DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar
26.590
Cevap
177
Favori
2.218.723
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Kia >> Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      quote:

Orijinalden alıntı: ozans01

Evet, sahibinden.com a ilan vermiştim 1 günde en az 100 kişi aradı çok bunaldım hemen kaldırdım.Bir dostuma sattım, ama Spom gelene kadar bende kalması şartıyla...iyi akşamlar

Harika, iyi bir arkadaşmış. Sizede iyi akşamlar...
      |
      |

En buyuk savas, cahillige karsi yapilan savastir
    • Yüzbaşı
      427 Mesaj
      24 Aralık 2010 17:40:29
      quote:

Orijinalden alıntı: bülent15

adres değişikliği için elektrik faturası veya muhtardan ikametgah ilmuhaberi falan gerekmiyor bulunduğunuz yerin nüfus müdürlüğüne müracaatınız ile istediğiniz adrese ikametgahınızı aldırabiliyorsunuz plaka için ise çok özel harf grupları hariç bir bağış talep edilmiyor

Hangi şehirden bahsediyorsunuz?İstanbul için ben kendi hikayemi yazdım. "NSY" çok özel bir harf gurubuna girer mi sizce?...
      |
      |

KIA Sportage 1.6 - Kurşun Gri - 2011
      OPEL Corsa 1.4 Otomatik - Enjoy - Su mavisi - 2012
    • Yüzbaşı
      427 Mesaj
      24 Aralık 2010 18:46:41
      Bazı arkadaşlar tam vakıf olmadıkları konular hakkında insanı yalancı durumuna düşürecek yorumlar yapıyorlar.Sonradan da yazdığımızı ispatlayacağız diye göbeğimiz çatlıyor.İkametgahın yalnızca nüfus müdürlüğünde değiştirilmesi diye birşey söz konusu değil.Orada yapılan, artık herşey T.C. numarası üzerinden takip edildiği için ikametgahın nüfus müdürlüğünde güncellenmesi meselesi.Gene oraya da giderken elinizde muhtarlıktan alınmış nakil kağıdının olması gerekiyor.Muhtarliğin da nakil yapabilmesi için naklinizi aldıracağınız adresin ya tapusunu ya da kira kontratını ibraz etmeniz icap ediyor.Yoksa "ben adresimi değiştirdim ver bana şurdan bi ikametgah" denmiyor.Bilmem anlatabildim mi?Saygılar.
      |
      |

KIA Sportage 1.6 - Kurşun Gri - 2011
      OPEL Corsa 1.4 Otomatik - Enjoy - Su mavisi - 2012
    • Teğmen
      116 Mesaj
      24 Aralık 2010 18:57:11
      dağ araçı
      |
      |

• Yarbay
      3661 Mesaj
      24 Aralık 2010 19:09:34
      quote:

Orijinalden alıntı: kemalsarı

dağ araçı

Amacınız post kasmak mı, araç ile dalga geçmek mi?
      |
      |

VW Tiguan 2012 S&S Dsg
      Babanın fazileti çocukların servetidir.
    • Yüzbaşı
      701 Mesaj
      24 Aralık 2010 21:08:59
      iyi akşamlar
      orjinal aksesuar seçenekleri nelerdir sorusuna en iyi yanıt hollanda kia sitesinde en azından maliyetler ve seçenekler konsunda fikir vermek adına ilginç gelebilir. herhalde ülkemizede bu aksesuarlardan biraz yollarlar. unutmadan bir bilgi daha renk seçeneklerini gerçeğe en yakın bu sitede gördüm. Türkiyeye girmeyen renklerde burda mevcut. onun linkide aşağıda Hollanda için en düşük versiyon 7 yıl garanti ve 22950euro ile başlıyor bu donanım bize göre haliyle daha düşük xtra isimli bize benzer donanim xecutive isimli ve 25270 euro. Kıa en azından fiyat konusunda adil davranmış.
      Bu arada 1250 km deyim. Ankara ümitköy civarı yoğun olmayan trafikte ortalamam aracın yazdığı 8.5lt/100km üstlerde üstadların belirttiği gibi araç vites boş ken GDI dan dolayı daha çok yakıt tüketiyor. sanırım tüketimi fazla olan arkadaşlar araç kullanmaktan değil trafikte bekleme dur kalk yapmaktan daha çok harcıyorlar diye düşünüyorum. selamlar....
      http://www.kia.nl/Model...ia-Sportage/Accessories/
      http://www.kia.nl/Modellen/Kia-Sportage/

düzeltme fiyat ve model detay
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

