Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1333. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.711.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Sıfır değil 2. El :) Öyle bir durum olsa eldekini 75 e satar üstüne kredi çeker alırım :D

Sabredilirse 115 civarlarında bulunabilir diye düşünüyorum. Yalnız dikkatimi çeken bir husus; neden metalik siyah tercih edilmiyor ? Bence muazzam yakışıyor bu araca. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada 2015 1.6 DCI xtronic platinum premium xtrail ilanları mevcut. 2016 prestij ile benzer rakamlarda. Siz olsanız ne düşünürsünüz ? Biraz aklım kaymadı değil çünkü tüp takmak için 6 - 9 k TL arası bir rakam gözden çıkarmak gerekiyor sanırım.

• Dizel olduğundan x-trail mantıklı.

• Teşekkürler üstat. Sanırım Sportage alacağım. Malûm sitede 1 aydır satış analizi yapmaya çalışıyorum; ortalama satış hızı 26 gün. Compact ve benzinli bir SUV için gayet iyi bir süre.

• merhaba arkadaslar . 2016 concept plus ile 2017 premium arasında fark varmı acaba ?

maksimum 95.000 tl bir butcem var,düsük km li temiz bir 2016 concept plus düsünüyorum tavsiye edermisiniz ?
  • Herkese merhabalar. 2012 benzinli-comfort plus aracıma en nihayet navigasyon taktırmaya karar verdim (yan basamak da alabilirim, bilemiyorum). Neyse, sorum şu arkadaşlar:
    Hangi marka navigasyon cihazını önerirdiniz? Ve en ucuz yolla nereden alabilirim?
    2500tl gibi bir toplamim var.... gomecem araca.....iç işleri bakanımdan izni kaptım :)

aksesuar için varsa başka önerileriniz, paylaşımın lütfen.

Şimdiden sagolsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antepli1927

Herkese merhabalar. 2012 benzinli-comfort plus aracıma en nihayet navigasyon taktırmaya karar verdim (yan basamak da alabilirim, bilemiyorum). Neyse, sorum şu arkadaşlar:
    Hangi marka navigasyon cihazını önerirdiniz? Ve en ucuz yolla nereden alabilirim?
    2500tl gibi bir toplamim var.... gomecem araca.....iç işleri bakanımdan izni kaptım :)

aksesuar için varsa başka önerileriniz, paylaşımın lütfen.

Şimdiden sagolsun.

Carvocal firmasının ürünleri var. Sitesinden bakabilirsin.
  • Evet arkadaşlar,

Artık benzin olayı canıma sıkmaya başladığından dolayı Tüp taktırmaya karar veriyorum sanırım ama halen sanırım. Yada başka model dizel alacağım. Biraz kararsız kaldım.

Öncelikle marka önerisi olan var mı ? Araç ganatili olduğu için garanti ile ilgili osrun olduğunda arkamda duracak marka olması gerekli. Olgun oto, landirenzo takıyor ve ekstra bir ücretle aracın garanti süresince arkanda duruyormuş tabi ne kadar doğrudur bilemem daha yeni araştırmaya başladım. Sıvı sistem iyi hoşta aklım sıralı sisteme de kaymıyor değil

2. konu ve benim için en önemlilerinden, kullanan arkadaşlar STEPNE olayını nasıl hallediyorlar. Koca lastiği bagajda taşıyacak halim yok. Stepne yerine Tüp takılıyor sonuçta, dolma lastiklerde aynı yeri kaplıyor neredeyse. Lastik tamir kiti ise ne kadar işe yarıyor bilemedim.

Şimdiden teşekkür ederim
  • LPG takılınca Çelik motor garanti vermiyor. Landirezonda takılsa aynı olucak bu yüzden. Hem motorun hava yakıt karışım doğasını bozmadan Sıvı sistem takılması lazım. Karma sistem bu araç için uydurma sistemdir bilginiz olsun.

Stepne tabikide bagajda gezecek.Uzun yolda stepne bagajda gidiyoruz. Lastik tamir kitide var ama yarılmış bir lastik olduğunda ne halta işe yarar bu da soru işareti. Biz bunu çok eşya olduğunda Port bagaj ile çözdük :)
  • Arkadaşlar Merhaba
    2015 model SPO silecek lastigi verimli silmiyor. Değiştireyim dedim. Ankara OPAL (tüm seti satiyor) 2 ön silecek set icin 240 + KDV dedi
    Komple seti değiştirmeye gerek yok sadece lastikleri değiştireyim diyorum.
    Öneriniz ne olabilir netten falan?
    Hiç değiştirdiniz mi silecek (lastik) ???

