Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.711.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arazide Sportage'ın 4 çekeri bile iş yapmaz.
    Bir teker boşa dönerse, tüm güç ona aktarılır, olduğunuz yerde kalırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.. Ben de sportage almayı düşünenlerdenim. Konuştuğum bir arkadaş aklımı karıştırdı. lpg uyumunun tam olmadığını ve bu nedenle kısa sürede sorun çıkarabileceğini söyledi. böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda? Br de 2014 premium ile 2015 premium arasında ne gibi farklar var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanderya22

Arkadaşlar merhaba.. Ben de sportage almayı düşünenlerdenim. Konuştuğum bir arkadaş aklımı karıştırdı. lpg uyumunun tam olmadığını ve bu nedenle kısa sürede sorun çıkarabileceğini söyledi. böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda? Br de 2014 premium ile 2015 premium arasında ne gibi farklar var?

http://forum.donanimhaber.com/m_42257295/mpage_410/tm.htm
  • ozkanderya22 kullanıcısına yanıt
    Şuan gdi motor için en iyi LPG sistemi LPDI....

kesinlikle sorun yaşamazsınız. Fakat iyi bir bayiide montaj işlemi yaptırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu start stop olayını nasıl kapatabiliriz. Uzun süreli ışıklarda faydalı ama dur kalk yaparken sıkıntı veriyor çok.

• Arkadaşlar bende 2012 benzinli sportage var. Depoyu doldururken pompa 170 tl civarında sürekli atıyor anlayamadım. Bilgisi olan varmı acaba...

• Bende bir kere fulledim. Nerdeyse hic benzin yoktu. 47.360 lt benzin aldı. 205 TL odedim . benzin litre fiyatı 4,33. Kılavuzda 58 litre diyor ama 48 lt aliyor. Bazen de pompadan pompaya fark ediyor. Mesela 2 gün önce en az 100 TL alır dediğim depo 82 TL aldı ve otomatik pompa attı. Zorlayarak daha 8 TL koydurdum toplam 90 a başladım :)

• Bağladım :)

• Benim depo 65 litre alıyor..170 de pompa attığı zaman pımpacı elle 100₺ daha dolduruyor.. Anlayamadım 😔

• Arkadaşlar pompa attıktan sonra yakıt doldurmaya devam etmeyin.

Hele ki sıcak havalarda sonradan eklediğiniz yakıt tahliyeden dışarı atılacaktır. Bu nedenle kışın pompa atana kadar doldurabilirsiniz ama yazın yani sıcak havalarda depoyu ağzına kadar doldurup, paranızı sokağa atmayın...
  • Arkadaşlar kia ailesine yeni katıldım bu fiyata gayet şık keyifli bir aile arabası donanım derseniz çok iyi 2014 model concept plus 2şubat 2015de 71000 tl ye +navigasyon + boyakoruma + paspaslar yanında eşantiyon aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihh_2002

Arkadaşlar kia ailesine yeni katıldım bu fiyata gayet şık keyifli bir aile arabası donanım derseniz çok iyi 2014 model concept plus 2şubat 2015de 71000 tl ye +navigasyon + boyakoruma + paspaslar yanında eşantiyon aldım

otomatikmi ? bende 2015 concept plus otomatik için 74.500 fiyat aldım.(extralar yok).siz nerden aldınız ?2014 model kalmadı diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: spasmx

Premium 2014 lerde led stoplar vardı. Onu görmüş olabilirsiniz.

dostum merhaba.2014 concept plus otomatik varmı elinizde ?
  • bize_heryer_trabzon B kullanıcısına yanıt
    79.500 e alırsın istanbulda :) altına zorlama inmez ötv yatmıo :)
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    2014 model sportage kalmadı. tüm paketleri satıldı.
  • merhaba, bende bu aralar sportage alma planları yapıyorum. bir sorum olacak 2013 ile 2014 plus otomotik modellerinde donanım olarak bir fark varmı? cevaplarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz. şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar 2015 sportagem var.Beyaz renk.Aracın boyasında simler var sedefli beyaz mi oluyor yani ?

• kado55555 K kullanıcısına yanıt
    evet
  • Teşekkürler :)

• Arkadaşlar merhaba;
    Kia Sportage alalı bugün tam 1 yıl oldu.
    Aracım şu an 11.000 km'de ama 1 yıl dolduğu için bakıma götürmem gerekiyor.

Yakın zamanda 1 yıllık veya 15.000 km bakımına aracını götüren arkadaşımız olduysa;

Bu bakımda neler yapılıyor?
    Ücreti ne kadar tutuyor?
    Adana'daki servise aracını götürüp de (tavır ve ücret gibi konularda) sıkıntı yaşayan oldu mu?
    Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.