İstanbul,Lefkoşa, Paris, Barcelona, Oslo, Stockholm, Amsterdam, Roma, Floransa, Brüksel, Brugge, Moskova, Budapeşte, Viyana, Prag Lizbon, Riga, New York, Orlando, Kopenhag, San Francisco, Las Vegas, Los Angeles, Boston, Chicago, Washington DC, Munih, zurih, luzern, cenevre, Lyon
    • Çavuş
      79 Mesaj
      24 Aralık 2010 23:59:43
      quote:

Orijinalden alıntı: INSMUHHAKAN

Alıntıları Göster

ebay'dan bahsettiğiniz ürünü almak için PayBal'a da üye olunması gerekiyor. Güvenlimidir sizce?

Urunu paypalı bilmediğim için paypalsız aldım.Ebay e de derdimi anlatmak için epey yazıştım çünki ebay kendine yapılan bir hatayı kabul etmiyor.Uyelik bir giderse ne olursa olsun affetmiyor.
      Paypal a uye olun boyle daha rahat alışveriş oluyor ben garantinin sanal kredi kartını kullanıyorum paypala uye olurken bu kredi kartı numarasını verdim alacağım ürün kadar limit artırıp boyle kullnıyorum.Zaten paypal ust duzeyde guvenlik sunuyor.
      |
      |

****İLKLERDEN_ KİA SPORTAGE GDİ BEM BEYAZ [ .. HL 444] ****
    • Teğmen
      185 Mesaj
      25 Aralık 2010 00:42:26
      Bagaj havuzum geldi. Yerine yerlestirdim fena olmadi. Alismak lazim. Zamanla daha iyi oturur yerine. Renk siyah ustunde herhangi bir yazi yok. Tavsiye ederim
      |
      |

Akrep sokar Ateş yakar.Bu ikisinin arasındaki sadece basit bir kafiyemidir?
    • Binbaşı
      1690 Mesaj
      25 Aralık 2010 00:53:17
      araçlarınız hayırlı olsun gerçekten çok güzel bir araç
      |
      |

Opel Corsa 1.2 Enjoy spor paket
    • Çavuş
      49 Mesaj
      25 Aralık 2010 10:04:14
      Arkadaşlar selamlar,
      Servise lastik paspas geldiğini söylediler, hemen bakmaya gittim, fiyatı 60 TL, yerli imalat, önler çok iyi ayarlanmış, ancak arkada ortadaki hafif çıkıntılı kısmı örten parça yine yok. Öyle olunca da bir avantajı kalmıyor. Çözümü kendimiz üretmek durumundayız.
      Daha önce bu başlıkta paspas konusu konuşulmuştu, ama sonuca bağlanmamıştı sanırım. Bu arada universal paspaslardan alarak kullanan ve memnun kalan var mı acaba? Önereceğiniz bir marka-model olursa biz de temin etme yoluna gitsek.
      İyi günler.
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      25 Aralık 2010 10:16:16
      Arkadaşlar Selam hepinize.

Yeni üye biri olarak sadece okuycu olarak takip ediyordum.Güzel yazılarınızdan okuyordum. Kia sahibi biri olarak artık bir konuda birlik olunmasını tavsiye ve talep edeiyorum.

Arkadaşlar yeni spo için naviagasyonlu .tv li müzük sistemi taktırmak istedim ve bunun için araştırma yaptım.Bizim araçlara uygun olarak ta NECVOX markanın orijinal gibi türkçe menü dahil olduğunu gördüm. Doğu bank gibi yerlerde 1200-1300 tl arasında fiyatla satılıyor.

Ben bu üründen sipariş verip anlaşmıştım. Bu ürünü alırken çelik motor bu ürünlerin satışına engel olmuş ve hepsine bana satacaksın diye bu firmaya mecburiyet koymuş. Sonuç olarak alamadım. Şu anda kia servisleri bu ürünü 2500-3000 tl arası bir fiyatla takmaya başlamış.