Selamlar
  • c a g a t a y kullanıcısına yanıt
    Arkadaş 10 liralık silecek. Gir bi oto tuning aksesuarcıya değiştirt. Sol 65 sağ 50 cm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Arkadaş 10 liralık silecek. Gir bi oto tuning aksesuarcıya değiştirt. Sol 65 sağ 50 cm

Abicim emsaj yazarken herkesi KENDİN GİBİ SANARAK yazma
    Mesaj yazan "hayatında hic sielcek değiştirmemiş" biri olabilir
    Sen ayda 3 silecek değiştiriyor olabilirsin
    Muz Silecek diye bişey çıkmış? Tavsiye eder misiniz? Bilmiyorum mesela?

Lütfen kahvehane/yada okul kantininde konsuur gibi yazmayın

Sevgiler
  • c a g a t a y kullanıcısına yanıt
    Eğer siz araba kullanıyorsanız ve ehliyetinizde varsa arabanın neler değişip değişmediği ne kadar olduğunu nerde satıldığını BUNLARI BİLMEK ZORUNDASINIZ!... Benim tarzım böyle beğenirsin beğenmezsin işine gelirse. İyi günler

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için, ama şu LPG olayına halen ısınamıyorum nedense. Stepnenin gitmesi zaten baya canımı sıkıyor. allah korusun uzun yolda giderken lastik bir parçalansa, arabada ufak bebek var, rezil olur kalırız. Bu konu beni baya rahatsız ediyor. Mini Stepne alsam oda yer kaplıyor. Yoksa şimdiye kırk defa Tüp taktırmıştım. O açıdan dizel aracada bakmıyor değilim.
  • Biz Stepne durumu böyle. Port bagaj alacaksınız diğer şeçenek olarak

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Aslında bu mini stepnelere yoğunlaştım biraz. Baya sağlam duruyor, adamlar güzel sağlam ürün yapmışlar. Hoşuma gitti.

Lpg konusunda Sıvı sistemi de Sıralı sistemide araştırdım. Sıvı sisteme kullanıcılardan pek olumsuz yorum okumadım ancak bazı tanıdık ustalara sorduğumda, sıvı sistem halen bilinmiyor bu nedenle beklemede kalmak mantıklı diyor, bu nedenle sıralıyı öneriyorlar. Zaten arada baya bir fiyat farkı var ve onuda amorti etmesi biraz sürer. Prins den sadece 1 yere sordum ve teklif aldım. Sıralıya 5500 gibi bir rakam söylenirken, Sıvı sisteme 9000 gibi bir rakam söylediler. Yani 10 bin Lpg ye vereceğime üzerine 15-20 daha koyar gider Dizel sıfır bir araç alırım dedim. Maşallah arkadaşlar baya uçmuşlar. Markada , BRC, landirenzo, Prins gibi markalara bakıyorum şu anda. ama tabi burada ustada baya önemli faktör. Eğer önerebileceğiniz sağlam bir usta varsa önerecek arkadaşlar bana DM den atarsa çok memnun olurum.

• Karma sistemi UNUTUN!... Arabanız direk enjeksiyonlu motor. Bu motor yakıt deposundan yakıt çıkar yüksek basınç benzin pompası gönderilir bu pompa yüksek sıkıştırma ile yanma odasında enjektöre gönderir ve hava yakıt karışımı silindir içerisinde yapılmış olur. Ama karma sistem normal bir honda motoruna lpg yapıyormuş gibi yapılır. Hava yakıt emme manifoldunda gerçekleşir buda direk enjeksiyonlu motorun doğasına ters. Size kalmış hangi marka sıvı sistem takmak ama fiyatlar.
    Marjet 4500-5000 lira
    Prins 8-9 bin lira
    Zavoli Brc 8-9 bin lira

• İkinci el otomatik GDİ Plus bakiniyorum ama malum sitede fiyatlar 72.000TL seviyelerinden basliyor.

Malum artislar sebebiyle fiyatlarin gecmis senelerle pek alakasi yok.

Ne dersiniz, halen bu rakamlara alinabilir bir aracmidir?

• Arkadaşlar merhabalar aralık ayında kia sportecg almak ıstıyorum.otomatık alicam limitim 120 bin. Ne alayım olumlu olumsuz yanlarını belirte bilecek arkadaş var mı? Sımdıden teşekürler

• 2013 Sportage satsam yerine ne alicam bilemedim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.