Şimdi Ara

Yeni Kia Rio video test // ototest.tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, ototest.tv olarak ülkemizde satılan yeni otomobilleri elimizden geldiğince yorumlamaya çalışıyoruz. Yeni başladığımız bu işte her geçen gün yeni şeyler öğreniyoruz ve sizlerin de neler düşündüğünü gerçekten büyük önem veriyoruz. İlk videolarımızdan Kia Rio 1.4 Sporty ve Peugeot 308 THP'yi aşağıda paylaşıyorum. Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkürler. Selim Erkek

• O şanzımanla sinek avlar.

17 inç jant koyacağına adam gibi navigasyon koy sevgili KIA.

Ayrıca o klimadaki saçmalık da neyin nesidir? Kamera şakasından farksız.

Tasarımını da beğenmiyorum. Logo da artık değişmeli.

Olmamış diyoruz ve kendilerini evlerine uğurluyoruz.
  • Aracın fiyatı 46000.Bu bile bu aracın alınmaması için bir neden.10 milyar üstüne koyup c segmenti turbo benzinli otomatik araçlar alabilirsiniz.Fiyat tam bir saçmalık.
  • kia nin hic bir aracini begenmiyorum cok kalitesizler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Aracın fiyatı 46000.Bu bile bu aracın alınmaması için bir neden.10 milyar üstüne koyup c segmenti turbo benzinli otomatik araçlar alabilirsiniz.Fiyat tam bir saçmalık.

tabi canım bir 10 milyar daha koyup c alınır. e 56000tl ye c segmentide pahalı bir 10 milyar daha koyup d segmenti alınır yok yok bir 10daha konup daha iyi bişi alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: REVENT0N

quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Aracın fiyatı 46000.Bu bile bu aracın alınmaması için bir neden.10 milyar üstüne koyup c segmenti turbo benzinli otomatik araçlar alabilirsiniz.Fiyat tam bir saçmalık.

tabi canım bir 10 milyar daha koyup c alınır. e 56000tl ye c segmentide pahalı bir 10 milyar daha koyup d segmenti alınır yok yok bir 10daha konup daha iyi bişi alınır
    Daha yeni doğan(banchi_doğan) 57000 tl ye insignia aldı...

O yüzden aklınızca kinaye yapıyorsunuz ama gerçekler ortada.46000 TL rioya vermek çok değişik sıfatlarla nitelendirilebilir

• fiyatına bakınca bu donanımlı çok be fiyat ne yalan söyliyeyim
  • rio için klima sürekli açık kalıyor tüm modlarda denmiş...gerçekten anormal durum...
  • ototest in bir web sayfası yokmu sadece youtube üzerindenmi yayın yapılıyor?
  • Güzel bir inceleme olmuş ama biraz daha detaylı olabilirmiş bence..Emeğinize sağlık..

Araç gayet hoş bir araç fakat fiyat gerçekten abartı.Birde o klima olayı gerçekten can sıkıcı.
  • Rio, 4:06'da arkayı biraz bıraktı mı bana mı öyle geldi? Çok da sert girmemişti halbuki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sye88

Rio, 4:06'da arkayı biraz bıraktı mı bana mı öyle geldi? Çok da sert girmemişti halbuki.

aynen. kameranın çektiği araç ne acaba merak ettim.
    o stabil olarak girdi.
  • Araç vidyonun sonlarına doğru enterasan bir şekilde arkayı saldı. Halbu ki çok hızlı girmiş görünmüyor. Belki lastiklerden veya orada ki zeminden kaynaklanan bir problemlerdir, bilemiyorum fakat yine de yol tutuş konusunda kusurlu bir araç olabilir.

Aracın tasarı mı iyi, fiyatı oldukça yüksek. Klima olayı çok ama çok büyük bir saçmalık olduğu gibi, araçta navigasyon gibi teknolojilerin sunulmaması büyük bir eski. Üstelik Megane III HB fiyatına satılırken, pess. :))
  • kia da evet kendini saldı araba o yolda nasıl oldu 17'' jantlarla ilginçdir .
    308 herzamanki gibi test edeni kendine hayran bıraktırıyor ön yargılarını yıkıyor 2-3 tane temel sorununuda hallettinmi ( direksiyon sertliği - ön konsol tasarımı-süspansiyonun sesli çalışması ) araba kusursuz olucak neredeyse ama gelde kulakdan dolma laflara kanan ön yargılı türk halkına anlat bide son dönemde eklenen boykotcu yapılarınıda unutmamak lazım nede olsa bızım halkımız günlük yaşıyor gündem değiştimi herşey unutulur ama şuda bi gerçek 308 ve c4 bu sınıfda fiyatına göre en iyi arabalar 2. elleride git gide iyileşiyor .
  • Adamlar preminyum olma yolunda ilerliyorlar. Siz arazi araçlarının fiyatlarını görseniz acaba ne dersiniz?

Yazık günah, şu vergi sistemi ve şu fiyatlar... Ne olacak bu halimiz? Gidip 40.000 ye Jaguar X Type mı alsak ne yapsak?
  • Yine kafasına bildiğini davranıyor klima adam haklı 4.30
  • Merhaba, geç cavap için kusura bakmayın. Ototest.tv şu anda youtube ve Facebook üzerinden yayın yapıyor.www.ototest.tv adresine girdiğinizde de youtube kanalına yönlendiriliyorsunuz. Facebook sayfamıza da bu linkten ulaşabilirsiniz:https://www.facebook.com/ototest.tv

Bir kaç gün sonra Volvo S60 1.6 Drive ve Audi Q3 2.0 TDI videoları ile karşınızda olacağız:)
    Saygılar...

• Bu arada Rio'nun arkasını saldığı kısımda ben biraz eğlence olsun diye aracın dengesini bozdum yoksa aracın kötü yol tutması gibi bir şey söz konusu değil:)
  • chevrolet yeni aveo testinizi de bekliyoruz. gayet objektif geldi.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powershift -- 22 Aralık 2011; 10:12:43 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.