Sizlerden ricam hep beraber böyle bir karaborsa yaptığından dolayı Çelik motora kınama mesajları atalım kınayalım. 1000 tl lik ürünü 3000 tl ye taktırmak vijdansızlık olsa gerek . X35 hyundai için hiç bir engel yok onlar aynı fiatattan doğu banktan alabilirler ama biz çelik motorun ambargosounda kaldık malesef.
      Satan firmalara da söylenen bizden hariç taktıranın araç garantisini kaldıracağız diye de tehdit etmişler. Ben bilgisayar firması olarak müşteriye böyle bil engel koysam müşteri kanuni haklarını kullanarak işyerimi bile kapattırır. Bence bu garanti hikayesine inanmak istemem fakat bunun yolu böyle tehdit olmamalı.
      Bu konudan dolayı Çelik motor başımıza daha ne engel açacak diye merak ediyorum böyle bir ithalatçıdan araba aldığıma pişman oldum aracımız altın bile olsa bize yapılan bu zülmu kabul etmek çok zor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      595 Mesaj
      25 Aralık 2010 10:31:05
      quote:

Orijinalden alıntı: jp

Arkadaşlar Selam hepinize.

Yeni üye biri olarak sadece okuycu olarak takip ediyordum.Güzel yazılarınızdan okuyordum. Kia sahibi biri olarak artık bir konuda birlik olunmasını tavsiye ve talep edeiyorum.

Arkadaşlar yeni spo için naviagasyonlu .tv li müzük sistemi taktırmak istedim ve bunun için araştırma yaptım.Bizim araçlara uygun olarak ta NECVOX markanın orijinal gibi türkçe menü dahil olduğunu gördüm. Doğu bank gibi yerlerde 1200-1300 tl arasında fiyatla satılıyor.

Ben bu üründen sipariş verip anlaşmıştım. Bu ürünü alırken çelik motor bu ürünlerin satışına engel olmuş ve hepsine bana satacaksın diye bu firmaya mecburiyet koymuş. Sonuç olarak alamadım. Şu anda kia servisleri bu ürünü 2500-3000 tl arası bir fiyatla takmaya başlamış.

Sizlerden ricam hep beraber böyle bir karaborsa yaptığından dolayı Çelik motora kınama mesajları atalım kınayalım. 1000 tl lik ürünü 3000 tl ye taktırmak vijdansızlık olsa gerek . X35 hyundai için hiç bir engel yok onlar aynı fiatattan doğu banktan alabilirler ama biz çelik motorun ambargosounda kaldık malesef.
      Satan firmalara da söylenen bizden hariç taktıranın araç garantisini kaldıracağız diye de tehdit etmişler. Ben bilgisayar firması olarak müşteriye böyle bil engel koysam müşteri kanuni haklarını kullanarak işyerimi bile kapattırır. Bence bu garanti hikayesine inanmak istemem fakat bunun yolu böyle tehdit olmamalı.
      Bu konudan dolayı Çelik motor başımıza daha ne engel açacak diye merak ediyorum böyle bir ithalatçıdan araba aldığıma pişman oldum aracımız altın bile olsa bize yapılan bu zülmu kabul etmek çok zor.

|
      |

• Binbaşı
      1822 Mesaj
      25 Aralık 2010 10:52:44
      quote:

Orijinalden alıntı: kemal020

Arkadaşlar selamlar,
      Servise lastik paspas geldiğini söylediler, hemen bakmaya gittim, fiyatı 60 TL, yerli imalat, önler çok iyi ayarlanmış, ancak arkada ortadaki hafif çıkıntılı kısmı örten parça yine yok. Öyle olunca da bir avantajı kalmıyor. Çözümü kendimiz üretmek durumundayız.
      Daha önce bu başlıkta paspas konusu konuşulmuştu, ama sonuca bağlanmamıştı sanırım. Bu arada universal paspaslardan alarak kullanan ve memnun kalan var mı acaba? Önereceğiniz bir marka-model olursa biz de temin etme yoluna gitsek.
      İyi günler.

