama ilerleme hızı 0-20 km.arasında cereyan eden trafikte araç kendi halinde giderken duracak kadar yavaşlasa bile kendisi yol veriyor stop etmiyor,herhangi bir silkeleme falan da olmuyor,buraya kadar normal.Ne zaman ki gaza hafifce dokunuyorum hoplama yaparak hız kazanıyor. Yalnız bu esnada debriyaj kullanmıyorum.Bu hoplamayı sadece araç 0-20 km. arasındaki hızlarda ilerlerken gaza hafif dokunduğumda yapıyor.Eğer gaza biraz yüklenirsem fırlıyor sorun yok.Yada hızım fazlaysa az dokunsam da normal şekilde hızlanıyor.Ama trafik tıkalı olduğu için azar azar dokunmak gerekiyor,bu sefer de hjz kazanırken sanki benzini kesik kesik alıyormuş gibi bir hal oluşuyor.Umarım anlatabilmişimdir.Bu tip sorunla karşılaşan oluyor mu acaba, yoksa benim araçta mı bir ayarsızlık,bozukluk var.Cevaplarsanız sevinirim. Saygılar.

Semih bey mrb

bu dediğiniz yokuş aşağı inerken yapıyorsa yokuş iniş destek çalışıyor demek ve otomatikman hızınızı 8 km altına çekiyor direksiyonun sol alt tarafında aşağı inen araba resmi var ve ekranda o yanıyorsa destek açık demek onu kapadığınızda yapmaz bunu diye aklıma geldi umarım budur kolay gelsin

• Teşekkür ederim Mehmet Bey, Düz yolda çok yavaş ilerlerken gaza dokunduğumda olan bir hoplama bu.Kendini toparlayana kadar hoplama devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuresem -- 30 Aralık 2010; 9:30:51 >
  • 2 gün önce benzin aldım. benzin alırken ortalama tüketimim 9.5 lt idi. (Günde ortalama 10 km kullanıyorum ve şehir içi tüketimlerim 9 ile 10 lt arasında değişiyor) benzin aldıktan sonra aracın kalan benzinle 314 km gideceği yazıyorken 22 km yol aldıktan sonra kalan benzinle yol alınacak mesafe 262 km gösteriyordu. ortalama tüketim ise yine 9.5 lt. yani 22 km yol yaptım ama kalan benzinle gidilecek mesafede 52 km fark oldu. Daha öncede bahsetmiştim benzini ilk aldıktan sonraki kalan benzinle gidilecek yol belli bir süre sonra düzeliyor. ilk 20-30 km deki değerler yanıltıcı oluyor.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-kia-sportage-oto-dvd-sistemi-2011-model-36636284/detay

Bu ilandaki kişiyle irtibat kurdunuz mu? Elinde var olduğunu söylüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: serhatcan007

Merhaba arkadaşlar .. Malumumuz araçlarımızı severek aldık ve seviyoruz . Ve birtakım aksesuarlarda piyasaya sürüldü . Bunlardan biriside DVD , Navigasyon cihazları ... Bunları 1.000 ile 1.200 lira arasında satın alacakken ÇELİK MOTOR Türkiye'ye gelen bütün Navigasyon cihazlarıı satın alarak ve bunları başka kişilere satılmasını engelleyerek 2,900 TL gibi gibi bir fiyatlara servislerde satıyor . Peki biz neden 1.000 liralık malı 3 katı fiyatına almaz zorundayız .. Neden karaborsaya düşürttürüyoruz bu cihazları ? Neden cebimizden fazla para çıkmak zorunda ? Hiç bunları düşündükmü ? Arkadaşlar bu durumu kurtarmak için bir şeyler yapmamız gerek ..

• arkadaşlar benim siyah sportage 600 km 15 günlük beyaz takas yapabilecek kimse varmı düşünenlerin bana mail yoluyla ulaşmasını rica ediyorum. araca göre farkta verilebilir.
  • arkadaşlar benim siyah sportage 600 km 15 günlük beyaz takas yapabilecek kimse varmı düşünenlerin bana mail yoluyla ulaşmasını rica ediyorum. araca göre farkta verilebilir.

• ..

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetben

..

gümüş gri olmazmı?daha az km li bir spoya kim hayır der ki?
  • Bende takıntı haline geldi birde küçük oğlum önceki araç beyazdı Ford mondeo selectiv oda beyaz olsaydı deyip duruyor olursa beyaz aynı plakayı takacam ve oğlumu sevindirecem :)))
  • mrb sayın mehmetben aracınızı henüz almışsınız zarar edip değiştirmek yerine beyaz kaplatsanız fena olmazmı yapacağınız işlem sadece ruhsata işletmek olur hemde taş,çizilme vs gibi durumlardanda kaçınmış olabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsmkvvs

mrb sayın mehmetben aracınızı henüz almışsınız zarar edip değiştirmek yerine beyaz kaplatsanız fena olmazmı yapacağınız işlem sadece ruhsata işletmek olur hemde taş,çizilme vs gibi durumlardanda kaçınmış olabilirsiniz...

bunu nasıl yapabilirim bu konu hakkında detaylı bilgi alacağım yer varmı süper bir fikir
  • quote:

quote:

mrb sayın mehmetben aracınızı henüz almışsınız zarar edip değiştirmek yerine beyaz kaplatsanız fena olmazmı yapacağınız işlem sadece ruhsata işletmek olur hemde taş,çizilme vs gibi durumlardanda kaçınmış olabilirsiniz...

bunu nasıl yapabilirim bu konu hakkında detaylı bilgi alacağım yer varmı süper bir fikir

http://www.folyoarackaplama.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

quote:

quote:

http://www.folyoarackaplama.com/

şimdi siz yazarken bende o siteyi inceliyordum çok mat kötü bir görüntü çıkmış :((

beyaz takasa girecek arkadaşlar iletişime girmenizi bekliyorum..

• firmadan firmaya kaplama kalitesi değişim gösterebilir detaylı bi araştırma yapın derim ben...sonra kararınızı verirsiniz tabi yinede takas düşünen olursa durmayında derim
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.