Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.711.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sportageların full olanların arkasında eco dinamik yazıyo, diğerlerinde yazmıyo, full olan ve olmayanların motorları farklı mı, bu eco dinamik olunca noluyo ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: esefpekyurek

Hocam en son servise gittiğimde SAtış Müdürü en geç 2018 haziran da aracın satışa çıkacağını söyledi.

Cıksa ne olur, fiyatı 150den baslar.

Bakin Vitara dizele 150bin TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinli gdi comfort 95 den basliyor,dizelde maximum 20.000 lira farketse 115 den baslar diyorum ben,tabii consept plus 130 140 civarina cikabilir,tahmini sadece

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Hocam bana söylenen fiyat concept Plus için ortalama 125-135 bin TL bandında olacağı. Ama o zamanki kur ne olur ona göre de fiyatlar ne mertebede olur bir şey söyleyemem. Ama gelipte concept plus ı 150 ye verirse şu anki fiyattan kimse yüzüne bakmaz. 3 Hafta önce Passat 1.6 TDI otomatik 147 ye aldım çünkü sıfır ( impresion paket )
  • quote:

Hocam bana söylenen fiyat concept Plus için ortalama 125-135 bin TL bandında olacağı. Ama o zamanki kur ne olur ona göre de fiyatlar ne mertebede olur bir şey söyleyemem. Ama gelipte concept plus ı 150 ye verirse şu anki fiyattan kimse yüzüne bakmaz. 3 Hafta önce Passat 1.6 TDI otomatik 147 ye aldım çünkü sıfır ( impresion paket )

Şuan Dustrr dizel otomatik Blackshadow 100bin TL

Martta yenikasasi icin 115bin TL öngorüluyor.

Sportageyi 120ye verseler Kia bayilerinin sabahlara kadar acık kalmasi gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 25 Aralık 2017; 11:50:45 >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Valla hocam kimse kusura bakmasın ama 100 bin Duster verilir mi artık orası kişisel bir durum. 123 Bin TL ye Kia niro var Hibrit, ne bilim Octavia var. 124 bine daha düne kadar Qasqai 1.6 dizel otomatik Skypack vardı. Şirkete Dacia aldık araba 30 bine geldi ve her yerinden ses gelmeye başladı.
  • quote:

Valla hocam kimse kusura bakmasın ama 100 bin Duster verilir mi artık orası kişisel bir durum. 123 Bin TL ye Kia niro var Hibrit, ne bilim Octavia var. 124 bine daha düne kadar Qasqai 1.6 dizel otomatik Skypack vardı. Şirkete Dacia aldık araba 30 bine geldi ve her yerinden ses gelmeye başladı.

Hocam, Niro 123binken Duster 80bindi.

Suan Niro 140bin liradan basliyor.

Şuan 100bin veren tabiki yoktur Dustera, liste fiyayina 10500 TL indirim yapiliyor Dusterda.

Ama yeni kasasinin 100un altinda olmayacagi kesin.

Stelik Mart ayinda Duster 115 iken, Niro falan dediginiz araclar 160ı da gecer.

Surekli artiyor fiyatlar.

•  Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar

merhaba
    2017 sportage arka iç stop kırıldı.
    fiyat konusunda bilgisi veya tahmini olan var mı?

servis dışında bir alternatifim var mı sizce?

• Sportage 1.6 aracına prins vsı2 otogaz sistemi taktıran var mı arkadaşlar 25-30krş yaktığı söyleniyor doğru mu?
  • Merhaba. 2017-18 sportage da ekstra güvenlik donanımları çarpışma önleme şerit takip vb. hangi pakette standart? Listede en yüksek donanım premium turbo görünüyor ama onun donanım listesinde yok. Tucson da elite plus pakette var. KİA da bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esatgelmedi -- 6 Ocak 2018; 21:33:1 >
  • Gt line prestige en full olanıdır.

Ancak artık sıfır olarak satışı yok görünüyor.

Yolunmuş kaza döndü sportge

Önceden donanım için alınırdı. Şimdi o da bitti.

• 2013 sportagemizde romano lpg karma sistem var taktırdımız servis aradı yeni beyin takabileceklerini bunu takınca aracın sadece lpg yakacağını söyledi. Deneyen bilgisi olan var mı acaba bir de sportagelerinin subapları magnezyum mu bilen varsa sevinirim

• 177 bg turbolara LPG takiliyor mu arkadaslar? Bayi takildigini soyluyor..30-35 kurus yakarmis boylece varmi bilginiz?

•  Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar 2015 1.6 GDI PREMIUM KULLANICISIYIM YENI ALDIM ARABAYI. LPG KULLANAN ARKADASLAR MOTOR PERFORMANSINI DUSURMEYEN ONERDIGINIZ LPG VARMI. IZMIRDE NERDE YAPTIRABILIRIZ.TSKLER

• Ankaragücü0666 A kullanıcısına yanıt
    Sıvı sistem tak performans bile katar
  • hangi marka onerirsin 4 5 bin civari butce ayiranilirim

• Arkadaşlar merhaba

2015 model bir sportage almayı düşünüyorum. Yılda en fazla 10000 km yol yaparım. Araç çok hoşuma gidiyor yine de benzin olarak üzer mi acaba bizi. LPG için bazı yerlerde hiç önermiyorlar benzin çok sorun olursa taktırırım diyordum.

Sizlerin yorumlarına ihtiyacım var.

Teşekkür ederim
  • Arkdaslar Premium Turbo dene donanimda bazi araclar 17, bazilari 19 jant.

Bu araclar turbo olanlar) 19 jant olarak gelmiyor muydu normalde.

Nedir bu işin dogrusu?

• quote:

Orijinalden alıntı: okko

Arkadaşlar merhaba

2015 model bir sportage almayı düşünüyorum. Yılda en fazla 10000 km yol yaparım. Araç çok hoşuma gidiyor yine de benzin olarak üzer mi acaba bizi. LPG için bazı yerlerde hiç önermiyorlar benzin çok sorun olursa taktırırım diyordum.

Sizlerin yorumlarına ihtiyacım var.

Teşekkür ederim

Beraber hesaplayalim..sportage 11.12 lt yaktirirsin gaz pedalınin altında yumurta var gibi basarsan.normal kullanım 13lt felan.(otomatik)

1.2 qasqai yada vitarayi alirsan yakıtı ekonomik suvlar bunlar...benzinli model seçtim..arabaların sadece yakıtını kiyasliyoruz.ortalama 8 lt yakar.sportegi kullandığın gibi kullanırsan..yumurta var gibi kullanırsan 7 lt de..normal kullanımları hesap ediyoruz..

10000 km de.spo da 1300 tl yakıt

Qq ve vitarada 800 lt yakit tukettin yılda

500 litre yakıt 5.60 suanki kurdan.2800 tl yıllık fazla yakıt tüketirsin

aylık 230 fazla yakıt koymazsa alınabilir...

Vitarayi ile sponun mtv aynı...qq yıllık 500 tl az vergisi var

Vitara nin yıllık bakımı 450 tl civarı..qq nin 700 800..sponun bilmiyorum.oda 450 civariysa mtv bakım maliyetleri ayni ucununde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 11 Şubat 2018; 13:51:50 >

• Vitarayla falan CSUVlari kiyaalamayin. Vitaranin arkasina 3 kisi oturmazsiniz. Ic malseme kalitesi Dusterdan kotü.

Vitarayla test surusu yapmadan "Vitara dusunuyorum" demeyin.

• 
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.