Aracın orjinalindeki hali paspaslar hem yazın hem kışın kullanışlı olmuyo, ben geçen hafta aldım, markasını bilmiyorum ama alırken işçiliğine ve özellikle de kokmamasına dikkat ettim, kaydırmaz yerlerin takıldığı deliklere kadar ince işçilikle yapılmış, arka orta kısmı kapatan parçası da var üstelik, 64 tl fiyat, aldığım ürünün yanında 20-25 tlye diğer çeşitler de vardı ama inanılmaz lastik kokusu vardı beleş olsa alıp araca koyamayacağınız türden yani..
      |
      |

'Ülkeyi idare edenler saygılı ve erdemli olmalılar. Rüzgar estiğinde otları nasıl kendi yönüne eğerse, onların bu nitelikleri de egemen oldukları halkı o yöne döndürür'
      Konfüçyüs
    • Yüzbaşı
      595 Mesaj
      25 Aralık 2010 11:32:43
      quote:

Orijinalden alıntı: maminci

Alıntıları Göster

Aracın orjinalindeki hali paspaslar hem yazın hem kışın kullanışlı olmuyo, ben geçen hafta aldım, markasını bilmiyorum ama alırken işçiliğine ve özellikle de kokmamasına dikkat ettim, kaydırmaz yerlerin takıldığı deliklere kadar ince işçilikle yapılmış, arka orta kısmı kapatan parçası da var üstelik, 64 tl fiyat, aldığım ürünün yanında 20-25 tlye diğer çeşitler de vardı ama inanılmaz lastik kokusu vardı beleş olsa alıp araca koyamayacağınız türden yani..

E nereden aldığınızı da yazsaydınız bari, bir de resimlerini koysaydınız daha aydınlatıcı olurdu..iyi günler
      |
      |

• Binbaşı
      1822 Mesaj
      25 Aralık 2010 11:45:54
      quote:

Alıntıları Göster

E nereden aldığınızı da yazsaydınız bari, bir de resimlerini koysaydınız daha aydınlatıcı olurdu..iyi günler

Kardeş bir avm den aldım, her yerde var zaten, fotoğraf çekmedim ama.
      |
      |

'Ülkeyi idare edenler saygılı ve erdemli olmalılar. Rüzgar estiğinde otları nasıl kendi yönüne eğerse, onların bu nitelikleri de egemen oldukları halkı o yöne döndürür'
      Konfüçyüs
    • Yüzbaşı
      595 Mesaj
      25 Aralık 2010 11:52:31
      quote:

Alıntıları Göster

Kardeş bir avm den aldım, her yerde var zaten, fotoğraf çekmedim ama.

Ankara da mıydınız?
      |
      |

• Binbaşı
      1822 Mesaj
      25 Aralık 2010 11:58:04
      quote:

Alıntıları Göster

Ankara da mıydınız?

Hayır.
      |
      |

Konfüçyüs
    • Yüzbaşı
      595 Mesaj
      25 Aralık 2010 12:35:48
      quote:

Alıntıları Göster

Hayır.

Ser verip sır vermediniz hani..
      |
      |

• 25 Aralık 2010 18:11:19
      Tüm Spo alanlara ve alacaklara selam,

Bizim de gönlümüze bu araç düştü. Bayilerde son durum nasıl bilen var mı? Forumu takip eden Kia'da çalışanları da bilgilerini paylaşabilirlerse çok mutlu oluruz. Ancak 10 Ocak civarı param hazır olacak.
      Çok uzarasa 2.elden birilerinden alabilirim.

Sahibinden.com'da Hatay'daki arac uzun zamandır satılmadı. Belki bana kısmettir Fakat henüz aramadım. Sıfır durumunu öğrenip ona göre harekete geçeceğim.

Sahibinden.com'daki aracın ilanı kalkmış, stamış olabilir. Dün akşam duruyordu. 12.000 kişi bakmış satılmamış derken. Neyse alana hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Binbaşı
      1822 Mesaj
      25 Aralık 2010 18:19:05
      quote:

Orijinalden alıntı: haliltaga

Tüm Spo alanlara ve alacaklara selam,

Bizim de gönlümüze bu araç düştü. Bayilerde son durum nasıl bilen var mı? Forumu takip eden Kia'da çalışanları da bilgilerini paylaşabilirlerse çok mutlu oluruz.
      Çok uzarasa 2.elden birilerinden alabilirim.

Sahibinden.com'da Hatay'daki arac uzun zamandır satılmadı. Belki bana kısmettir Fakat henüz aramadım. Sıfır durumunu öğrenip ona göre harekete geçeceğim.

Sıfır isterseniz bekleme süreleri hiç iç açıcı değil, dün öğrendim passata mart ayına sıra veriyolarmış, millet bir yerlerde gömü mü buldu?
      |
      |

Konfüçyüs
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.