Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.709.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan allahsızlar bana arabayı sattıracaklar ya..
    yahu bu kadar donanım konup bu fiyata satılır mı
    üstüne üstlük bu kadar güzel bi tasarımla
    valla bu donanıma hasta oldum
    sportage hastası oldum
    ben size şimdiden söyleyeyim bu araç sorentonun ilk geldiği zaman tr'de yarattığından büyük etki yaratacaktır
    yeni efsane, başka da bişey demiyorum.
  • fiyat ve donanım çok iyi ama sizce pazarlık imkanı olur mu? aradığım bayilerden şu ana kadar hiç bir indirim alamadım
  • Ne indirimi yahu diyesim geldi 49000 yaparlar belki eski fiyat öyleydi ama falan diye ısrarcı davranırsanız.
  • Bir arkadaş yazmış motorları sorunlu LPG olayı zor oluyormuş diye ne kadar doğrudur ?
  • GDI = Gasoline Direct Injection = Direk Benzin Enjeksiyonu
    Direk benzin enjeksiyonlu motorlara LPG takılmaması tavsiye olunur.
  • su ankı 2 0 cc gıtmıyor yenı 1 6 cc hıc gıtmez bu kasaya bence fıyat kımseyı yanıltmasın
    parca ve bakımları cok pahalı dıs gorunusten baska hıc bır artısı yok uzerıne bır kere de kalıtelı bır lastık koysunlar eskı kasa da da hankook vardı bunda da hankook var fıyata gore jıp tek artısı dıs gorunus yakısıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgadobm
    su ankı 2 0 cc gıtmıyor yenı 1 6 cc hıc gıtmez bu kasaya bence fıyat kımseyı yanıltmasın
    parca ve bakımları cok pahalı dıs gorunusten baska hıc bır artısı yok uzerıne bır kere de kalıtelı bır lastık koysunlar eskı kasa da da hankook vardı bunda da hankook var fıyata gore jıp tek artısı dıs gorunus yakısıklı

Arkadaşım şu an kullandığımız carens 50 bine geldi ve üstünde hala orj lastikleri var.O marka kötü bir marka değilGeçenlerde aynı marka lastiği bmw 3.20 de gördüm,m paketliydi...Kuru asfaltta yol tutuşu çok basarılı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgadobm

su ankı 2 0 cc gıtmıyor yenı 1 6 cc hıc gıtmez bu kasaya bence fıyat kımseyı yanıltmasın

şuanki 2.0 dizel niçin gitmiyor izah edebilir misiniz?

1.6 ile 2.0 arasında zaten 200kg luk önemli bir fark var üstelik 2 çeker.

nissan qq 110 hp 1.6 benzinli megane motoru ile nasıl yürüyor ise bu 1.6 da aynı şekilde yürür .hankook da iyi bir lastik önemli olan ses yapıp yapmaması

araziye çıkıcak değiliz k bu arabayla

kötülemek için bence çok erken çünkü bu araba zaten yok satacak

gidip jetta ,fluence, civic gibi arabalara 45 lira verecek insanlar 4 daha koyar bunu alır.
  • Nissan QQ'lar dandik motorlarıyla gidiyor, kimse bişey demiyor.. İş KIA olunca son teknoloji ürünü motoruyla yürümez öyle mi....
    Vay arkadaş marka antipatisi böyle oluyo demekki...
  • biraz önce bir bayi aradaım.türkiyede şu an için 800 tane var dedi.valla çok aklımı kurcalıyor bu araç.grande puntoyu satıp bunu almak var ama işte ekonomi,ekonomi,ekonomi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobbdeep

isterse beleşe versinler sonuçta kia

Kia olunca ne oluyor?

'İnsanların önyargısını yıkmak atomu parçalamaktan zordur'
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

biraz önce bir bayi aradaım.türkiyede şu an için 800 tane var dedi.valla çok aklımı kurcalıyor bu araç.grande puntoyu satıp bunu almak var ama işte ekonomi,ekonomi,ekonomi

1 yıl sonra trafikte 4000 adet GDI sportage dolaşıcakkk...
    EEE bunlardab birinin ikinci elini de biz alırız inşallah...
    2 yıl sonra 2. eli kaç lira olur arkadaşlar????
  • bu fiyat, bu özellikler, inanılmaz...
    sportage'in bu f/p oranı varken vw veya benzeri kesinlikle alınmaz...

belki bu sayede diğer markalarda indirimler de görebiliriz...
    aksi halde bu saatten sonra gidip başka araba almam. para biriktirip bunu almak lazım...
  • Biraz sportage resimleri paylaşalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackersun -- 24 Eylül 2010; 22:30:55 >
  • Fiyatı uygun ve donanımı iyi ise her marka araba alınabilir bence . Sportage donanım ve fiyat olarak çok başarılı bir araba ve çok satacağıda kesin. Ben ASX seçtim sebebi markaya duyulan sempati ve güven duygusu arabanın görünüşü sportage'a göre iç mekanın daha özenli ve kullanışlı olması. Ayrıca araba herşeyiyle Mitsubishi. Sportage özellik olarak daha üstün ancak neresine baksam başka bir markayı andırıyor. İç mekanı ve gösterge panosu özensiz ben beğenmedim. Alanlara hayırlı olsun umarım memnun kalırlar.
  • Yalnız şöyle bir durum var, ix35 pazara girdiğinde, benzinli GDI motorun TR satışının yapılabilmesi için, bu motorun çok hassas olduğu ve yakıt testleri yapıldıktan sonra uygunsa getirileceğini yanlış hatırlamıyosam genel müdür ya da benzeri biri söylemişti.

Şimdi bu GDI motor için testler yapıldı mı acaba? Ya da illa ki şu yakıt şuradan şu şekilde vs. alınacak diye bir UYARI mı olucak... Ya da bu 5 PS'lik güç kaybı, yakıtla ilgili modifikasyonlardan dolayı mı düşürüldü...

Tüm bu sorular zaman içinde cevap bulucak ama insan merak ediyo ister istemez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforthepage

Fiyatı uygun ve donanımı iyi ise her marka araba alınabilir bence . Sportage donanım ve fiyat olarak çok başarılı bir araba ve çok satacağıda kesin. Ben ASX seçtim sebebi markaya duyulan sempati ve güven duygusu arabanın görünüşü sportage'a göre iç mekanın daha özenli ve kullanışlı olması. Ayrıca araba herşeyiyle Mitsubishi. Sportage özellik olarak daha üstün ancak neresine baksam başka bir markayı andırıyor. İç mekanı ve gösterge panosu özensiz ben beğenmedim. Alanlara hayırlı olsun umarım memnun kalırlar.

arkadaş iç mekanın kalitesinde nevar

buda asx lancerla aynı muhtemelen sert plastik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkimore -- 24 Eylül 2010; 23:08:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unforthepage

Fiyatı uygun ve donanımı iyi ise her marka araba alınabilir bence . Sportage donanım ve fiyat olarak çok başarılı bir araba ve çok satacağıda kesin. Ben ASX seçtim sebebi markaya duyulan sempati ve güven duygusu arabanın görünüşü sportage'a göre iç mekanın daha özenli ve kullanışlı olması. Ayrıca araba herşeyiyle Mitsubishi. Sportage özellik olarak daha üstün ancak neresine baksam başka bir markayı andırıyor. İç mekanı ve gösterge panosu özensiz ben beğenmedim. Alanlara hayırlı olsun umarım memnun kalırlar.

güle güle kullanın ama bence kıyaslamanıza katılmak biraz zor.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.